Przed nami kolejny dzień zmagań w siatkarskiej Lidze Narodów. Pod lupę bierzemy mocną Francję, która zagra z USA, a także starcie Kanady z Niemcami. Zapowiada się na to, że będziemy świadkami świetnego widowiska, bowiem Trójkolorowi walczą dalej o play-offy, a USA nie ma już nic do stracenia. W Fuksiarz możecie skorzystać z wielu ciekawych zakładów i cashbacku!

Fuksiarz – skorzystaj z zakładu bez ryzyka 50% do 500 zł (zwrot na konto główne – można od razu wypłacić)!

Fuksiarz koszulka do baneru
Fuksiarz koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 500 zł bez ryzyka + 40 zł na miesięczny dostęp do Polsat Box Go Sport!

(zwrot na konto główne - możesz od razu wypłacić)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

BEZ RYZYKA: 50% do 500 zł
POLSAT BOX GO: miesięczny dostęp

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Nie ma kodu promocyjnego w Fuksiarzu – jest nasz link!

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Kanada – Niemcy
(18:30 środa, 16.06.2021)

Spotkanie Kanady z Niemcami to może nie jest takie widowisko, jak mecz np. Polski z Brazylią, ale dalej może nam dostarczyć dużo emocji. Wczoraj do trafionego kuponu trochę zabrakło, ale oby dzisiaj było lepiej. Faworyci to niewątpliwie nasi zachodni sąsiedzi. Podczas całego turnieju nie zagrali jednak o wiele lepiej niż gracze z Ameryki Północnej, więc możemy spodziewać się wyrównanego spotkania. Według kursów u bukmacherów trochę większe szanse mają Niemcy. Dotychczas w bezpośrednich starciach to oni królowali. Doszło do czterech takich spotkań, a w trzech z nich górowali nasi sąsiedzi (3:0, 3:0 i 3:1). Tylko raz Kanadzie udało się odgryźć, zwyciężając w 2019 roku 3:2.

A jak to wygląda w tym turnieju? Cóż, niewiele lepiej. Niemcy wygrały ze Słowenią i Iranem w ostatnich meczach, ale oprócz tego zanotowały porażki na Serbię, USA i Japonię w naprawdę słabym stylu. O ile jeszcze można by obronić porażkę na Serbów, bowiem tam podjęli walkę, tak pozostałe dwa mecze są poniżej krytyki. Z kolei Kanada nie postawiła się nikomu w ostatnich pięciu meczach. Uległa Włochom, Słowenii, Rosji, Francji i Polsce. Co więcej, Biało-Czerwoni więc zmiażdżyli rywali, wygrywając 3:0. Nie wygląda więc to dobrze, ale obie ekipy mają te same problemy – nie potrafią kończyć akcji i słabo wyglądają na siatce.

Co obstawiać?

W Fuksiarzu, który dopiero co wszedł na rynek bukmacherów, znajdziemy ciekawe kursy i zakłady na siatkarską Ligę Narodów. W przypadku tego meczu możemy np. obstawić zakład na to, czy będzie czwarty set po kursie 1.43. Biorąc pod uwagę to, jak prezentują się obie ekipy, ich wyniki i styl, wydaje się to bardzo dobra opcja. Szczególnie że obie ekipy podejdą na większym luzie, bo o nic większego już nie grają.

grupa 39

USA – Francja
(19:30 środa, 16.06.2021)

Francuzi w starciu z USA niewątpliwie są dużymi faworytami. To zespół, który może realnie powalczyć o play-offy, a obecnie znajduje się na trzecim miejscu w tabeli i ma trzy punkty przewagi nad piątą Serbią. Dzisiaj zagra do tego z przeciętnym USA, które jest dopiero na dziewiątym miejscu i nie prezentuje się ani trochę dobrze. Amerykanie wygrali pięć meczów, a pięć kolejnych przegrali. Ich bilans setów to 17:16, więc wypada to dość słabo na tle innych drużyn, które mają podobny bilans meczów (np. Iran posiada 22:17 w setach). Na pięć ostatnich starć gracze zza oceanu wygrali tylko trzy razy.

Pokonali Australię, Niemcy i Włochy, w każdym z tych spotkań wygrali 3:0. Wygląda to momentami wręcz bardzo dobrze, ale później przychodzą takie mecze, jak ten z Serbią, czy Iranem, gdzie padły dwie porażki (1:3 i 0:3). W historii bezpośrednich starć w ostatnim czasie lepiej wypada Francja, bowiem ta wygrała trzy na pięć meczów. Trójkolorowi ostatnio ograli Japonię, Rosję oraz Kanadę (3:2, 3:1, 3:1). Gdy już wydaje się, że wszystko się ustabilizowało u Francuzów, to oni przegrali na Słowenię 2:3 i Holandię 2:3. O ile pierwszy z tych meczów jeszcze można zrozumieć, tak drugi już ani trochę.

Co obstawiać?

Spodziewam się, że Francja po raz kolejny wejdzie na wyżyny swoich możliwości i wygra z USA. Powinna to zrobić dość pewnie i nie dopuścić do pięciu setów, bowiem to niepotrzebne straty punktów. Do tego Trójkolorowi ostatnio wyglądali o wiele lepiej, więc teraz tylko to przełożyć na parkiet.  W zakładach bukmacherskich Fuksiarz można zagrać wygraną Trójkolorowych po kursie 1.58. Da nam to łącznie AKO na poziomie 2.26 i 199 PLN do wygrania przy stawce 100 PLN. 

Warunki cashbacku w Fuksiarzu (zwrot na depozyt) są bardzo proste:

Zakładasz konto z linku: zagranie.com/go/fuksiarz. Konieczna będzie prawidłowa weryfikacja numeru telefonu.
Wpłacasz środki na konto główne (minimum 20 PLN – bardzo ważne, aby uruchomić cashback) i zawierasz swój 1. zakład, który będzie ubezpieczony w razie porażki.
Jeśli chcesz wykorzystać cashback do maximum możliwości i otrzymać najwyższy możliwy zwrot, postaw swój pierwszy zakład za równo 1137 złotych. Twój kupon musi zawierać co najmniej 2 zdarzenia, a wszystkie z nich powinny mieć kurs min. 1.2 na zdarzenie. Prostszych warunków nie znajdziesz nigdzie indziej!
Jeśli Twój kupon okaże się trafiony, zgarniasz bardzo wysoką wygraną. W przypadku porażki, otrzymujesz cashback do 500 złotych. Środki wracają na Twoje konto i nie są objęte żadnymi wymaganiami obrotowymi. Kasa należy do Ciebie!
Wymagania kursowe i stawki: minimum 20 PLN, co najmniej 2 zdarzenia – każde z kursem przynajmniej 1.20!

EARLY PAYOUT:

Grając w Fuksiarz.pl, Twój zakład zostanie wypłacony, jak tylko Twój zespół zdobędzie dwie bramki przewagi! Postawiłeś na wygraną Polski, a Biało-Czerwoni wyszli na prowadzenie 2:0, a następnie zremisowali 2:2? Nie martw się – Ty i tak wygrałeś! Nie ma znaczenia końcowy wynik – nawet jeśli potem przegra cały mecz, wydarzenie rozliczone będzie jako wygrane. Nagradzamy zarówno kupony single jak i AKO.
kupon fuksiarz siatkówka 16.06.2021
Zdjęcie: Pixathlon / Sipa / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze