Reprezentacja Niemiec przegrała pięć meczów w roku kalendarzowym. Nasi zachodni sąsiedzi nie mieli tak złej serii od 1985 roku. Dziś zagrają z Francją, mistrzem świata, który jest w szczycie formy i chwały. Sprawdzamy najlepszy typ na to spotkanie!

Darmowy prezent po rejestracji dla czytelników Zagranie od LV BET! Skorzystaj z kodu rejestracyjnego: 1500PLN
Szczegóły po przejście na stronę LV BET

Sytuacja w Lidze Narodów

Nowy twór UEFA można lekceważyć (jak Polacy), traktować go jak poligon doświadczalny (jak Polacy), ale na pewno nikt nie chce spadać do niższej dywizji (jak Polacy). Niemcy w dzisiejszym meczu, przegrywając, mogą postawić się w bardzo trudnej sytuacji. Piłkarze Leowa mają aktualnie jeden punkt. Zdobyli go w poprzednim starciu przeciwko Francji (0:0). Było to spotkanie pozbawione tempa.

Po drodze przegrali jednak w druzgocącym stylu z Holandią na wyjeździe (0:3). Jak łatwo zauważyć, Neuer i koledzy nie zdobyli jeszcze bramki w Lidze Narodów. Na pewno ma na to wpływ brak nie tylko klasowej, ale także jakiejkolwiek „dziewiątki” w starciu z Oranje na pozycji napastnika wystąpił Uth, który w obecnym sezonie Bundesligi nie zdobył jeszcze nawet gola!

Francuzi pokonali za to Holendrów (2:1), mają cztery punkty i do pojedynku z Niemcami przystępują w roli zdecydowanego faworyta. Na luziku. Die Mannschaft już dawno nie znaleźli się w takiej pozycji. Niewielu ekspertów daje im dzisiaj szanse.

Posada Loewa

„Mam pełne zrozumienie federacji” – powiedział Loew po spotkaniu w cztery oczy z jej prezesem, Reinhardem Grindelem. No i ja mu wierzę. Facet trenuje reprezentację od 12 lat, poprowadził ją do mistrzostwa świata i Europy, w Niemczech się o takich sukcesach szybko nie zapomina. Co innego będzie mówił prezes, Loew… i ja, jeśli Niemcy rzeczywiście spadną do niższej dywizji, a w nadchodzących starciach z Francją i Holandią zaprezentują się tak samo słabo jak w poprzednich.

Co obstawiać?

Trener gości dzisiejszego meczu zapowiada zmianę taktyki na bardziej agresywną oraz zmianę w personaliach na około trzech pozycjach. Możemy się spodziewać bardzo zmotywowanych Niemców. Francuzi natomiast nie muszą niczego nikomu udowadniać. Mogą zagrać sobie z kontry i czekać na błędy obrony gości, której daleko do ideału, co dobitnie pokazał pojedynek z Holendrami.

Ja tutaj nie chcę przewidywać, kto wygra, ponieważ boję się jakiejś niesamowitej przemiany Niemców i świetnego meczu w ich wykonaniu.

Przyjrzałem się za to statystkom. Niemcy biją wiele rzutów rożnych, kolejno 10 z Francją i aż 12 z Holandią. Tak samo wyglądało to na minionym mundialu: 9 z Koreą Południową, 8 ze Szwecją i tyle samo z Meksykiem.

Z drugiej strony mamy Francję, które jak już podkreślałem, lubi przyczaić się na rywala, wpuścić go na swoją połowę, by potem skutecznie kąsać, wykorzystując szybkich Mbappe i Griezmanna. Warto też zauważyć, że Trójkolorowi nawet Islandii, w ostatnim meczu towarzyskim, pozwolili wykonać aż 10 rzutów rożnych.

Po sprawdzeniu kursów na kornery ze strony Niemców aż otworzyłem szeroko oczy ze zdziwienia. Przelicznik aż 2.35 w LV BET na powyżej 5,5 rzutów rożnych gości to jest jakaś promocja. Ja w to na pewno wchodzę i jeśli chodzi o mecz Francja – Niemcy, to taki typ również Wam polecam.

Zdarzenie: Francja – Niemcy
Typ: +5,5 rzutów rożnych Niemców
Kurs: 2.35 LV BET