Fortuna bonus – zasady i jak wykorzystać do 1145PLN ✅

Bukmacher Fortuna

Dzięki kodowi promocyjnemu 1145PLN możesz liczyć na powitalny pakiet składający się z trzech promocji – zakładu bez ryzyka, darmowych środków oraz tych od wpłaty. W tekście wyjaśniamy kwestię zastanawiającą wielu graczy, czyli jak wykorzystać w Fortunie bonus i jego zasady. Szukając opinii o tym legalnym bukmacherze sprawdź naszą recenzję.

Fortuna bonus i zasady na wykorzystanie pełnego pakietu

Jak uzyskać pełny pakiet trzech bonusów powitalnych w Fortunie? Zasady są bardzo proste. Wystarczy, że przy rejestracji użyjesz naszego kodu promocyjnego – 1145PLN

Fortuna bonus – na co możesz liczyć z naszym kodem promocyjnym? Dodatkowe środki od wpłaty do 1000 złotych, darmowe 20 złotych na obstawianie w formie punktów FKP oraz pierwszy zakład bez ryzyka do 125 złotych, czyli w przypadku przegranego kuponu stawka wraca na konto. Taki pełny pakiet dostępny z kodem 1145PLN. W dalszej części tekstu wyjaśniam zasady jak w Fortunie wykorzystać te bonusy.

 

Fortuna bonus od depozytu – jakie zasady trzeba spełnić?

Zacznijmy od najpopularniejszego rodzaju powitalnej promocji, który także oferuje Fortuna. Bonus od depozytu w przypadku tego bukmachera to dodatkowe środki w wysokości 100% od wpłaty. Maksymalny profit do uzyskania w tym wypadku to 1000 złotych. Oczywiście tak jak u każdego bukmachera, tutaj także wymogiem jest spełnić kilka warunków. Jak zasady bonusu w Fortunie wypadają na tle konkurencji? Sprawdźmy!

Na początek aby otrzymać dodatkowe środki bukmacher wymaga czterokrotności obrotu wpłaconych funduszy. Co to oznacza w praktyce? Suma stawek na wszystkie kupony musi wynieść czterokrotność zagranej kwoty. W przypadku maksymalnego bonusu w Fortunie, czyli 1000 złotych, zasady warunkują, że u takiego użytkownika zakłady wniesione za 4000 złotych spełnią tę kwestię regulaminu. Od razu warto zaznaczyć, że to już od każdego gracza zależy jak rozłoży sobie granie tej sumy – może to być nawet za pomocą kilkudziesięciu czy nawet kilkuset kuponów. Kwota jednego zakładu może wynieść 10 złotych, ale oczywiście wtedy do spełnienia zasady obrotu w Fortunie i w celu otrzymania bonusu trzeba zagrać o wiele więcej kuponów.

Wymagania nie kończą się wyłącznie na obrocie, bo poza liczbą, Fortuna daje kolejne zasady związane z bonusem do depozytu. Do obrotu nie są zaliczane wszystkie kupony. Bukmacher narzuca na gracza warunek zakładów – minimum trzy zdarzenia i kurs akumulowany na poziomie 1,90. Przy analizowaniu zasad, warto mieć też na uwadze jak wyglądający warunki związane z terminem. Tak trzeba pamiętać, że w Fortunie bonus od depozytu można otrzymać tylko w wypadku dokonania pierwszego depozytu w ciągu dziesięciu dniu od rejestracji konta. Dodatkowo na samo dokonanie obrotu gracz ma trzydzieści dni. Warto mieć tę zasadę na uwadze, ponieważ po tym czasie możliwość uzyskania bonusu w Fortunie zostaje anulowana.

Warunki obrotu bonusu w Fortunie

Po spełnieniu powyższych zasad, Fortuna daje bonus na konto gracza w wysokości 100% pierwszego depozytu (maksymalnie do 1000 złotych). Przeglądając regulamin tego bukmachera można wyróżnić jeden zapis mówiący o pierwszej oraz drugiej racie. Oznacza to, że dodatkowe środki można otrzymać jeszcze przed dokonaniem pełnego obrotu. Nie jest to częsta praktyka i jak najbardziej należy ją pochwalić u tego bukmachera.

Jak zasady bonusu od depozytu w Fortunie wypadają w porównaniu do konkurencji? Śmiało mogę stwierdzić, że bardzo dobrze. W tych zakładach sportowych wygląda to trochę inaczej, bo najpierw trzeba obrócić swój depozyt. Jednak te warunki nie są obciążające.

Zakład bez ryzyka do 125 złotych jako bonus w Fortunie i zasady cashbacku

Przechodzimy do kolejnej promocji tego bukmachera na start. Tutaj warto zaznaczyć, że z naszym kodem promocyjnym 1145PLN możesz liczyć na wyższy zakład bez ryzyka niż ma to miejsce w standardowej ofercie – zamiast zwrotu do 100 złotych, możesz otrzymać aż do 125 złotych.

