Szukasz informacji na temat zakładu bez ryzyka w Fortunie? W dzisiejszym tekście wybierzemy się w podróż po warunkach oferty powitalnej, a także konkretnym opisie bonusów, również dla stałych klientów.

Czym jest zakład bez ryzyka?

W ostatnim czasie polski rynek zakładów bukmacherskich został zdominowany przez pojawiające się zakłady bez ryzyka. Spotkałeś się z tym terminem, ale nie wiesz o co chodzi? W zależności od oferty powitalnej i promocji operatora masz szansę skorzystać z tak zwanego cashbacku.

Zakład bez ryzyka oznacza, że po rejestracji konta, lub w innych okolicznościach masz szansę obstawić kupon objęty specjalną promocją. Jeśli zakończy się sukcesem, cieszysz się pieniędzmi, jednak jeśli nie trafisz to postawione środki wracają na Twoje konto z podkreśleniem, że w większości przypadków bukmachera pobiera 12% podatek od zakładu.

Zakłady bez ryzyka można rozbić na dwie kategorie. Pierwsza, czyli zwrot na konto depozytowe jest najlepszym rodzajem cashbacku. W tej sytuacji gracz obstawia kupon na warunkach promocyjnych, a jeśli nie wejdzie pieniądze wracają na jego konto depozytowe i wystarczy jednokrotny obrót do wypłaty.

Druga forma cashbacków dostępna aktualnie na rynku to zwrot na konto bonusowe, w którym otrzymanymi środkami trzeba obracać, aż uwolni się bonus i będzie można zlecić wypłatę. Zdecydowanie trudniejsze zadanie, a szczególnie istotne są tutaj warunki obrotowe. Im większy obrót trzeba zrobić, tym gorzej dla gracza, a lepiej dla bukmachera.

Fortuna ma jeden z najlepszych zakładów bez ryzyka, ponieważ na pierwszym zagranym kuponie po rejestracji możecie stracić tylko wartość podatku. Jeśli promocyjne typy nie wejdą, to otrzymasz zwrot pieniędzy do jednokrotnego obrotu.

Zakład bez ryzyka w Fortunie

Rynek zakładów bukmacherskich w Polsce stale się rozwija. Obecnie mamy już kilkanaście firm, które posiadają licencję Ministerstwa Finansów. Rosnąca liczba podmiotów, to większa konkurencja, a co za tym idzie coraz lepsze możliwości dla graczy.

Doskonale widać to na przykładzie ofert powitalnych. Wyścig trwa, a nikt nie chce zostać w tyle. Fortuna to jeden z najlepszych bukmacherów na rynku, dlatego też nic dziwnego, że dla większości graczy jest w Top 3 ulubionych firm, które oferują możliwość obstawiania zakładów wzajemnych.

Oferta powitalna Fortuny składa się z trzech elementów:

 • Darmowy zakład 20 PLN
 • Zakład bez ryzyka do 210 PLN tylko z naszym kodem: 2230PLN
 • Bonus od depozytu do 2000 PLN

W ramach oferty powitalnej tego bukmachera otrzymacie również na start darmowego zakładu i bonusu od depozytu i zakład bez ryzyka.

Darmowy zakład w Fortunie otrzymasz już za samą rejestrację z kodem promocyjnym – więcej tutaj. Nie zostanie on jednak przyznany na konto bonusowe, ponieważ ten bukmacher takowego nie posiada. Znajdziesz go w punktach FKP i będzie o równowartości 20 PLN. Jeśli trafisz kupon, pieniądze możesz wypłacić na swoje konto.

Bonus od depozytu przysługuje Ci od pierwszej wpłaty, której dokonasz po rejestracji konta. Fortuna przyznaje 100% od złożonego depozytu, więc jeśli na start wpłacisz 2000 PLN to maksymalnie wykorzystasz warunki tej promocji.

Jak wyglądają konkretne warunki dotyczące bonusu bez ryzyka w Fortunie?

Zakład bez ryzyka w Fortunie jest ze zwrotem na konto depozytowe, ale z 1-krotnym obrotem, a to oznacza, że gracze kwalifikuję tę promocję, jako jedną z najlepszych na rynku. Bukmacher oferuje najwyższą kwotę takiego zakładu na stałe z wszystkich firm bukmacherskich. Betclic proponuje Wam wyższy cashback na start, jednak jest objęty specjalnym obrotem x6 po kursie 2.00, jeśli kupon nie wejdzie.

