Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 200 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Fortuna zakład bez ryzyka

W Fortuna zakład bez ryzyka to możliwość postawienia kuponu z gwarantowanym zwrotem w przypadku przegranej.

👉 Dla nowych graczy, bez konta: maksymalna wysokość zwrotu wynosi 600 zł po rejestracji ze specjalnym hasłem: ZAGRANIE. Należy go umieścić w polu “kod promocyjny” w formularzu na stronie Fortuny.

👉 Dla stałych graczy, którzy wykorzystali już bonus powitalny: regularnie grający klienci mogą ponownie skorzystać z zakładu bez ryzyka w różnych kwotach. W jaki sposób? O tym w tekście.

Bonusy powitalne w Fortunie: w sumie 830 zł na start

Cashback to składowa pakietu startowego. Nowi klienci mogą dodatkowo wykorzystać bonus na start od depozytu oraz darmowy zakład i freebet.

Trzeba jednak podkreślić, że to zakład bez ryzyka jest najbardziej poszukiwanym bonusem, a w Fortunie nie dość, że go znajdziemy, to jeszcze na świetnych warunkach. Właśnie dlatego skupiamy się na nim, a jeśli chcesz doczytać o pozostałych korzyściach, odsyłamy do artykułu poświęconego wszystkim bonusom Fortuny. Rzuć też okiem na poniższą tabelę.

Profity dla zarejestrowanych z kodemPakiet powitalny o wartości 830 zł ✔️
Aktualny kod promocyjny FortunaZAGRANIE
Zakład bez ryzyka600 zł
Bonus BEZ depozytu20 zł
Freebet (darmowy zakład)10 zł
Bonus 50% od 2. depozytu200 zł
Gra bez podatku (+14% do wygranych)live: 24/7, prematch: sobota – niedziela
Ostatnia aktualizacja19.09.2022

Zakład bez ryzyka w Fortunie 

Rynek zakładów bukmacherskich w Polsce stale się rozwija. Obecnie mamy już kilkanaście firm, które posiadają licencję Ministerstwa Finansów. Rosnąca liczba podmiotów to większa konkurencja, a co za tym idzie coraz lepsze możliwości dla graczy. Doskonale widać to na przykładzie ofert powitalnych. Wyścig trwa, a nikt nie chce zostać w tyle.

Fortuna to jeden z najlepszych bukmacherów na rynku. Nic dziwnego, że oferuje ubezpieczony zakład, który wysoko stawia poprzeczkę konkurencji.

Już wiesz, że do zdobycia bonusu konieczna jest rejestracja konta w Fortuna z kodem promocyjnym “ZAGRANIE”. W dalszej części tekstu dowiesz się, co dalej:

Jakie haczyki mogą kryć zakłady bez ryzyka dostępne na polskim rynku?
Jakie warunki stawia bukmacher chcącym z niego skorzystać?
Jak na tle konkurencji wypada Fortuna i jej zakład bez ryzyka?
Jak zagrać zakład bez ryzyka w Fortuna, żeby osiągnąć najlepszy wynik?

Co to jest zakład bez ryzyka w Fortuna?

W ostatnim czasie polski rynek zakładów wzajemnych został zdominowany przez pojawiające się zakłady bez ryzyka. Spotkałeś się z tym terminem, ale nie wiesz, o co chodzi? W zależności od oferty powitalnej i promocji operatora masz szansę skorzystać z tak zwanego cashbacku.

💡 Czym jest zakład bez ryzyka (cashback)?

Zakład bez ryzyka oznacza, że masz szansę obstawić kupon objęty specjalną promocją – to tzw. ubezpieczony zakład. Jeśli zakończy się sukcesem, cieszysz się wygranymi pieniędzmi. Jednak jeśli nie trafisz i przegrasz, to postawione środki wracają na Twoje konto gracza, a Ty nic nie tracisz mimo porażki. Kupon bez ryzyka to jedyna taka szansa w zakładach bukmacherskich, żeby oszukać przeznaczenie!