Fortuna bonus w postaci cashback – jakie zasady warto znać? Na początek musimy wspomnieć, że reklamowane 125 złotych przy zakładzie bez ryzyka to maksymalny zwrot, jaki można dostać za pierwszy, zagrany kupon u omawianego bukmachera. Zakłady sportowe pochodzące z Czech nie zwracają 100% postawionej stawki, ale sumę z odjętym, obowiązkowym podatkiem. Oznacza to, że aby wykorzystać w pełni ofertę powitalną na cashback, to trzeba postawić 142 złote.

Jak wykorzystać zakład bez ryzyka w Fortunie

Na czym w Fortunie polega ten bonus? Jeżeli jeszcze nie miałeś okazji korzystać z zakładu bez ryzyka, to sytuacja jest bardzo prosta. Pierwszy zagrany kupon spełniający warunki promocji objęty jest promocją – oznacz to, że w przypadku niepowodzenia na konto gracza wraca stawka (minus podatek od stawki).

Jakie zasady warto jeszcze znać? Wspomniałem, że zakład bez ryzyka jest kwalifikowany w przypadku spełnienia kilku warunków. Co znajdziemy w regulaminie?

Zasady bonusu w Fortunie do promocji pwowitalnych

Jak widać po powyższym zrzucie, warto po rejestracji w Fortunie sprawdzić jak przedstawiają jego warunki. Jednak najważniejsze kwestie, o których wiemy i warto napisać to między innymi fakt, że zakład bez ryzyka trzeba wykorzystać w ciągu 10 dni od aktywacji tego bonusu.

Zasady darmowego bonusu w Fortunie – freebet 20 złotych

Jednym z najbardziej lubianych bonusów u bukmacherów jest freebet. Fortuna w swojej ofercie powitalnej także posiada tę promocję. Co trzeba zrobić, aby otrzymać darmowy zakład? Zadanie jest bardzo proste… bo wystarczy zarejestrować się z kodem promocyjnym 1145PLN. Ważne, aby dopełnić wszystkich formalności związanych z zakładaniem konta tak, aby zakończyć cały proces. W takim wypadku już wszystko zrobione i można obstawiać za darmowe 20 złotych!

W Fortunie bonus otrzymuje się w formie punktów Programu Lojalnościowego Fortuna Klub Plus, czyli w skrócie FKP. Wartość freebetu to 2800 oczek. Jakie są zasady wykorzystania tej promocji? Możesz obstawić cokolwiek z wyłączeniem sportów wirtualnych. Jak widać, właściwie nie jesteśmy obarczeni żadnymi warunkami… co w praktyce pozwala mi wyróżnić darmowy zakład w Fortunie jako najlepszy bonus tego typu – w końcu nie mamy żadnych skomplikowanych zasad, które podnoszą poziom skorzystania z oferty powitalnej.

Jak skorzystać z freebetu w Fortunie? Po stworzeniu kuponu należy na podglądzie zakładu wprowadzić stawkę na poziomie 20 złotych. Następnie zaznaczyć ptaszek obok napisu „Do zapłaty 2,800 punktów FKP”. Po postawieniu wybranych typów z zaznaczoną odpowiednią opcją bukmacher pobierze punkty FKP. Należy też pamiętać, że Fortuna zeruje oczka z Programu Lojalnościowego Fortuna Klub Plus wraz z nowym rokiem.

Darmowy bonus w Fortunie w formie punktów FKP

Promocje bukmacherskie, czyli Fortuna bonus dla stałych graczy

Fortuna bonus na start to pakiet aż trzech pakietów powitalnych do wykorzystania. Nie dość, że bukmacher tak szczodrze wita nowych graczy, to jeszcze trzeba śmiało przyznać, że warunki są jednymi z najprzyjaźniejszych na rynku. Jednak wielu użytkowników liczy także na coś dla stałych Klientów. W tym aspekcie opisywany bukmacher także nie zawodzi.

Od jakiegoś czasu każdy gracz Fortuny może liczyć na specjalne i nowe bonusy co tydzień.

Co tydzień nowy bonus w Fortunie

W ramach akcji można między innymi wykorzystywać happy hours, czyli podwyższać potencjalną wygraną kuponu (Jak to było np. przy okazji inauguracji Pucharu Świata w skokach narciarskich) lub zdobywać dodatkowe środki na obstawianie za spełnianie konkretnych zadań.

Jakby tego było mało, to każdy użytkownik może liczyć na spersonalizowane promocje bukmacherskie – czasami zdarza się, że po zalogowaniu na konto, Fortuna proponuje zdobycie bonusu na określonych zasadach. Przykład? Dodatkowe środki od wpłaty do 10 złotych. Chociaż brzmi to na pierwszy rzut oka marnie… to hej, nikt inny nie stosuje takiej praktyki, więc należy to doceniać!

Fortuna z dedykowanymi bonusami dla graczy

Podsumowując, Fortuna jest szczodra w swoich bonusach! Na start pełny pakiet z przyjaznymi zasadami – przypominam, że z kodem promocyjnym 1145PLN jeszcze więcej dodatkowych środków. Jednak warto pochwalić tego bukmachera także za promocje bukmacherskie, bo nie każda firma dba w takim stopniu o swoich użytkowników. Aby być na bieżąco z okolicznościowymi bonusami śledź także naszą podstronę, gdzie na bieżąco pojawiają się wszystkie najnowsze promocje bukmacherskie.