Kwestia awansu do finału w turnieju piłki ręcznej mężczyzn została rozstrzygnięta. Obyło się bez niespodzianek, bowiem w finale o złoty medal powalczą reprezentacje Francji i Danii, a więc tak samo, jak 5 lat temu w Rio de Janeiro. W piątek do gry wejdą panie i tam sytuacja może być identyczna, to znaczy również może dojść do powtórki z ubiegłych Igrzysk Olimpijskich. Również 2 pary, które powinny dostarczyć sporo emocji. Tutaj nie ma ani jednej nacji spoza Europy, nasz kontynent zdecydowanie zdominował turnieje w tej dyscyplinie sportu. Zatem czas wyłonić finalistki. Gramy w Fortunie. Zapraszam do analizy.

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE, aby otrzymać:

2100 PLN od 2. depozytu + 600PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Francja K – Szwecja K

06.08.2021r. 10:00

Starcie dwóch reprezentacji, które zagrały ze sobą w fazie grupowej, tak więc znają się dobrze i mogą wiedzieć co może zaprezentować rywal. Trójkolorowe zajęły 3 miejsce w swojej grupie, zaś reprezentacja Szwecji okazała się tam najlepsza. Pewne przejście w meczach ćwierćfinałowych i spore nadzieje na triumf, który już na pewno da medal. Francja po raz kolejny z rzędu czy Szwecja po raz pierwszy w historii?

W przypadku tej nacji idealnie pasuje przysłowie: ,,Nie ważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy”. Początek turnieju bardzo słaby, ale panie z tego kraju zaczynają się rozkręcać. Ostatnie 2 spotkania wręcz imponujące, doskonała dyspozycja zarówno w ataku jak i w obronie i to one są na ten moment faworytem według bukmacherów. Jeśli chciałbyś się tam zarejestrować użyj naszego kodu promocyjnego dla Fortuny. Potrafią narzucić swój styl gry rywalkom, mają silną drugą linię, są doskonałe w defensywie, ale spora w tym zasługa także bramkarki. 44 stracone gole w ostatnich 2 meczach przy trafionych 61. Dopiero w tym momencie widać jest potencjał tej ekipy, który jest naprawdę bardzo duży.

Reprezentacja Szwecji przez cały turniej gra bardzo równo, a można śmiało pokusić się o stwierdzenie, że to jest ich najlepszy turniej na przestrzeni kilku, może kilkunastu lat, bo przecież nie szło im ostatnio nigdzie. Tutaj pokazują, że jednak mają potencjał, potrafią grać w piłkę ręczną i ich grę ogląda się z dużą przyjemnością. Ćwierćfinał nie był dla nich żadnym wyzwaniem, w końcu grały z Koreą Południową, która awansowała bardzo szczęśliwie i rzuciły im ostatecznie aż 39 bramek. Na 6 spotkań Szwedki wygrały 4 i w każdym z nich potrafiły rzucić więcej niż 30 bramek. Jeśli im się to nie udawało, wówczas nie udawało im się wygrywać. Tak więc tu filozofia jest prosta. Dobra skuteczność kraju ze Skandynawii oznacza wygraną.

Co typować?

Reprezentacja Francji weszła na wysoki poziom gry i to ta nacja jest moim zdaniem faworytem tego spotkania. Szwedki grają zupełnie inną ręczną, mają nieco problemów, kiedy przychodzi do gry z ekipą, która potrafi dobrze bronić, a taki właśnie styl przypada Francji jeśli chodzi o te 2 ostatnie spotkania. Moim zdaniem w tym spotkaniu uda się wygrać Trójkolorowym i te zameldują się w finale. Kurs bardzo obiecujący, a można przecież wykorzystać go razem z bonusem w Fortunie.

Fortuna
1.7
Francja
Grupa 40

Tutaj sprawdzisz nasze typy na pozostałe dyscypliny Igrzysk Olimpijskich.

Norwegia K – Rosyjski Komitet Olimpijski K

06.08.2021r. 14:00

Spotkanie pomiędzy zwycięzcą grupy A i drugą nacją w grupie B. Norwegia jako jedyna ostała się w tym turnieju jeśli chodzi o grupę pierwszą, wszystkie pozostałe drużyny już odpadły. Mamy tu starcie reprezentacji, które w tym turnieju prezentują bardzo wysoką formę i trudno tak naprawdę stwierdzić, kto może awansować do finałowego spotkania.

Kraj ze Skandynawii na ten moment wygląda bardzo dobrze w tym turnieju, wszak to na ten moment jedyna reprezentacja, której udało się wygrać wszystkie 6 spotkań. Sytuacja, którą warto na pewno docenić, aczkolwiek grupa, w której Norwegia występowała nie była zbyt trudna, wystarczyło w zasadzie pomęczyć się z Holandią i 1 miejsce było zapewnione. Ćwierćfinał to również nic skomplikowanego, wygrana z Węgierkami, które mocno uwierzyły w siebie po dobrej końcówce fazy grupowej. Udało się jednak być lepszym o 4 bramki no i teraz chyba już spotkanie dla nich najbardziej wymagające, do tej pory najtrudniejsze na tym turnieju. Norwegia jest na pewno bardzo mocna i stać ją na awans, są mistrzyniami Europy, ale nie wolno nie doceniać rywalek, po prostu starać się grać swoje.

Rosjanki to zwycięzca Igrzysk Olimpijskich z 2016 roku, są tu po obronę tytułu i na pewno grają na tym turnieju bardzo dobrze, przegrały bowiem tylko 1 spotkanie przeciwko Szwecji, zremisowały z Brazylią, a od tego momentu, czyli od 3 kolejki idą jak burza, wygrały już 4 spotkania pod rząd. Czują się bardzo pewnie i są w stanie to kontynuować. Ich terminarz na pewno był o wiele trudniejszy, a i tak bardzo dobrze sobie poradziły. Ograły Francuzki, Hiszpanki Węgierki i Czarnogórki w ostatnim meczu, w ćwierćfinale. W tych 4 ostatnich starciach 3 razy udawało im się rzucać co najmniej 30 bramek. W obronie może i nie grają zbyt rewelacyjnie, ale jest tu na pewno dobra atmosfera w tym momencie, dobre zgranie i pomysł na grę. Ta nacja będzie bardzo groźna i postawi się faworytkom tego spotkania.

Co typować?

W ofercie zakładów bukmacherskich w Fortunie widać wyraźnie, kto jest faworytem spotkania. Ja jednak chciałbym docenić grę reprezentacji Rosji i to w ich kierunku kieruję swój typ. Rozkręcają się z meczu na mecz, Norweżki nie miały takiego prawdziwego sprawdzianu jak do tej pory, więc ta seria 6 zwycięstw niekoniecznie musi wiele znaczyć. Może być to mecz mocno zacięty, więc kupon zamykam handicapem w stronę RKO. Masz wątpliwości, czy ten bukmacher jest odpowiedni dla Ciebie? Sprawdź nasze opinie o Fortunie i dokonaj wyboru.

Fortuna
1.52
Rosyjski Komitet Olimpijski +3.5

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: Zagranie
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 600 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem.
kupon Fortuna

fot. Daniel Vaquero

Zaloguj się aby dodawać komentarze