Jeśli w wyszukiwarce ciężko znaleźć Ci artykuł w prosty sposób opisujący uzyskanie dodatkowych bonusów do gry to dajemy gwarancję, że w końcu trafiłeś na odpowiednią stronę. W przejrzysty sposób przedstawiamy ofertę legalnego bukmachera Fortuna, wszystkie zasady obowiązujące podczas odbierania bonusu oraz tłumaczymy, w jaki sposób wykorzystać kod promocyjny Fortuna 20 zł. Skopiuj Fortuna kod promocyjny oferowany przez Zagranie.com i zyskaj jeszcze więcej!

Kod promocyjny Fortuna 20 zł – podwyższamy do 1145 zł

Czytelnicy Zagranie.com nie muszą ograniczać się do kwoty 20 zł. Na naszej stronie proponujemy powiększony bonus do gry, a wszystko dzięki użyciu naszego specjalnego kodu promocyjnego – 1145PLN.

Tradycyjny kod promocyjny Fortuna 20 zł jest tak naprawdę cząstką tego, co przygotowaliśmy dla Was w ramach przystąpienia do obstawiania zakładów bukmacherskich w Fortunie. Przystępując do procesu rejestracyjnego i decydując się na założenie konta u bukmachera Fortuna, możesz zdecydować się na standardową ofertę powitalną operatora lub skorzystać z proponowanego przez nas kodu i zdobyć powiększoną kwotę bonusu powitalnego do gry.

Dlaczego warto zdecydować się na nasz kod promocyjny do Fortuny? Ponieważ tylko on zapewnia opcję zdobycia wyższej oferty powitalnej, a także możliwość uzyskania dodatkowych promocji bukmacherskich. Zwróćcie uwagę na zakład bez ryzyka, który z naszym kodem promocyjnym jest wyższy o 25 zł! Aby dowiedzieć się więcej, przejdźmy do kolejnego akapitu.

Kod promocyjny Fortuna 20 zł freebetu na dzień dobry!

Na dobry początek typowania legalny bukmacher Fortuna w pierwszej kolejności proponuje postawić zakład za środki uzyskane z freebetu o wartości 20 zł. Nie od dziś wiadomo, że zakład bez depozytu to jeden z najbardziej pożądanych i najczęściej wybierany przez graczy bonus do gry. Zresztą nie można się temu dziwić, w końcu kto nie chce typować za pieniądze buka. Freebet w Fortunie jest otrzymywany bezpośrednio po założeniu konta bukmacherskiego. Na start każdy z graczy zyskuje 2 800 punktów FKP, które może wymienić na darmowy zakład o wartości 20 zł. Oczywiście istnieje możliwość rozłożenia sobie stawki na kilka niższych kuponów. To od Was zależy, za jaką kwotę postawicie zakład.

Jak zagrać freebetem od tego bukmachera? To nic trudnego, wystarczy się zarejestrować i wpisać nasz kod promocyjny Fortuna1145PLN. Później po prostu postawić zakład.

Jak odebrać pełen pakiet powitalny od Fortuny?

Osoby obstawiające zakłady bukmacherskie online mogą liczyć na wyższy bonus powitalny do gry. Oprócz wysokiego bonusu od depozytu i darmowego zakładu mogą liczyć również na zakład bez ryzyka, dzięki któremu nie stracą postawionej stawki w przypadku nietrafionego typu. Nie należy wybierać jednego z nich, wszystkie przedstawione bonusy są prezentem od bukmachera. Do tego wydawane są równolegle! Jednak należy pamiętać, że możliwość wykorzystania bonusów wiąże się z użyciem kodu promocyjnego Fortuna – 1145PLN, wpisanego podczas rejestracji konta.

Zakład bez ryzyka do 125 zł

Każdemu początkującemu graczowi przysługuje jeden zakład bez ryzyka – czyli cashback, dzięki któremu odzyskamy gotówkę za postawiony zakład, w przypadku złej passy. Od razu po rejestracji można przystąpić do gry, postawić kupon w ramach promocji, a w razie niepowodzenia Fortuna zobowiązuje się do zwrócenia 125 zł zakładu.

Jeśli, jednak postawiony typ okaże się wygrany, wszystkie pieniądze trafiają do portfela gracza. Właśnie na tym polegają ubezpieczone zakłady bukmacherskie. Gra bez przejmowania się przegraną, czysta przyjemności i 100% gwarancji, że środki pieniężne wrócą.

Teraz już wiecie, dlaczego pierwszy zakład bez ryzyka jest znakomitą opcją dla graczy, którzy dopiero co rozpoczynają swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi. To Ty decydujesz, jaką kategorię zakładu wybierzesz i czy będzie on kuponem SOLO, AKO, a może na żywo. To Twój cashback i możesz rozegrać go na własnych warunkach. Pamiętaj, tylko aby wykorzystać go w ciągu 10 dni od założenia konta.

Fortuna kod promocyjny

Bonus 100% do 1000 zł z kodem promocyjnym Fortuny

To już trzeci bonus bukmacherski od Fortuny. Po wpłaceniu swojego pierwszego depozytu na konto otrzymujemy 100% wpłaconej stawki – czyli podwojenie depozytu do gry. Do zgarnięcia jest aż 1000 zł. Każdy gracz decydujący się na wykorzystanie tego bonusu może liczyć na dodatkowy zastrzyk gotówki, a do tego użycie pozostałych dwóch opcji bonusowych.

Jak działa promocja? W pierwszej kolejności należy założyć konto na stronie bukmachera Fortuna – [KLIK], następnie wpłacić depozyt do 1000 zł i 4-krotnie obrócić depozytem po kursie 1.90 kuponem z minimum 3 wydarzeniami. Po dokonaniu obrotu otrzymujesz bonus, możesz nim ponownie zagrać albo wypłacić. Pamiętaj, że na wykorzystanie bonusu masz 30 dni, licząc od momentu założenia konta.

Trzeba przyznać, że bonusy powitalne w Fortunie się opłacają. Więcej informacji o zasadach gry, opisaliśmy tu – zakłady bukmacherskie Fortuna.

Fortuna kod promocyjny

Fortuna – promocje i bonusy do gry

Zakłady bukmacherskie Fortuna to zdecydowanie jeden z najlepszych operatorów zakładów wzajemnych w Polsce. Czeska firma nie ogranicza się jedynie do proponowania oferty powitalnej, w jej ofercie widnieje wiele dodatkowych promocji dla graczy. Dzięki nim najaktywniejsi gracze mogą liczyć na dodatkowe profity do gry. W naszym artykule przedstawiliśmy wyłącznie przykłady, na stronie Fortuny możesz znaleźć jeszcze więcej ofert dla graczy i świeżutkich nowości promocyjnych. Bonusy regularnie przybywają i zmieniają warunki gry! Sprawdź sam.