Dla wielu bezpieczna gra jest jednym z najważniejszych czynników. Zawierasz swój pierwszy kupon i masz pewność, że postawiona stawka wróci do Ciebie w momencie niepowodzenia. W dodatku chcesz grać u silnego i znanego bukmachera, który dostarcza dobrą ofertę. Cechy te łączy Fortuna bez ryzyka! W poniższym tekście dowiesz się najważniejszych rzeczy nt. zakładu bez ryzyka w Fortunie, który z naszym kodem promocyjnym jest dużo wyższy niż w standardowej ofercie! Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 200 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zakład bez ryzyka najlepszą promocją na rynku?

Zdecydowanie największa liczba graczy uważa, że zakład bez ryzyka jest najciekawszą promocją, jaką mogą zaproponować nam legalni bukmacherzy. Jeśli ktoś nie wie, to polega ona na tym, że stawiasz swój pierwszy kupon po rejestracji i można powiedzieć, że jest on „bezpieczny”. Oznacza to tyle, że nawet jeśli Twoje typy okażą się nietrafione, to na Twoje konto wróci postawiona stawka.

W zależności od tego jakiego bukmachera wybierzesz – zwrot nastąpi na konto depozytowe, bonusowe lub będzie wymagał obrotu. Bukmacherzy udostępniają różne możliwości i to Ty musisz wybrać, który najbardziej Ci odpowiada. Fortuna bez ryzyka zalicza się do ścisłej czołówki pod kątem tej promocji, a z naszym kodem promocyjnym: 1145PLN możesz liczyć na więcej niż zwykli gracze!

Chcesz wykorzystać zakład bez ryzyka w Fortunie, ale nie wiesz jakie typy wybrać? Sprawdź nasze darmowe typy bukmacherskie, a może znajdziesz coś dla siebie!

Fortuna bez ryzyka!

Skoro wiesz już na czym polega zakład bez ryzyka i wiesz, że korzysta z niego większość graczy, a bukmacherzy chętnie umieszczają go w swoich ofertach, to teraz czas poznać Fortunę bez ryzyka, która obok takich firm jak STS i BETFAN zalicza się do najlepszych tego typu promocji w Polsce.

Fortuna bez ryzyka z kodem promocyjnym 1145PLN to szansa na bezpieczny zakład do 125 PLN! Standardowa oferta wynosi u bukmachera 100 PLN, a jeśli chcesz zgarnąć u nas za pełną pulę (czyli wspomniane 125 złotych), to możesz zagrać za 142 PLN. Brakujące 17 zł to podatek, od którego tutaj nie ma ucieczki.

Zwrot w przypadku Fortuny bez ryzyka odbywa się na konto główne (depozytowe). U omawianego bukmachera nie mamy konta bonusowego, a ewentualne dodatkowe promocje trafiają do Ciebie w postaci punktów FKP. Jednak nie w przypadku zakładu bez ryzyka. Jeśli zagrasz za wspomniane 142 PLN i Twój kupon okaże się nietrafiony, to na Twoje konto wróci 125 PLN! Kwotę będzie należało obrócić jednokrotnie z dowolnym kursem! U innych bukmacherów wymagane są kilkukrotne obroty z określonymi kursami minimalnymi. Brak tych wymogów powoduje, że Fortuna bez ryzyka to ścisła czołówka pod kątem tej promocji!

fortuna bez ryzyka

Warto zwrócić uwagę na to, że Fortuna nie jest jedynym bukmacherem, który oferuje zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Jak już zdążyłeś się dowiedzieć – omawiana promocja jest bardzo popularnym wyborem wśród graczy i bukmacherów. Dlatego przygotowaliśmy specjalny ranking zakładów bez ryzyka, w którym dowiesz się, gdzie jeszcze zgarniesz bezpieczne zakłady!

Bonusy w Fortunie

Jeśli założyłeś już konto i wykorzystałeś Fortunę bez ryzyka, to zapewne zastanawiasz się jakie bonusy na start możesz jeszcze zdobyć. Nie rozczaruję Cię – omawiany bukmacher daje Ci możliwość skorzystania z dwóch kolejnych promocji, o których wszystkiego dowiesz się tutaj –> Fortuna bonus.

Bonus od depozytu to promocja, na którą decyduje się praktycznie każdy dostępny w Polsce bukmacher. Kwota oczywiście może być różna, a w przypadku Fortuny wynosi ona dokładnie 1000 PLN! Co oznacza bonus od depozytu? Już tłumaczę!

Każda pierwsza wpłata do tysiąca złotych oznacza w Fortunie podwojenie tej kwoty. Sytuacja jest bardzo prosta – wpłacisz 125 PLN, otrzymasz dodatkowe 125 PLN na grę, a jeśli chcesz zgarnąć maksymalny bonus, to musisz wpłacić 1000 PLN i dodatkowe 1000 PLN pojawi się u Ciebie. Przyznasz, że brzmi dobrze? W tym wypadku wymagany jest czterokrotny obrót dodatkowymi środkami, ale wizja dodatkowego tysiąca złotych na grę może rozpalić każdego gracza.

Bonus od depozytu to nie ostatnia promocja na start, ponieważ czeka na Ciebie jeszcze bonus bez depozytu. Oznacza to tyle, że w zamian za założenie konta z kodu promocyjnego 1145PLN otrzymasz dodatkowe 20 PLN bez żadnej wpłaty! Bonus pojawi się na Twoim koncie w formie punktów FKP.

Fortuna bonusy dla starych graczy

Pozwól, że wspomną o jeszcze o promocjach dla stałych graczy, które często zachęcają bardziej niż bonusy na start. Fortuna bez ryzyka to bardzo dobra opcja dla nowych, ale Ci starzy też czekają na coś dla siebie i omawiany bukmacher stara się dostarczać im ciekawych możliwości.

Na pierwszy ogień idą Happy Hours, które oznaczają grę bez podatku. Fortuna podnosi zatem Twoje potencjalne wygrane. Promocja ta trwa o określonych dniach oraz godzinach i ma wielu zwolenników. Kolejną ciekawą opcją jest piłkarskie pewniak, czyli nic innego jak to, że w przypadku niepowodzenia otrzymujesz bonus, który wynosi tyle samo lub 50% postawionej stawki. Po części można go nazwać kolejnym zakładem bez ryzyka. Fortuna dostarcza kolejnych promocji, ale te dwie cieszą się największym zainteresowaniem.

happy hours fortuna

Wyższy zakład bez ryzyka w Fortunie

Na koniec pamiętaj o tym, że z naszym kodem promocyjnym: 1145PLN możesz liczyć na więcej niż osoby, które skorzystają ze standardowej oferty. Dzięki nam zgarniesz wyższy zakład bez ryzyka w Fortunie, a to może przełożyć się na dużo wyższą wygraną!

W dodatku dla naszych czytelników przygotowujemy specjalne zakłady, które zwiększają kurs na Twoim kuponie. Chcesz jeszcze więcej? Pamiętaj o dodatkowych promocjach dla stałych graczy takich jak Happy Hours lub Pewniak na wybraną ligę lub mecz. U omawianego bukmachera raczej ciężko o nudę, oferta jest naprawdę bogata, a my dokładamy wszelkich starań, żebyś mógł zgarniać jeszcze więcej! Fortuna bez ryzyka na start to naprawdę dobry wybór!

Jeśli chcesz być na bieżąco z bonusami w Fortunie (i nie tylko), to dołącz do naszej grupy na Facebooku, gdzie regularnie informujemy o najciekawszych promocjach i dostarczamy gotowe kupony. Serdecznie zapraszamy! 😉

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze