Freebet na mundial 2022

mundial freebety

Na Mundial 2022 bukmacherzy oferują freebety, co oznacza, że kupon obstawisz za darmowy zakład. Gdzie otrzymasz tego rodzaju bonus? Sprawdziliśmy, którzy bukmacherzy na MŚ 2022 dysponują freebetami. Pamiętaj – to promocje, które zwykle oferowane są nowym użytkownikom. Jeśli chcesz odebrać darmowy zakład, to powinieneś zarejestrować konto zgodnie z naszymi wytycznymi.

Freebet na Mistrzostwa Świata – najciekawsze oferty

Darmowe zakłady na Mundial mogą być przyznawane bez wpłaty lub po realizacji depozytu. Wszystko to zależy od ustaleń bukmachera. Dlatego istotne jest, żeby korzystając z bonusu doskonale znać jego regulamin. Poniżej przedstawimy ci wszystkie dostępne freebety, a także wyjaśnimy, co zrobić, żeby odebrać bonus.

Kto oferuje freebet na Mistrzostwa Świata? To oferty, które są dostępne dla nowych użytkowników. Dlatego robiąc typy na Mundial pamiętaj o tym, żeby w trakcie rejestracji u bukmachera wprowadzić nasz kod promocyjny: ZAGRANIE. To hasło, które u większości operatorów otwiera drogę do najlepszego darmowego zakładu.

💡 Czym jest freebet? Ja sama nazwa sugeruje, to darmowy zakład. Zazwyczaj oferowany jest przez bukmachera w formie bonusu powitalnego. Co trzeba zrobić, żeby uzyskać freebet na Mistrzostwa Świata? Na pewno pierwszym krokiem jest rejestracja w firmie, gdzie dostępny jest ten rodzaj bonusu.

Freebet na mundial Fortuna

To bukmacher, który na Mistrzostwa Świata oferuje aż dwa bonusy freebet. Co ciekawe, jeden z nich jest darmowym zakładem bez depozytu. Jak go uzyskać? W tym przypadku wystarczy zarejestrować konto, a następnie zweryfikować dane osobowe. Fortuna tego właśnie wymaga w celu odebrania freebetu o wartości 20 zł. Gdy potwierdzisz swoją tożsamość otrzymasz 2800 punktów FKP, za które możesz postawić kupon o stawce 20 zł.

Co jednak ciekawe, w Fortunie możesz odebrać też drugi freebet. To bonus powiązany z realizacją wpłaty. Za pierwszy depozyt otrzymasz zakład bez ryzyka oraz freebet 10 zł.

Darmowy zakład na mundial Superbet

W Superbet bonus freebet dedykowany jest dla nowych użytkowników. Jeśli chcesz uzyskać 34 zł w darmowym zakładzie, to powinieneś założyć konto u tego bukmachera z kodem ZAGRANIE. Co dalej? Superbet nie dysponuje bonusem bez depozytu, tak jak to ma miejsce w Fortunie. Dlatego do freebetu potrzebujesz dokonania pierwszej wpłaty. Aby uzyskać darmowe 34 zł należy wpłacić przynajmniej 40 zł.

Po wykonaniu wpłaty następnie masz 24 godziny na to, żeby zaakceptować freebet na koncie. Co dalej? Otrzymasz 34 zł, które możesz dowolnie wykorzystać w meczach Mistrzostw Świata. Jeśli wygrasz, to kwota ta nie podlega warunkom obrotu i będziesz ją mógł od razu wypłacić.

Freebet na mundial TOTALbet

W TOTALbet freebet na Mistrzostwa Świata możesz powiększyć o 5 zł, jeśli skorzystasz z naszego kodu promocyjnego ZAGRANIE. Dzięki temu voucherowi otrzymasz od tego bukmachera łącznie 35 zł w bonusach bez depozytu. To darmowe zakłady, które możesz wykorzystać na Mundial 2022. Wystarczy, że przy ich użyciu wytypujesz mecze na kuponach SOLO lub AKO z kursem minimalnym 2.00.