Należy podkreślić, że w większości przypadków bukmacher odlicza 12% podatek od stawki (jest do tego zobligowany przez państwo), ale w Fortunie jest inaczej. Grasz za 600 zł i wraca do Ciebie pełna kwota. Jeśli zechcesz zagrać za mniejszą kwotę, np. 100 zł, wtedy analogicznie wróci do Ciebie 100 zł w przypadku porażki.

Zakłady bez ryzyka można rozbić na dwa rodzaje. Pierwszy zakłada zwrot na konto depozytowe, tj. konto/saldo główne, na którym przechowywane są środki, którymi możesz dowolnie dysponować – przeznaczyć na grę lub wypłacić. W tej sytuacji gracz obstawia kupon na warunkach promocyjnych, a jeśli nie wejdzie nie musi realizować żadnych dodatkowych wytycznych, aby przelać pieniądze do swojego banku.

Druga forma cashbacków dostępna aktualnie na rynku to zwrot na konto bonusowe. Korzystając z takiego rodzaju bonusu, zwróconymi środkami trzeba obracać (zagrać określoną ilość razy, po określonym kursie minimalnym), aż uwolni się bonus i będzie można zlecić wypłatę. Zdecydowanie trudniejsze zadanie, a szczególnie istotne są tutaj warunki obrotowe. Im większy obrót trzeba zrobić, tym gorzej dla gracza, a lepiej dla bukmachera.

Warunki dotyczące bonusu bez ryzyka w Fortunie

Zakład bez ryzyka w zakładach bukmacherskich Fortuna wiąże się z 1-krotnym obrotem w przypadku przegranej. Co to oznacza? Jeśli wygrasz, potencjalna wygrana z kuponu staje się rzeczywistością i właśnie zasiliłeś swój portfel. Pieniądze są w 100% do Twojej dyspozycji – możesz za nie obstawiać dalej lub wypłacić.

Jeśli jednak przegrasz, wraca do Ciebie wartość stawki, ale jest w ona w pewien sposób zamrożona. Nie możesz jej wypłacić, jedyną możliwą akcją jest zagranie za tę kwotę. Jeśli wygrasz – wtedy możesz wypłacić pieniądze.

Scenariusz I ✅

Obstawiasz dowolny kupon i czekasz na rozwój wydarzeń.

⬇️

Gratulacje! Twoje typy weszły, a kupon okazał się wygrany.

⬇️

Pomnożyłeś zainwestowane środki – możesz je wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę, decyzja należy wyłącznie do Ciebie.

Scenariusz II ❌

Obstawiasz kupon i czekasz na jego rozstrzygnięcie.

⬇️

Niestety, sytuacja na boisku się skomplikowała. Kupon jest przegrany.

⬇️

Otrzymujesz zwrot 100% stawki do 600 zł, ale nie możesz pieniędzy jeszcze wypłacić, wymagany jest 1-krotny obrót. Obstawiasz drugi dowolny kupon za zwrócone środki.

⬇️

Tym razem wygrałeś? Brawo, kasa jest Twoja i możesz ją wypłacić.

Fortuna zakład bez ryzyka warunki – szczegóły:

 • Zakład bez ryzyka przysługuje wszystkim, którzy zarejestrują się z linku: https://zagranie.com/go/fortuna
 • To oferta skierowana wyłącznie dla nowych klientów, którzy wcześniej nie posiadali konta na stronie tego bukmachera.
 • Od chwili rejestracji na postawienie promocyjnego kuponu jest 5 dni.
 • Promocja dotyczy pierwszego kuponu w historii konta.
 • Fortuna nie określa, jak ma wyglądać ubezpieczony kupon, gracz ma dowolność.
 • Podobnie w przypadku ewentualnej przegranej – wymagany jest 1-krotny obrót zwróconą stawką, a o reszcie decyduje gracz – dowolna liczba zdarzeń, dowolny kurs.
 • Fortuna w ramach tej promocji zwraca maksymalnie 600 zł. Jeśli na Twój pierwszy zakład postawisz więcej, a potem przegrasz, to dostaniesz maksymalną kwotę, o której mowa w regulaminie.
 • Zwrot nie jest pomniejszany o podatek od stawki!
 • Zwrot zostaje przyznany w ciągu 3 dni od chwili rozstrzygnięcia zakładu objętego promocją.

