Chcesz się dowiedzieć jak sprawdzić wyniki meczów w Fortunie? Mamy dla ciebie dobrą wiadomość, bo w tym artykule wyjaśniamy dokładnie: gdzie możesz sprawdzić wyniki i w jaki sposób to zrobić. Poznasz metody sprawdzania kuponów internetowych oraz tych zagranych w lokalach bukmachera. Zapraszamy.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Fortuna wyniki

Obstawiając zakłady bukmacherskie w Fortunie online o wyniku swoich zakładów zostaniesz poinformowany na podglądzie kuponu. Tam dowiesz się, czy twoje typy weszły czy przegrały. Jeśli udało ci się trafić, to bukmacher rozliczy taki zakład jako wygrany, a ty otrzymasz wygraną kwotę na konto. Dodatkowo korzystając z mobilnej aplikacji Fortuny informacje o wynikach obstawionych zdarzeń możesz otrzymywać na swój telefon w formie powiadomień “push”.

Oczywiście większość zakładów w Fortunie obstawianych jest przez internet, ale wciąż jest grupa graczy korzystająca z punktów stacjonarnych. Obstawiając kupony w lokalu naziemnym klient na stronie efortuna.pl może sprawdzić wyniki obstawianych przez siebie zdarzeń i w ten sposób dowiedzieć się, czy może się udać do placówki Fortuny w celu odbioru wygranej. Jak sprawdzić wyniki w Fortunie online? Wyjaśniamy.

Do sprawdzenia wyników w Fortunie będziesz potrzebował dostępu do internetu. No chyba, że wybierzesz inną metodę, czyli skanowanie zakładów w placówce tego bukmachera.

Gdzie sprawdzić wyniki w Fortunie?

Wyniki w Fortunie można sprawdzić na stronie internetowej i poprzez aplikację mobile. Mamy na to dwa sposoby.

Pierwszą metodą sprawdzenia wyników jest wejście na stronę Fortuny i kliknięcie w górnym menu zakładki “wyniki”. To sprawi, że zostaniesz przekierowany do strony ze wszystkimi wynikami wydarzeń, które można było obstawiać w zakładach bukmacherskich Fortuna. Aby nie pogubić się w nadmiarze meczów bukmacher wprowadził możliwość filtrowania wyników według daty, sportów i rodzajów zakładów.

wyniki fortuna

Szukając wyników interesującego cię zdarzenia – wybierz sport, a następnie przesuwając się w dół strony znajdź swoje spotkanie.

filtrowanie wyników

Obok rywalizacji znajdować się będzie informacja o poprawnych typach, które zostały rozliczone jako wygrane, a także dokładny wynik, jakim zakończył się mecz. W tym miejscu poznasz, jaki wszedł wynik, a także over/under, handicap, BTTS i zakłady łączone. Wszystko to, co można było typować przed rozpoczęciem meczu.

wyniki w fortunie

Drugim, znacznie szybszym sposobem sprawdzenia wyników Fortuny jest przejście na dół strony efortuna.pl, a następnie skierowanie swojego wzroku w lewy dolny róg. Tam znajduje się pole zatytułowane “kontrola kuponu”. Dzięki niemu uzupełniając dwie rubryki związane z ID/numerem kuponu, a także kodem kontrolnym kuponu – dowiesz się, jakie są wyniki wytypowanych przez ciebie zdarzeń.

kontrola kuponu

Informacje o ID, numerze kuponu i kodzie kontrolnym znajdziesz na swoim kuponie, który otrzymałeś w punkcie stacjonarnym Fortuny. To błyskawiczny sposób, a po uzupełnieniu obu pól od razu otrzymujesz zwrotną informację, co do swoich typów.

Sprawdź opinie o Fortunie!

Oczywiście nieco czasochłonną czynnością sprawdzenia wyników w Fortunie jest klasyczna metoda. O co chodzi? Być może jest tutaj wśród nas ktoś, kto dawniej typował zakłady u naziemnych bukmacherów. Wówczas często można było w lokalu spotkać osoby, które podawały kupony obsłudze, a ta poprzez kod kreskowy skanując informowała, który zakład wszedł, a który przegrał. Ta metoda wciąż działa i jest spotykana w punktach stacjonarnych Fortuny. Z resztą i tak zawsze przed wypłatą pieniędzy w lokalu bukmachera, jeden z pracowników musi zweryfikować kupon, a więc skanując jego kod upewnić się, że zakłady są wygrane i należy się odbiór pieniędzy.