U bukmachera TOTALbet freebety na MŚ w Katarze nie podlegają warunkom obrotu. Po ich użyciu możesz od razu wypłacić środki na swoje konto w banku.

Darmowy zakład na mundial ETOTO

W ETOTO freebet na Mundial to specjalna oferta tylko dla naszych czytelników. Jeśli nie masz konta u tego bukmachera to możesz odebrać darmowy zakład po użyciu kodu ZAGRANIE. Czy to wystarczy do bonusu? Nie, dodatkowo powinieneś wykonać wpłatę o minimalnej wartości 50 zł. Gdy to zrobisz – następnie zainstaluj aplikacje ETOTO, bo właśnie tam będzie czekał na ciebie freebet. Korzystając z telefonu lub tabletu wykorzystać darmowy zakład od tego bukmachera. Jak?

W ciągu 30 dni możesz postawić dowolny kupon za freebet od ETOTO. Jeśli wygrasz – pieniądze będziesz mógł automatycznie wypłacić na swój rachunek bankowy (po weryfikacji danych osobowych).

Freebet na mundial Noblebet

Darmowy zakład na Mistrzostwa Świata od Noblebet możesz odebrać tylko z kodem promocyjnym ZAGRANIE. To kolejna ze specjalnych ofert dla naszych czytelników. A więc to oznacza, że pierwsze co powinieneś zrobić, to zarejestrować się na noblebet.pl wpisując kod ZAGRANIE. Co dalej?

Noblebet nie oferuje freebetu bez depozytu, co oznacza, że do bonusu wymagana jest wpłata. W tym przypadku chodzi o minimalną kwotę 50 zł. Następnie obróć te środki na kuponie z kursem minimalnym 1.85. To pozwoli odblokować na twoim koncie freebet o wartości 34 zł. Darmowy zakład w Noblebet możesz wykorzystać na kuponie AKO złożonym z minimum 3 typów, gdzie każda z selekcji będzie po kursie minimalnym 1.30.

Darmowy zakład na mundial LVBET

Mistrzostwa Świata za freebet wytypujesz też u bukmachera LVBET. Co ciekawe, to operator, który dysponuje bonusem bez depozytu. W tym przypadku freebet wynosi 20 zł, a żeby go odebrać należy zarejestrować się w LVBET, a następnie zweryfikować dane osobowe. Co dalej?

Kupon, na którym chcesz wykorzystać freebet powinien liczyć przynajmniej 3 zakłady, gdzie każda z selekcji będzie posiadać kurs min. o wartości 1.25. Na tak przygotowanym zakładzie będziesz mógł aktywować mnożnik x20, co po prostu oznacza użycie freebet 20 zł.

Jeśli wygrasz, to kwota ta będzie musiała być przez ciebie dodatkowo obrócona x2 po kursie min. 2.00.

Jak działa freebet – przygotuj się na mundial

Działanie darmowych zakładów uwarunkowane jest od konkretnej promocji. Widać to po promocjach na Mistrzostwa Świata 2022. Dla przykładu Fortuna umożliwia odbiór 20 zł bez depozytu, z kolei Superbet oferuje freebet 34 zł, ale po dokonaniu wpłaty na konto. W większości przypadków – jako gracz jesteś zobligowany do wykonania depozytu. Dopiero po tej czynności będziesz mógł aktywować bonus freebet.

Turniej Mistrzostw Świata rozpocznie się 20 listopada i potrwa do 18 grudnia 2022. W tym czasie możesz skorzystać z dowolnego freebetu u legalnych bukmacherów. Oczywiście musisz pamiętać o podstawowym warunku, który mówi, że promocje te są dedykowane dla nowych graczy.

FAQ

Którzy bukmacherzy oferują freebety na MŚ 2022?

Darmowe zakłady możesz odebrać od Fortuny, Superbet, ETOTO, TOTALbet, Noblebet i LVBET.

Gdzie odbierzesz bonus bez depozytu?

Freebet bez depozytu na Mundial działa w Fortunie, TOTALbet i LVBET.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze