Są takie mecze, na które czeka nie tylko cała piłkarska Anglia, ale także cały świat. Jednym z takich spotkań są derby Manchesteru. Walka o honor, prestiż, a także panowanie w mieście przez kolejne pół roku. Oba zespoły są w dobrej dyspozycji, dlatego warto przeanalizować opinie Fortuny przed tym starciem na Etihad!

Fortuna opinie – sprawdź, co proponuje bukmacher w derbach Manchesteru

Derby Manchesteru – kursy główne, zapowiedź i Fortuna opinie

Manchester City jest aktualnym liderem Premier League. The Citizens mają na swoim koncie 29 zdobytych punktów. W tym sezonie odnieśli dziewięć ligowych triumfów i dwa remisy. W obu przypadkach miały one miejsce na wyjeździe. Podopieczni Pepa Guardioli są najskuteczniejszym zespołem w całej stawce, ale także najlepiej broniącym. W 11 spotkaniach stracili tylko cztery bramki. Gra Obywateli zasługuje na uznanie. W Premier League rozegrali już trzy rywalizacje z ekipami Top 6. W żadnym z tych meczów nie stracili gola. Dodatkowo w sześciu z siedmiu ostatnich spotkań nie wyjmowali piłki z siatki, a wyjątkiem jest bramka zdobyta przez Danny’ego Ingsa po rzucie karnym.

Manchester United zaliczył bardzo słaby początek sezonu, jednak obecnie wygląda na to, że wracają na odpowiednie tory. Podopieczni Jose Mourinho wygrali w trzech kolejnych meczach w stosunku 2:1. Dobra gra całego zespołu zbiegła się w czasie z posadzeniem na ławce Romelu Lukaku. Belg w poprzednim meczu Ligi Mistrzów nie zagrał z powodu kontuzji i prawdopodobnie wypadnie również z derbowego starcia z City. Oba zespoły dzieli w tabeli dokładnie dziewięć punktów, a w związku z tym, jak prezentują się kursy główne?

fortuna opinieFortuna:

Muszę przyznać, że takie kursy mocno mnie zaskoczyły. Wiadomo, że Manchester City jest faworytem tego meczu, jednak już dawno nie było tak zaniżonych przeliczników przy okazji rywalizacji czołowych drużyn Premier League. Tym bardziej że Obywatele nie wygrali w żadnym z trzech domowych starć z United. Kurs na zwycięstwo gospodarzy 1.40, remis 5.30, a triumf gości 8.0.

Fortuna opinie na temat opcji dodatkowych

Jak widać, Fortuna opinie pozytywnie oceniają szanse na wygraną gospodarzy. Mimo to warto zwrócić uwagę na statystyki. Obywatele w dwóch z trzech spotkań domowych z United nie zdobyli gola. Manchester United wygrał dwa z trzech ostatnich starć na Etihad. Podopieczni Pepa Guardioli wygrali we wszystkich meczach ligowych na własnym boisku. Czerwone Diabły mają passę trzech kolejnych triumfów z dokładnym wynikiem 1:2. Dodatkowo Manchester United w każdym z poprzednich sześciu spotkań tracił przynajmniej jednego gola.

  • 1/+2,5 gola – 1.78

Manchester United w trzech poprzednich meczach wyjazdowych zdobywał dokładnie dwa gole. Czerwone Diabły w każdej delegacji tego sezonu trafiały do siatki. Manchester City we wszystkich meczach domowych na Etihad strzelał przynajmniej jednego gola. W poprzednim sezonie obie rywalizacje tych drużyn zakończyły się wynikiem BTTS i +2,5 gola.

Manchester City w tym sezonie rozegrał już trzy spotkania z ekipami Top 6 poprzedniej kampanii. Obywatele w żadnym z tych spotkań nie stracili gola i nie zanotowali porażki. Dodatkowo wszystkie rywalizacje zakończyły się wynikiem -2,5 bramki. W trzech z czterech ostatnich rywalizacji tych drużyn na Etihad padł underowy rezultat. W przypadku tego starcia interesująco wygląda przelicznik na -3,5 gola, ponieważ legalny bukmacher oferuje kurs na poziomie 1.71.

  • -3,5 gola – 1.71