Chcesz się dowiedzieć jak sprawdzić wyniki meczów w Fortunie? Mamy dla ciebie dobrą wiadomość, bo w tym artykule wyjaśniamy dokładnie: gdzie możesz sprawdzić wyniki i w jaki sposób to zrobić. Zapraszamy.

Obstawiając zakłady bukmacherskie w Fortunie online o wyniku swoich zakładów zostaniesz poinformowany na podglądzie kuponu. Tam dowiesz się, czy twoje typy weszły czy przegrały. Jeśli udało ci się trafić, to bukmacher rozliczy taki zakład jako wygrany, a ty otrzymasz wygraną kwotę na konto. Dodatkowo korzystając z mobilnej aplikacji Fortuny informacje o wynikach obstawionych zdarzeń możesz otrzymywać na swój telefon w formie powiadomień „push”.

Oczywiście większość zakładów w Fortunie obstawianych jest przez internet, ale wciąż jest grupa graczy korzystająca z punktów stacjonarnych. Obstawiając kupony w lokalu naziemnym klient na stronie efortuna.pl może sprawdzić wyniki obstawianych przez siebie zdarzeń i w ten sposób dowiedzieć się, czy może się udać do placówki Fortuny w celu odbioru wygranej. Jak sprawdzić wyniki w Fortunie online? Wyjaśniamy.

Gdzie sprawdzić wyniki w Fortunie?

Wyniki w Fortunie można sprawdzić na stronie internetowej i poprzez aplikację mobile. Mamy na to dwa sposoby.

Pierwszą metodą sprawdzenia wyników jest wejście na stronę Fortuny i kliknięcie w górnym menu zakładki „wyniki”. To sprawi, że zostaniesz przekierowany do strony ze wszystkimi wynikami wydarzeń, które można było obstawiać w zakładach bukmacherskich Fortuna. Aby nie pogubić się w nadmiarze meczów bukmacher wprowadził możliwość filtrowania wyników według daty, sportów i rodzajów zakładów.

wyniki fortuna

Szukając wyników interesującego cię zdarzenia – wybierz sport, a następnie przesuwając się w dół strony znajdź swoje spotkanie.

filtrowanie wyników

Obok rywalizacji znajdować się będzie informacja o poprawnych typach, które zostały rozliczone jako wygrane, a także dokładny wynik, jakim zakończył się mecz.

wyniki w fortunie

Drugim, znacznie szybszym sposobem sprawdzenia wyników Fortuny jest przejście na dół strony efortuna.pl, a następnie skierowanie swojego wzroku w lewy dolny róg. Tam znajduje się pole zatytułowane „kontrola kuponu”. Dzięki niemu uzupełniając dwie rubryki związane z ID/numerem kuponu, a także kodem kontrolnym kuponu – dowiesz się, jakie są wyniki wytypowanych przez ciebie zdarzeń.

kontrola kuponu

Informacje o ID, numerze kuponu i kodzie kontrolnym znajdziesz na swoim kuponie, który otrzymałeś w punkcie stacjonarnym Fortuny. To błyskawiczny sposób, a po uzupełnieniu obu pól od razu otrzymujesz zwrotną informację, co do swoich typów.

Wyniki „na żywo” w Fortunie

Gracze, którzy obstawiają zakłady w Fortunie na bieżąco mogą śledzić wyniki live u tego bukmachera. Co więcej, Fortuna oferuje również zakłady „na żywo”, a więc umożliwia obstawianie meczów w trakcie ich trwania. To możliwość reagowania na zmieniające się wydarzenia na boisku. W tym kontekście pomocnym narzędziem jest również funkcja cash-out za pomocną której możesz rozliczyć wcześniej zakład i odebrać wygraną.

Fortuna – legalny bukmacher

Fortuna to bukmacher, który działa legalnie w Polsce, bo posiada licencję polskiego Ministerstwa Finansów. Fortuna przyjmuje zakłady przez internet i sieć punktów stacjonarnych. To wiodący bukmacher na polskim rynku.

Gracze Fortuny mogą korzystać nie tylko z zakładów bukmacherskich, ale także sportów wirtualnych i transmisji meczów „na żywo”. Nowi klienci decydując się na obstawianie w Fortunie wpisując podczas rejestracji na kod promocyjny: 1145PLN mogą odebrać:

  • Bonus freebet 20 PLN – po rejestracji i weryfikacji konta
  • Zakład bez ryzyka 125 PLN – ubezpieczenie pierwszego kuponu zagranego z salda depozytowego
  • Bonus od depozytu 100% do 1000 PLN – dodatkowe pieniądze po zrobieniu obrotu pierwszą wpłatą
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2000 zł od depozytu

+ 200 210 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2220 zł, a z naszym kodem: 2230PLN

Kod rejestracyjny
2230PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 210 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły
Jak sprawdzić wyniki w Fortunie?

Wejdź na stronę efortuna.pl i kliknij w zakładkę wyniki, a następnie wybierz obstawiony mecz.

W jaki sposób mogę sprawdzić wynik swojego kuponu w Fortunie?

Jeśli posiadasz kupon z lokalu Fortuny, to wejdź na stronę efortuna.pl i w lewym dolnym rogu strony uzupełnij pola zatytułowane KONTROLA KUPONU. Dzięki temu otrzymasz informacje o tym czy twój zakład wygrał, czy przegrał.

🎁 Jak otrzymać 20zl w Fortunie?

Zarejestruj się z kodem promocyjnym 2230PLN i na start otrzymasz 2800 punktów FKP, które możesz wykorzystać w Fortunie jako darmowy zakład 20zl