Z naszym kodem można uzyskać dodatkowo 2230PLN. Fortuna bonus ma bardzo przyjazne zasady dla graczy. Na start otrzymujemy aż trzy promocje – freebet, zakład bez ryzyka oraz dodatkowe środki od wpłaty.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2000 zł od depozytu

+ 200 210 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2220 zł, a z naszym kodem: 2230PLN

Kod rejestracyjny
2230PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 210 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Fortuna bonus od depozytu – zasady

Najpopularniejszym bonusem wśród bukmacherów jest ten od depozytu. Fortuna w swojej ofercie na start także proponuje dodatkowe środki od wpłaty. Zasady tej promocji są bardzo proste.

Maksymalna kwota jaką można uzyskać z tego tytułu to 2000 złotych. Fortuna bonus od wpłaty to zasady jakie znamy u większości legalnych bukmacherów – 100% od depozytu, czyli podwajanie sumy, która pojawi się na koncie.

Zanim przejedziemy do konkretnych zasad dotyczących obrotu tym bonusem w Fortunie, skupmy się na kwestiach, o których warto pamiętać chcąc korzystać z tej promocji. Bukmacher zastrzega, że od momentu rozpoczęcia rejestracji i przesyłania danych trzeba założyć konto i złożyć pierwszy depozyt w okresie do 10 dni od początku całego procesu. Nie jest to żadne wymaganie, któremu ktoś by nie sprostał, ale warto zawsze pamiętać także o takich aspektach.

Fortuna bonus to trochę inne zasady niż te, które znamy u większości operatorów pod względem wykorzystywania dodatkowych środków. Tutaj celem nie będzie obrót, aby móc wypłacić prezent. W przypadku tego bukmachera działa to zupełnie inaczej. Wymagany jest obrót środków na koncie depozytowym, a dopiero wtedy dostaje się bonusową sumę w Fortunie. Po wygraniu tej kwoty, można już wszystko wypłacać.

Jak wygląda ten obrót? Czterokrotność kwoty kuponami z co najmniej trzema zdarzeniami oraz kursem minimalnym na poziomie 1,60. Do tego warto wiedzieć, że zasady regulaminowe przy korzystaniu w Fortunie z tej promocji bonusowej narzucają termin 30 dni. Jak najbardziej te warunki są do zrealizowania, ale oceniając je na tle konkurencji określę wymagania na przeciętnym poziomie – nie zasługują na jakąś super pochwałę, ale z drugiej strony nie są najgorsze. Ostatecznie to dodatkowe środki, nagroda i prezent, więc nie ma za bardzo co narzekać! Fortuna 2000 to tylko jedna z trzech promocji na start bukmachera, z których można uzyskać bonus na start.

Warunki obrotu bonus w Fortunie

Zasady darmowego bonusu w Fortunie na start

Fortuna oferuje również darmowy bonus na start. Jakie zasady ma ta promocja? Przede wszystkim należy pamiętać, że wykorzystanie freebetu u tego bukmachera możliwe jest za pomocą punktów FKP. Skrót w rozwinięciu oznacza Fortuna Klub Punkty. Oczka zbiera się za każde kolejne, zagrane kupony i w przyszłości ten program lojalnościowy pozwala wykorzystać kolejne freebety. Jednak już na sam początek Fortuna daje punkty warte darmowy zakład bonusowy o wartości 20 złotych.

Punkty FKP, a bonus bez depozytu w Fortunie

Tak w przypadku omawianych 20 złotych do wykorzystania dostajemy 2 800 punktów już na samym starcie. Co najlepsze, Fortuna na darmowy bonus nie nakłada żadnych obciążających zasad, ponieważ brak tutaj wymogów dotyczących kuponów. Natomiast wygraną z tego tytułu można od razu wypłacić. Tak jak przy dodatkowych środkach od wpłaty mogłem napisać, że regulaminowo nie wyróżnimy bukmachera na plus czy minus, tak w tym wypadku Fortuna ma bonus bez depozytu z najprzyjaźniejszymi zasadami na rynku.

