Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Fortuna zakład bez ryzyka

Fortuna zakład bez ryzyka to możliwość postawienia pierwszego kuponu z gwarantowanym zwrotem w przypadku przegranej. Maksymalna wysokość zwrotu 600 PLN po rejestracji ze specjalnym Fortuna kodem promocyjnym, który zapewni Wam Fortuna bonus.

Fortuna zakład bez ryzyka 2021 – Pakiet 2720 złotych ✔️  
Kod promocyjny Fortuna ZAGRANIE
Bonus od 2. depozytu 2100 złotych
Zakład bez ryzyka 600 złotych
Darmowy zakład 20 złotych
Ostatnia aktualizacja 04.10.2021

+14% – gra z podwyższeniem wygranej!

Zakład bez ryzyka w Fortunie 

Rynek zakładów bukmacherskich w Polsce stale się rozwija. Obecnie mamy już kilkanaście firm, które posiadają licencję Ministerstwa Finansów. Rosnąca liczba podmiotów, to większa konkurencja, a co za tym idzie coraz lepsze możliwości dla graczy.

Doskonale widać to na przykładzie ofert powitalnych. Wyścig trwa, a nikt nie chce zostać w tyle. Fortuna to jeden z najlepszych bukmacherów na rynku, dlatego też nic dziwnego, że dla większości graczy jest w Top 3 ulubionych firm, które oferują możliwość obstawiania zakładów wzajemnych.

Oferta powitalna Fortuny składa się z trzech elementów:

 • Darmowy zakład 20 PLN
 • Zakład bez ryzyka do 600 PLN
 • Bonus od 2. depozytu do 2100 PLN

W ramach oferty powitalnej tego bukmachera otrzymacie również na start darmowego zakładu, bonusu od depozytu i zakładu bez ryzyka. Te możecie wykorzystać m.in. na nasze typy dnia!

Darmowy zakład w Fortunie otrzymasz już za samą rejestrację z kodem promocyjnym – więcej tutaj. Nie zostanie on jednak przyznany na konto bonusowe, ponieważ ten bukmacher takowego nie posiada. Znajdziesz go w punktach FKP i będzie o równowartości 20 PLN. Jeśli trafisz kupon, pieniądze możesz wypłacić na swoje konto.

Bonus bukmacherski przysługuje Ci od pierwszej wpłaty, której dokonasz po rejestracji konta. Fortuna przyznaje 100% od 2. złożonego depozytu, więc jeśli po cashbacku wpłacisz 2100 PLN, to maksymalnie wykorzystasz warunki tej promocji.

Czym jest zakład bez ryzyka?

W ostatnim czasie polski rynek zakładów bukmacherskich został zdominowany przez pojawiające się zakłady bez ryzyka. Spotkałeś się z tym terminem, ale nie wiesz, o co chodzi? W zależności od oferty powitalnej i promocji operatora masz szansę skorzystać z tak zwanego cashbacku.

Zakład bez ryzyka oznacza, że po rejestracji konta, lub w innych okolicznościach masz szansę obstawić kupon objęty specjalną promocją. Jeśli zakończy się sukcesem, cieszysz się pieniędzmi, jednak jeśli nie trafisz to postawione środki wracają na Twoje konto z podkreśleniem, że w większości przypadków bukmachera pobiera 12% podatek od zakładu. W Fortunie jest inaczej – grasz za 600 i wraca do Ciebie pełna kwota.

Zakłady bez ryzyka można rozbić na dwie kategorie. Pierwsza, czyli zwrot na konto depozytowe jest najlepszym rodzajem cashbacku. W tej sytuacji gracz obstawia kupon na warunkach promocyjnych, a jeśli nie wejdzie pieniądze wracają na jego konto depozytowe i wystarczy jednokrotny obrót do wypłaty.

Druga forma cashbacków dostępna aktualnie na rynku to zwrot na konto bonusowe, w którym otrzymanymi środkami trzeba obracać, aż uwolni się bonus i będzie można zlecić wypłatę. Zdecydowanie trudniejsze zadanie, a szczególnie istotne są tutaj warunki obrotowe. Im większy obrót trzeba zrobić, tym gorzej dla gracza, a lepiej dla bukmachera.

Fortuna ma jeden z najlepszych zakładów bez ryzyka, ponieważ na pierwszym zagranym kuponie po rejestracji nie możesz stracić. Jeśli promocyjne typy nie wejdą, to otrzymasz zwrot pieniędzy do jednokrotnego obrotu. To też wpływa pozytywnie na opinie o Fortunie!

Jak wyglądają konkretne warunki dotyczące bonusu bez ryzyka w Fortunie?

