Freebety bez depozytu są jeszcze lepsze niż darmowe zakłady, do których trzeba wpłacać własne środki finansowe. Różnica polega na tym, że w bonusie freebet bez depozytu gotówka czeka u bukmachera za darmo. W większości przypadków wystarczy użyć kod promocyjny przy rejestracji, żeby freebet zjawił się na twoim koncie. To bonusy bukmacherskie rozchwytywane tak samo, jak pewniaki w zakładach sportowych. Wciąż nie uzyskałeś freebetu na start? Sprawdź, gdzie możesz dostąpić tego rodzaju promocji!

Freebety bez depozytu

Dla bukmacherów bez depozytu, których znajdziesz tutaj: https://zagranie.com/bukmacher-bez-depozytu/ – freebet stanowi poszerzenie powitalnej oferty. To bonifikata, która nie wymaga od użytkownika wykonania skomplikowanych kroków. Darmowy zakład bez depozytu jest realnie za free, ponieważ inwestycja finansowa nie jest w tym przypadku wymagana. Jako inwestycje postrzegamy konieczność dokonania wpłaty przez użytkownika. Tak się dzieje, kiedy gracz chce otrzymać bonus od depozytu lub zakład bez ryzyka. Freebet bez depozytu wyklucza tego rodzaju działanie.

Na freebet bez depozytu w zdecydowanej mierze mogą pokusić się nowi klienci zakładów bukmacherskich. To rodzaj bonusu bukmacherskiego przyznawanego za rejestrację i weryfikacje konta. O ile ten pierwszy warunek musi zostać spełniony (rejestracja), o tyle ten drugi zależy od indywidualnych wytycznych bukmachera. Bonus pojawia się na koncie gracza lub w rozwinięciu dostępnego salda przy obstawianiu kuponu. Skorzystanie z niego umożliwia postawianie zakładu bez wkładu finansowego.

Freebet bez depozytu – co to jest?

Doskonale wiemy, jak to jest w początkach przygody z bukmacherką, bo niegdyś sami pytaliśmy: freebet – co to takiego? Z pozoru wszystko wydawało się łatwe, ale szczegóły niosą nieco więcej komplikacji. W bonusach freebet bez depozytu wszelkie ograniczenia są sprowadzone do minimum. To właśnie rodzi sukces tego typu promocji w zakładach bukmacherskich. Freebet otrzymujesz jako przywitanie z bukmacherem – ty założyłeś konto, więc firma nagradza cię skromną gotówką na początek współpracy.

Wspomnieliśmy o skromnej gotówce, ponieważ freebet bez depozytu nie jest liczony w setkach złotych, a z reguły wynosi 20-30 PLN. Bukmacherzy w Polsce stosują taki przedział dla tego typu promocji. To pokrycie stawki dla darmowego zakładu – jeśli kupon nie wejdzie, to użytkownik nie musi się zbytnio przejmować, ponieważ jego rachunek nie zostanie obciążony.

Darmowe bonusy bez wpłaty

Freebety bez wpłaty stanowią pozytywne otwarcie przygody z bukmacherem. Każdy użytkownik zakłada konto w zakładach online z myślą osiągnięcia choć najmniejszego zysku. A tu na starcie niespodzianka – nie trzeba składać kuponu, żeby na koncie pojawiły się dodatkowe pieniądze. Darmowe bonusy bez wpłaty to skuteczny marketing bukmacherski w celu pozyskiwania klientów. Gracz otrzymuje bonus, a bukmacher nowego użytkownika. Początkowo na tej transakcji wszyscy są zadowoleni.

Freebet na start działają w ten sposób, że uzyskana kwota w całości powinna być postawiona na zakład u bukmachera. Jaki to zakład? To zależy od wytycznych oferty – raz bukmacherzy dokładnie określają zdarzenia i kursy minimalne, a innym razem dają wolną rękę typerowi, co oznacza, że może obstawić dowolne typy.