Oczywiście ubezpieczony zakład ma to do siebie, że porażka nie niesie za sobą negatywnych konsekwencji. Pieniądze i tak wrócą. Warto jednak dobrze wykorzystać tę szansę, poprawnie wytypować i pomnożyć środki. Umieszczenie na kuponie celnych typów będziesz szczególnie ważne, jeśli pierwszy zakład przegrasz i staniesz przed zadaniem obrócenia zwrotem – wtedy jeśli ponownie przegrasz, to niestety stracisz. Dobry typ uratuje zainwestowane pieniądze.

Jeśli nie czujesz się ekspertem, zawsze możesz wykorzystać nasze >> typy dnia.
Codziennie nowa porcja gotowych kuponów.

Dlaczego zakład bez ryzyka Fortuny to jeden z najlepszych w Polsce?

Zakład bez ryzyka Fortuny zasługuje na pozytywne opinie. Od bonusów bukmacherskich, w tym cashbacków, ostatnio aż roi się na rynku, lecz nie każda promocja ma taką samą wartość. Bez zbędnego lania wody, niech fakty powiedzą same za siebie.

Mocne strony pierwszego zakładu bez ryzyka w Fortunie:

🔥 Fortuna przyznaje nowym graczom jeden z najwyższych cashbacków na polskim rynku, to aż 600 zł.
>> Dla porównania, znane marki bukmacherskie oferują niższe bonusy, na poziomie 200-300 zł.

🔥 Bukmacher zwraca 100% stawki – nie pomniejsza jej o podatek.
>> Wielu operatorów zwraca pieniądze, jednak uprzednio odejmuje od nich podatek od stawki. W konsekwencji gracz nie dostaje tyle, ile postawił, lecz mniej.

🔥 Fortuna nie narzuca, jak ma wyglądać kupon – nie wskazuje minimalnego kursu całkowitego ani liczby zdarzeń.
>> Często można się spotkać z konkretnymi wymaganiami, np. minimum 3 zdarzenia na kuponie i minimalny kurs całkowity 1.90.

🔥 Ta promocja na start ma wyjątkowo przyjazne warunki obrotowe – operator wymaga zaledwie 1-krotnego obrotu zwróconymi środkami na dowolnym kuponie, aby móc je wypłacić.
>> Często bukmacherzy życzą sobie, żeby zagrać za 2/3-krotność zwrotu.

Jak widać, Fortuna dysponuje naprawdę solidnym zakładem bez ryzyka na start. Mając na uwadze pakiet powitalny i bogatą ofertę, eksperci i użytkownicy w większości przypadków wystawiają pozytywne opinie o Fortunie.

Mimo to że szczerze ją polecamy, to oczywiście nie mamy klapek na oczach. Widzimy, że inni bukmacherzy też się starają w tym zakresie, dlatego odsyłamy również do kilku z nich. W końcu kto powiedział, że konto można mieć tylko u jednego bukmachera? Wręcz przeciwnie. Konkurencyjne oferty często się uzupełniają, a gracz może tylko skorzystać na rejestracji w kilku serwisach bukmacherskich.

Inni bukmacherzy z godnymi uwagi cashbackami dla nowych klientów:

 • BETFAN
  kliknij i sprawdź szczegóły
 • Superbet
  kliknij i sprawdź szczegóły
 • PZBuk
  kliknij i sprawdź szczegóły

Bonusowy zakład bez ryzyka dla stałych klientów

Fortuna z ciekawą ofertą powitalną, dostępną z kodem promocyjnym, dba o nowych klientów, jednak również jako jeden z niewielu operatorów na rynku gwarantuje możliwość zagrania zakładu bez ryzyka w dowolnym momencie. To dobra informacja dla tych, którzy wykorzystali już swój bonus powitalny.