Zakład bez ryzyka w zakładach bukmacherskich Fortuna jest ze zwrotem na konto depozytowe, ale z 1-krotnym obrotem, a to oznacza, że gracze kwalifikuję tę promocję, jako jedną z najlepszych na rynku. Bukmacher oferuje jedną z najwyższych kwot takiego zakładu na stałe ze wszystkich firm bukmacherskich. Betclic proponuje Wam wyższy cashback na start, jednak jest objęty specjalnym obrotem x6 po kursie 2.00, jeśli kupon nie wejdzie.

Fortuna gra w otwarte karty – zakładasz konto z kodem: ZAGRANIE, akceptujesz w procesie rejestracji „chęć otrzymania bonusu powitalnego”, następnie masz 10 dni na wykorzystanie zakładu bez ryzyka na swoim pierwszym kuponie. Musisz zaznaczyć wybór tej promocji w zakładce bonusy.

Po rejestracji z powyższym kodem otrzymasz możliwość zagrania bez ryzyka nawet za 600 PLN.

Okresowo w ofercie bukmachera pojawiają się dedykowane zakłady z podwyższeniem tej kwoty – na przykład na Ligę Mistrzów, czy inne ważne wydarzenie.

Opis bonusu zagranie bez ryzyka w Fortunie:

 • Zarejestruj się z linku: https://zagranie.com/go/fortuna
 • Tylko z kodem promocyjnym: ZAGRANIE
 • Dla nowych graczy.
 • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka! Oferta łączy się z bonusem powitalnym od depozytu i freebetem.
 • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
 • Stawka maksymalnie 600 PLN
 • Zakładu bez ryzyka nie możesz wykorzystać w Sportach Wirtualnych

Pamiętaj, że w ramach bonusu bez ryzyka w Fortunie – pieniądze z pierwszego zakładu wracają na konto depozytowe i trzeba raz obrócić, jeśli kupon zakończy się porażką.

Specjalne zakłady bez ryzyka w Fortunie – wybrane wydarzenia

Z kodem promocyjnym dla Zagranie.com możecie uzyskać 600 PLN bez ryzyka w pierwszym zakładzie po rejestracji nowego konta, jednak nie jest to jedyna oferta tego bukmachera.

Fortuna wraz z największymi wydarzeniami – specjalnie dla czytelników naszej strony podnosi warunki tej promocji. Do tej pory najwyższy zakład bez ryzyka w Fortunie, z którego mogli skorzystać nasi użytkownicy miał poprzeczkę ustawioną na poprzeczkę na poziomie 255 PLN pod 1/8 finału Ligi Mistrzów!

Śledźcie naszą stronę i analizy, a z pewnością nie przegapicie najciekawszych propozycji w bonusowym zakładzie bez ryzyka od razu z propozycją typów pod jej wykorzystanie.

Bonusowy zakład bez ryzyka dla stałych klientów

Fortuna z ciekawą ofertą powitalną, dostępną z kodem promocyjnym VIP, dba o nowych klientów, jednak również jako jeden z niewielu operatorów na rynku gwarantuje możliwość wykorzystania zakładu bez ryzyka w dowolnym momencie.

Do aktywacji wyżej wspomnianego zakładu bez ryzyka ze zwrotem będą Ci potrzebne punkty FKP. Wystarczy, że po zalogowaniu na swoje konto wejdziesz w sekcję bonusy, a następnie z oferty e-shopu wybierzesz interesującą Cię opcję.

Fortuna proponuje swoim graczom wykorzystanie następujących bonusów:

 • Bonus 100% od wkładu do 100 zł
 • Bonus 100% od wkładu do 50 zł
 • Zakłady bez ryzyka:
 1. 100 zł
 2. 50 zł
 3. 15 zł
 4. 10 zł
 5. 5 zł
fortuna - bonus i zakład bez ryzyka

Każda z tych propozycji różni się „ceną”, czyli liczbą punktów FKP, które trzeba wykorzystać, aby odblokować poszczególną opcję. Z wyżej wymienionych opcji najwięcej trzeba „zapłacić” za bonusowy zakład bez ryzyka do 100 PLN. Do aktywacji potrzebne jest 8100 punktów.

fortuna - bonus zakład bez ryzyka

Pamiętajcie, że promocje w e-shopie Fortuny się zmieniają i pojawiają się do wyczerpania zapasów.

FAQ

👉 Jak odebrać zakład bez ryzyka w Fortunie?

Zakład bez ryzyka w Fortunie możesz odebrać z naszym specjalnym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

🤔 Na co mogę wykorzystać zakład bez ryzyka w Fortunie?

Zakład bez ryzyka w Fortunie możesz wykorzystać na zakłady z oferty przedmeczowej i live u tego bukmachera.

🎁 Co jeszcze znajdę w pakiecie powitalnym w Fortunie?

W pakiecie powitalnym w Fortunie oprócz zakładu bez ryzyka znajdziesz też freebet, bonus od depozytu i grę bez podatku.

Zaloguj się aby dodawać komentarze