Fortuna ponownie mobilizuje piłkarzy drużyn występujących w Fortuna 1 Lidze do pomocy potrzebującym. Tym razem gracze będą strzelać dla Zuzii Kaproń, którą czeka poważna i kosztowna operacja. Za każdą bramkę, strzeloną w 30. i 31. kolejce Fortuna 1 Ligi przekaże 1000 zł na leczenie – nic więc dziwnego, że Fortuna ma dobre opinie wśród klientów!

Fortuna zbiera dobre opinie za akcje charytatywne!

Na zapleczu Ekstraklasy jeszcze nic nie jest rozstrzygnięte, a zawodnicy z Fortuna 1. Liga przez najbliższe trzy dni (21.05-23.05.2021) rozgrywać będą 31. kolejkę zmagań. Na pierwszym ogień idą zawodnicy z Bełchatowa, którzy zagrają z Radomiakiem Radom. Kolejkę zamknie z kolei rywalizacja Sandecji Nowy Sącz z Chrobrym Głogów. Spotkania są o wysoką stawkę, więc spodziewamy się wielu goli, a to z kolei przekłada się na pomoc 10-letniej Zuzii Kaproń.

Fortuna opinie —> zobaczcie, co uważają gracze o tym bukmacherze!

fortuna banery grafika 1 liga

Fortuna postanowiła, że za każdą strzeloną bramkę w 31. kolejce przekaże 1000 złotych na leczenie Zuzii Kaproń. Na koncie jest już 24 000 złotych, które wpadły za gole z 30. kolejki. Teraz zawodnicy mogą jeszcze bardziej wyśrubować tę kwotę, a wszystko w ich nogach.

– Nasz sponsor tytularny kolejny raz udowadnia, że chęć niesienia pomocy jest sprawą niezwykle ważną. Jesteśmy bardzo dumni, że to właśnie z Fortuną związaliśmy się niedawno umową sponsoringową na kolejne 3 sezony. Zaangażowanie i społeczna odpowiedzialność biznesu to cechy, które z pewnością wyróżniają naszego Sponsora. Liczymy, że piłkarze staną na wysokości zadania i wspólnie będziemy mogli przeżywać duże emocje, związane z pierwszoligowymi meczami. Mam nadzieję, że zostaną pobite kolejne rekordy strzelonych bramek, dzięki czemu kwota przekazana na leczenie i rehabilitację Zuzi będzie pokaźna – mówi Marcin Janicki, prezes Fortuna 1 Ligi.

Nic więc dziwnego, że Fortuna zbiera dobre opinie. W najbliższej kolejce kibice mogą spodziewać się wielu bramek. Do tego pamiętajcie również, że możecie odebrać pakiet powitalny.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Wystarczy, że założycie konto z kodem promocyjnym 2230PLN, a otrzymacie:

  • 2000 PLN od depozytu
  • 210 PLN bez ryzyka
  • 20 PLN freebet

Zaloguj się aby dodawać komentarze