Jeżeli zastanawiasz się jak użyć wspomniane oczka FKP, to już tłumaczę. Na podglądzie kuponu wystarczy wprowadzić interesującą Ciebie sumę – w przypadku freebetu na start będzie to 20 złotych. Następnie zaznaczyć opcję chęć wykorzystania na ten fakt oczek z FKP.

Jak płacić punktami FKP za obstawianie w Fortunie

Fortuna z zakładem bez ryzyka – zwrot do jednokrotnego obrotu

Kolejną promocją na start u tego buka jest zakład bez ryzyka. W tym wypadku Fortuna proponuje bonus za pierwszy kupon. Zasady są proste – jeżeli nie wejdzie, to na konto wraca postawiona suma. Warto zaznaczyć, że zwrot jest pomniejszony o podatek, a sam bonus możliwy jest tylko i wyłącznie za pierwszy zakład. Używając przy rejestracji naszego kodu promocyjnego do Fortuny – 2230PLN – możesz liczyć na cashback w wysokości 200 210 złotych.

W związku z 12% potrąceniem stawki na rzecz państwa, aby maksymalnie wykorzystać zakład bez ryzyka należy zagrać za 142 złotych.

Wykorzystanie zakładu bez ryzyka w Fortunie z kodem promocyjnym

Analizując zakłady bez ryzyka warto zwracać uwagę na zasady, bo to właśnie warunki, a nie kwoty mówią o jakości danego bonusu. W Fortunie cashback ocenimy pozytywnie, ponieważ zwrot otrzymuje się w formie środków do obstawienia i wystarczy jednokrotny obrót, aby wypłacić daną kwotę. Tymczasem u konkurencji znajdziemy nawet przypadki, gdzie wymaga się sześciokrotnego obrotu, co jest bardzo trudnym zadaniem do zrealizowania. Tutaj, Fortuna bonus bez ryzyka ma akceptowalne zasady.

Fortuna to także bonusy dla stałych graczy – co tydzień nowe zasady

Powyżej opisałem zasady trzech bonusów na start w Fortunie. Jednak po wykorzystaniu tych promocji, to nie koniec możliwości uzyskania dodatkowych środków u tego bukmachera. Firma posiada kilka ciekawych, stałych propozycji, ale można także liczyć na cotygodniowe nowe, okolicznościowe bonusy ze względu na aktualne wydarzenia w sporcie.

Zacznijmy od jednej z najbardziej lubianych promocji przez graczy, czyli happy hours. W ramach tego bonusu Fortuna pozwala zwiększać wygraną o 14% – w skrócie niektórzy powiedzą, że jest to gra bez podatku. Zasady podwyższenia potencjalnej, zwycięskiej sumy to zazwyczaj wymogi związane z kuponem, gdzie przykładowo musi się znaleźć wydarzenie z danych rozgrywek, minimalna liczba zdarzeń i kurs całkowity. Do tego jak sama nazwa mówi, promocja dostępna tylko w określonych, szczęśliwych godzinach. Chociaż bywają i wyjątki od tego, ponieważ Fortuna potrafi zakomunikować happy hours bez dużych wymogów i w większym okresie czasu, co dla wielu graczy będzie lepsze niż jakikolwiek inny bonus.

Fortuna z happy hours

Kolejną stałą pozycją jest tak zwana Fortuna AKO, co pozwala bonusowo zwiększyć wygraną nawet o 50%, co jest uzależnione od liczby zdarzeń na kuponie. To jest zdecydowanie promocja dla użytkowników, którzy lubują się w tak zwanych tasiemkach. Już za pięć pozycji można powyższych zwycięską kwotę o 7% – bez żadnych wymogów dotyczących kursów czy zdarzeń.

Bonus kursowy AKO w Fortunie

Ponadto Fortuna niemal co tydzień proponuje nowe formy zdobywania bonusów przez oryginalne promocje, gdzie każda ma swoje zasady. Takie akcje dotyczą między innymi zakładów bez ryzyka na konkretne zdarzenia czy nagradzania dodatkowymi środkami za obstawienie kuponów według regulaminowych wymogów. W naszej zakładce zakłady bukmacherskie piszemy o wszystkich promocjach legalnych bukmacherów, więc chcąc być na bieżąco śledź tę podstronę.