Do aktywacji wyżej wspomnianego zakładu bez ryzyka są potrzebne punkty FKP. Wystarczy, że po zalogowaniu na swoje konto wejdziesz w sekcję bonusy, a następnie z oferty Eshopu wybierzesz interesującą Cię opcję.

💡 Co to są punkty FKP?

Punkty FKP to waluta programu lojalnościowego Fortuna Klub Plus. Każdy gracz może dołączyć do niego, wypełniając formularz zgłoszeniowy – online lub w punkcie stacjonarnym. Zasady są proste. Za każdy postawiony zakład zdobywa się punkty (2 zł = 1 pkt), które następnie można wymieniać w specjalnej zakładce na stronie Fortuny (E-shop) na bonusy bukmacherskie dostępne w katalogu, m.in. zakłady bez ryzyka.

Bukmacher Fortuna proponuje swoim graczom wykorzystanie następujących bonusów:

 • Bonus od depozytu 100%
 • Bonus od depozytu 200%
 • Bonus od obrotu
 • Bonus bez ryzyka: do 100 zł, 50 zł, 20 zł oraz 10 zł.

Każda z tych propozycji różni się „ceną”, czyli liczbą punktów FKP, które trzeba wykorzystać, aby odblokować poszczególną opcję. Z wyżej wymienionych opcji najwięcej trzeba zapłacić za bonusowy zakład bez ryzyka do 100 zł. Do aktywacji potrzebne jest 8100 punktów.

Fortuna zakład bez ryzyka dla stałych graczy w E-shopie.

Najważniejsze zasady uczestnictwa w Fortuna Klub Plus

Program lojalnościowy Fortuny to można powiedzieć stała akcja promocyjna. Warunki uczestnictwa są proste i przyjemne, a sama Fortuna jest transparentna – nie ukrywa w regulaminie żadnych kruczków. Oto kilka kluczowych reguł, do których stosują się uczestnicy programu.

 • Na start każdy nowy uczestnik programu otrzymuje bonus w wysokości 20 zł.
 • Każde wydane 2 zł na zakład jest równoznaczne z doliczeniem graczowi 1 punktu.
 • Maksymalnie jednego dnia można zdobyć 300 punktów.
 • Punkty są ważne cały czas, wraz z końcem roku kalendarzowego nie są odejmowane, wciąż można je wykorzystać.
 • Promocje bukmacherskie w E-shopie Fortuny się zmieniają, dlatego warto tam regularnie zaglądać.
 • Liczba bonusów z danej kategorii jest ograniczona – są dostępne do wyczerpania zapasów.
Zalety uczestnictwa w programie lojalnościowym Fortuna Klub Plus.

FAQ

👉 Jak odebrać zakład bez ryzyka w Fortunie?

Zakład bez ryzyka w Fortunie możesz odebrać z naszym specjalnym kodem promocyjnym: ZAGRANIE. Wpisz go na stronie Fortuny w formularzu rejestracyjnym.

🏆 Czym wyróżnia się cashback w Fortunie?

Mocne strony tej oferty: jeden z najwyższych cashbacków na rynku, zwrot 100% stawki (niektórzy legalni bukmacherzy odejmują podatek, a gracz otrzymuje mniej niż zagrał), Fortuna nie narzuca warunków dot. kuponu (dowolna stawka, liczba zdarzeń i kurs).

🤔 Na co mogę wykorzystać zakład bez ryzyka w Fortunie?

Zakład bez ryzyka w Fortunie możesz wykorzystać na zakłady z oferty przedmeczowej i live u tego bukmachera. Jeśli nie wiesz, co obstawić, sprawdź zakładkę "Typy dnia" w naszym serwisie.

🎁 Co jeszcze znajdę w pakiecie powitalnym w Fortunie?

W pakiecie powitalnym w Fortunie oprócz zakładu bez ryzyka znajdziesz też freebety, bonus od wpłaty oraz grę bez podatku (Happy Hours).

Zaloguj się aby dodawać komentarze