Najlepsze freebety bez depozytu 2021

Tak jak rośnie rynek bukmacherów online w naszym kraju, tak i rosną oferty bez depozytu dla nowych graczy. Niejako przykładamy do tego rękę, ponieważ u każdego bukmachera próbujemy pozyskać kod promocyjny dla naszych użytkowników, za który będzie przyznawany freebet bez wpłaty. Często sztuka ta nam się udaje, dlatego zachęcamy do wpisywania naszych kodów bonusów. Jeśli akurat nie da ci on freebetu bez depozytu, to może wiązać się z atrakcyjnym zakładem bez ryzyka, który jest równie popularny wśród nowych klientów: https://zagranie.com/zaklad-bez-ryzyka-u-legalnych-bukmacherow.

Na chwilę obecną freebet na start otrzymasz od kilku bukmacherów w naszym kraju:

Freebet bez depozytu w STS – 30 PLN

STS występuje na pierwszym miejscu nie tylko w rankingu bukmacherów, jeśli chodzi o opinie, ale też w zestawieniu freebetów bez wpłaty. Dlaczego? Dlatego, że proponuje nowym użytkownikom bonus o wartości 30 PLN. Normalnie freebet wynosi 25 PLN, ale dodatkowe 5 PLN bierze się ze względu na nasz kod promocyjny ZAGRANIE, który opłaca się wpisać podczas rejestracji.

Freebet dla nowych graczy pojawia się po założeniu konta tymczasowego i można go użyć bez dodatkowej weryfikacji. Użytkownik po zalogowaniu na sts.pl uzyskuje 30 PLN na konto bonusowe. Taki gracz następnie może użyć całość kwoty w obstawianiu kuponu przedmeczowe i na żywo. W tym momencie warunek obrotu freebetem jeszcze go nie dotyczy. Bonus będzie musiał być obrócony, jeśli trafisz zakład przy użyciu darmowego kuponu. Wtedy freebet 30 PLN trzeba obrócić x3 w wygranych zakładach z kursem min. 1.91.

Freebet bez depozytu w Fortunie – 20 PLN

Freebet na start jest udziałem również powitalnej oferty w Fortunie z kodem promocyjnym ZAGRANIE. Nowi użytkownicy otrzymują 2800 punktów Fortuna Klub Plus, które można przedstawić jako darmowy zakład 20 PLN. W przeciwieństwie do STS – w Fortunie trzeba zarejestrować konto i zweryfikować dane osobowe, żeby uzyskać freebet bez wpłaty. Z drugiej strony – są lepsze warunki obrotu, który de facto nie ma. Za darmowy bonus można obstawić dowolne zdarzenia ze sportu, a po wygraniu lub przegraniu – użytkownik jest zwolniony z dalszych czynności promocyjnych.

Freebety w TOTALbet

Freebetów w Totalbet jest kilka, ale klasycznym przykładem oferty bez depozytu jest 20 PLN za rejestrację konta z kodem ZAGRANIE. Totalbet zastosował manewr, który działa w Fortunie, bo również do wypłaty freebetu wymaga zweryfikowania danych osobowych. Kiedy już tego dokonasz na liście sald bonusowych pojawi się 20 PLN bez wpłaty. Bonus można wykorzystać stawiając w całości darmowe 20 PLN na zakład pojedynczy lub akumulowany z kursem minimalnym 2.00.

Wygrana nie musi być obracana, więc pojawi się na głównym saldzie Totalbet.

Freebet bez depozytu w LVBET – 20 PLN

Freebet na start od LVBET początkowo może wydawać się na złożoną promocję, ale w istocie jest łatwy do wykorzystania. Nowym użytkownikom zamęt wprowadza mnożnik kursu x20, bo kiedy otrzymują 1 PLN na konto zastanawiają się, gdzie pozostałe 19 PLN freebetu? Już odpowiadamy 1 PLN stawiasz na kupon, a mnożnik x20 aktywuje powiększenie stawki. W ten sposób typujesz za freebet…20 PLN.

