Już dzisiaj Biało-Czerwoni rozegrają kolejne, bardzo ważne zresztą spotkanie w eliminacjach do mistrzostw świata. Nasi rodacy zmierzą się tym razem z Albanią. Polacy są faworytami, jednak dobrze wiemy, że przecież rywale są w stanie ich zaskoczyć, tak jak to dwukrotnie zrobili z Węgrami. Na pewno warto obejrzeć to starcie, a także odebrać w forBET bonus w postaci freebetu o wartości 60 PLN. Niżej tłumaczę wszystkie zasady tej akcji!

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zgarnij 60 PLN w postaci darmowego zakładu za mecz Albania – Polska!

We wtorek reprezentacja Polski zmierzy się z Albanią w ramach eliminacji do mistrzostw świata, które odbędą się już w przyszłym roku. Biało-Czerwoni w swojej grupie kwalifikacyjnej wcale nie mają dobrej sytuacji. Są na styk razem z Albanią i obie drużyny w tym starciu będą wręcz szły na noże. Stawka jest bardzo wysoka, bowiem wygrany niemal na pewno przypieczętuje sobie grę w barażach. Z kolei przegrany zespół musi obejść się smakiem. Dla Polaków byłaby to wręcz kompromitacja, o czym doskonale wiedzą.

Dużo będzie zależeć od formy i gry Roberta Lewandowskiego. Snajper Biało-Czerwonych ma na koncie już trzy mecze bez gola, co jak na niego jest dość szokujące. Dlatego też można oczekiwać kilku bramek w tym spotkaniu. Warto zainteresować się także akcjami promocyjnymi, bowiem razem z nimi możesz zgarnąć dodatkową kasę. W forBET bonus na mecz Albania – Polska to nic innego, jak freebet w postaci 60 PLN. Niżej tłumaczymy właśnie zasady tej akcji.

freebet_twitter-1

Aby móc liczyć na darmowe zakłady w forBET, to trzeba spełnić pewne warunki promocji, jakie właśnie przed nami stawia ten bukmacher. Jak każdy bonus, także tutaj jest regulamin ściśle określający zasady gry:

  • zagraj kupon AKO
  • minimum trzy zdarzenia
  • co najmniej jedno zdarzenie z meczu Albania – Polska
  • kurs każdego ze zdarzeń nie może być mniejszy niż 1.30
  • stawka to dokładnie 69 PLN lub 138 PLN

Jeżeli zagrasz za 69 PLN, to dostaniesz 30 PLN freebetu. W przypadku wyższej stawki przysługuje Ci już 60 PLN w postaci darmowego zakładu. Ten na koncie powinien się pojawić już następnego dnia. Kuponem należy obrócić jednokrotnie po kursie 2.00 lub większym. Kupon musi być AKO z trzema zdarzeniami lub więcej, kurs każdego z nich nie mniejszy niż 1.20. Czas na obrót to aż 96 godzin, o czym warto pamiętać.

Zaloguj się aby dodawać komentarze