Fortuna gra w otwarte karty – zakładasz konto z kodem: 2230PLN, akceptujesz w procesie rejestracji „chęć otrzymania bonusu powitalnego”, następnie masz 10 dni na wykorzystanie zakładu bez ryzyka na swoim pierwszym kuponie. Musisz zaznaczyć wybór tej promocji w zakładce bonusy.

rejestracja - bonus bez ryzyka i zakład na start w Fortunie

Po rejestracji z powyższym kodem otrzymasz możliwość zagrania bez ryzyka nawet za 238 PLN, jednak maksymalny zwrot z tej promocji do 210 PLN. Pamiętaj, że w tym przypadku pobierany jest podatek od gry, dlatego na szali zakładu bez ryzyka.

Okresowo w ofercie bukmachera pojawiają się dedykowane zakłady z podwyższeniem tej kwoty – na przykład na Ligę Mistrzów, czy inne ważne wydarzenie.

Opis bonusu zagranie bez ryzyka w Fortunie:

 • Zarejestruj się z linku: https://zagranie.com/go/fortuna
 • Tylko z kodem promocyjnym: 2230PLN
 • Dla nowych graczy.
 • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka! Oferta łączy się z bonusem powitalnym od depozytu i freebetem.
 • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
 • Stawka maksymalnie 142 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku
 • Zakładu bez ryzyka nie możesz wykorzystać w Sportach Wirtualnych

Pamiętaj, że w ramach bonusu bez ryzyka w Fortunie – pieniądze z pierwszego zakładu wracają na konto depozytowe i trzeba raz obrócić, jeśli kupon zakończy się porażką.

Specjalne zakłady bez ryzyka w Fortunie – wybrane wydarzenia

Z kodem promocyjnym dla Zagranie.com możecie uzyskać 210 PLN bez ryzyka w pierwszym zakładzie po rejestracji nowego konta, jednak nie jest to jedyna oferta tego bukmachera.

Fortuna wraz z największymi wydarzeniami – specjalnie dla czytelników naszej strony podnosi warunki tej promocji. Do tej pory najwyższy zakład bez ryzyka w Fortunie, z którego mogli skorzystać nasi użytkownicy miał poprzeczkę ustawioną na poprzeczkę na poziomie 255 PLN pod 1/8 finału Ligi Mistrzów!

Śledźcie naszą stronę i analizy, a z pewnością nie przegapicie najciekawszych propozycji w bonusowym zakładzie bez ryzyka od razu z propozycją typów pod jej wykorzystanie.

Bonusowy zakład bez ryzyka dla stałych klientów

Fortuna z ciekawą ofertą powitalną dba o nowych klientów, jednak również jako jeden z niewielu operatorów na rynku gwarantuje możliwość wykorzystania zakładu bez ryzyka w dowolnym momencie.

Do aktywacji wyżej wspomnianego zakładu bez ryzyka ze zwrotem będą Ci potrzebne punkty FKP. Wystarczy, że po zalogowaniu na swoje konto wejdziesz w sekcję bonusy, a następnie z oferty e-shopu wybierzesz interesującą Cię opcję.

Fortuna proponuje swoim graczom wykorzystanie następujących bonusów:

 • Bonus 100% od wkładu do 100 zł
 • Bonus 100% od wkładu do 50 zł
 • Zakłady bez ryzyka:
 1. 100 zł
 2. 50 zł
 3. 15 zł
 4. 10 zł
 5. 5 zł
fortuna - bonus i zakład bez ryzyka

Każda z tych propozycji różni się „ceną”, czyli liczbą punktów FKP, które trzeba wykorzystać, aby odblokować poszczególną opcję. Z wyżej wymienionych opcji najwięcej trzeba „zapłacić” za bonusowy zakład bez ryzyka do 100 PLN. Do aktywacji potrzebne jest 8100 punktów.

fortuna - bonus zakład bez ryzyka

Pamiętajcie, że promocje w e-shopie Fortuny się zmieniają i pojawiają się do wyczerpania zapasów.