Wyniki “na żywo” w Fortunie

Gracze, którzy obstawiają zakłady w Fortunie na bieżąco mogą śledzić wyniki live u tego bukmachera. Co więcej, Fortuna oferuje również zakłady “na żywo”, a więc umożliwia obstawianie meczów w trakcie ich trwania. To możliwość reagowania na zmieniające się wydarzenia na boisku. W tym kontekście pomocnym narzędziem jest również funkcja cash-out za pomocną której możesz rozliczyć wcześniej zakład i odebrać wygraną. Oczywiście cash out przez Fortunę zaproponowany zostanie tylko wtedy, jeśli będzie wynosił więcej niż zagrana przez ciebie stawka.

Wyniki live w Fortuna TV

Sprawdzanie wyników można robić poprzez match tracker, gdzie pojawiają się aktualne rezultaty oraz statystyki meczu: bramki, kartki, rzuty rożne, gemy, sety, punkty itd. W wizualnej formie za pośrednictwem match trackera poznasz wyniki live wydarzeń sportowych w Fortunie. To jednak nie jedyna metoda sprawdzenia wyników u tego bukmachera.

Fortuna TV to telewizja bukmacherska, która uruchamia się przy meczach, do których operator ten ma prawo. A więc jeśli będziesz chciał sprawdzić wynik “na żywo” spotkania Bundesligi, La Ligi, Serie A czy NBA, to uruchamiając interesujący cię mecz – dodatkowo możesz go obejrzeć. Już nie tylko poznasz wynik, ale też możesz sprawdzić aktualną sytuację na boisku. Spotkanie w Fortuna TV uruchomisz na stronie bukmachera i aplikacji mobilnej. To mniej więcej tak, jakbyś wynik meczu sprawdzał w swoim telewizorze.

Fortuna live

Fortuna live to lobby z zakładami “na żywo”. To prawdziwe królestwo dla fanów livebettingu. Wchodząc na Fortunę live przed typerem wyświetlają się kursy “na żywo” aktualnie rozgrywanych meczów. W trybie live w Fortunie można segregować wydarzenie, które chcesz obstawiać. Chodzi o to, aby w natłoku meczów typerów szybko mógł znaleźć interesującą go rywalizację. W końcu wiadomo, że w zakładach live chwila może decydować o zasadności zagrania zakładu.

Dobrą opcją do korzystania z Fortuny live jest instalacja aplikacji na swój telefon. Za jej pośrednictwem można otrzymywać powiadomienia o aktualnie rozgrywanych meczach i wynikach. Ale co najlepsze – aplikacja usprawnia twoje typowanie live. Komputer nie zawsze jest praktycznym rozwiązaniem, a telefon niekiedy może być łatwiej dostępny. Aplikacja znacznie usprawniła Fortunę live przez co typowanie może być szybkie.

efortune tv live

Fortuna – legalny bukmacher

Fortuna to bukmacher, który działa legalnie w Polsce, bo posiada licencję polskiego Ministerstwa Finansów. Fortuna przyjmuje zakłady przez internet i sieć punktów stacjonarnych. To wiodący bukmacher na polskim rynku. Liczy się, że 1/3 wszystkich typerów w Polsce obstawia właśnie w Fortunie. Sieć punktów stacjonarnych liczy ponad 500 placówek, a przecież i tak największy obrót robi oferta online.

Gracze Fortuny mogą korzystać nie tylko z zakładów bukmacherskich, ale także sportów wirtualnych i transmisji meczów “na żywo”. Nowi klienci decydując się na obstawianie w Fortunie wpisując podczas rejestracji na kod promocyjny: 2230PLN mogą odebrać:

  • Bonus freebet 20 PLN – po rejestracji i weryfikacji konta
  • Zakład bez ryzyka 210 PLN – ubezpieczenie pierwszego kuponu zagranego z salda depozytowego
  • Bonus od depozytu 100% do 2000 PLN – dodatkowe pieniądze po zrobieniu obrotu pierwszą wpłatą

Więcej informacji o wykorzystaniu bonusów Fortuny znajdziesz w tym miejscu: https://zagranie.com/fortuna-bonus/.

Dodatkowymi wariantami promocji w Fortunie są Happy Hours, bonus AKO i Ekspert+.

Jak sprawdzić wyniki w Fortunie?

Wejdź na stronę efortuna.pl i kliknij w zakładkę wyniki, a następnie wybierz obstawiony mecz.

W jaki sposób mogę sprawdzić wynik swojego kuponu w Fortunie?

Jeśli posiadasz kupon z lokalu Fortuny, to wejdź na stronę efortuna.pl i w lewym dolnym rogu strony uzupełnij pola zatytułowane KONTROLA KUPONU. Dzięki temu otrzymasz informacje o tym czy twój zakład wygrał, czy przegrał.

🎁 Jak otrzymać 20zl w Fortunie?

Zarejestruj się z kodem promocyjnym 2230PLN i na start otrzymasz 2800 punktów FKP, które możesz wykorzystać w Fortunie jako darmowy zakład 20zl

Zaloguj się aby dodawać komentarze