Do skorzystania z freebetu bez wpłaty od LVBET trzeba przygotować kupon kombinacyjny, na którym pojawi się przynajmniej trzy zdarzenia o minimalnym kursie całkowitym 2.50.

Totolotek freebet bez wpłaty – 25 PLN

Od Totolotka freebet na start wynosi 25 PLN i jest przyznawany tylko z kodem promocyjnym: 724PLN. W momencie, w którym użytkownik tego bukmachera otrzyma darmowy freebet – musi przed wypłatą go odpowiednio obrócić. W Totolotku freebet bez wpłaty powinien być postawiony dwukrotnie (w całości) w zakładach po kursach minimalnych 2.00. Dopiero po tym będzie można zlecić jego wypłatę na rachunek bankowy.

Co można obstawiać za freebet?

Wszystkie regulaminy, które sprawdziliśmy u bukmacherów oferujących freebety na start pozwalają obstawiać zakłady przedmeczowe i na żywo. Co ważne, odnoszą się one tylko do oferty na sport. W żadnym przypadku przy freebetach bez depozytu nie można korzystać ze sportów wirtualnych i gier karcianych. Użytkownicy z bonusami powinni skierować swoją uwagę na klasyczne sporty: piłkę nożną, koszykówkę, tenis, siatkówkę, piłkę ręczną, hokej na lodzie, MMA itd.

Jak wykorzystać freebet bez depozytu?

Opisy powyższych bonusów powinny nakierować cię na to, jak wykorzystać freebet bez wpłaty. W skrócie sprowadza się to do podjęcia następujących kroków:

  1. Wybierz bukmachera z freebetem na start: STS, Fortuna, Totalbet, LVBET lub Totolotek
  2. Przy rejestracji wpisz nasz kod promocyjny
  3. Postaw zakład za uzyskany freebet
  4. Opcjonalnie dokonaj obrotu bonusem

Szczegóły wszystkich freebetów na start znajdują się w przedstawionych bonusach powyżej.

Bonusy bez depozytu za rejestrację

Freebety bez wpłaty, to inaczej mówiąc bonusy bez depozytu. Tak jak wskazywaliśmy na początku artykułu, to promocję za rejestrację. W zasadzie w przypadku tego bonusu – rejestracja to niejako twój wkład, żeby go otrzymać. Uzupełnienie formularza u bukmachera umożliwia wypłatę freebetu na start. Proces rejestracji u operatorów z tymi bonusami przebiega niezwykle sprawnie. Wystarczy uzupełnić następujące informacje:

  • imię,
  • nazwisko,
  • PESEL,
  • adres e-mail,
  • numer telefonu.

Nieco więcej trzeba wykonać w Fortunie, Totalbet i LVBET – to bukmacherzy, którzy oczekują rejestracji, ale też weryfikacji danych do uzyskania freebetu bez wpłaty. To sprowadza się do przesłania skanów/zdjęć dokumentu tożsamości.

Freebety – podsumowanie

Kiedy mamy do wyboru freebet bez depozytu i od wpłaty – to zdecydowanie lepszą opcją jest ta pierwsza promocja. Nie zajmuje ona naszego portfelu, a dzięki niej możemy uzyskać wygraną u bukmachera. Granie na koszt firmy bukmacherskiej bywa przyjemną czynnością, ponieważ bez stresu typujemy kupon, który nie obciąża naszych finansów/bankrolla. Aktualnie taki bonus uzyskasz od STS, Fortuny, Totalbet, LVBET i Totolotka.

FAQ

Jaki bukmacher oferuje freebet na start?

Bonus freebet za rejestrację otrzymasz w STS, Totolotku, Totalbet, LVBET i Fortunie.

Gdzie odbiorę najwyższy freebet bez depozytu?

Najwięcej w darmowym zakładzie bez depozytu przyznaje STS, gdzie za nasz kod promocyjny można otrzymać 30 PLN.

Zaloguj się aby dodawać komentarze