Jeśli słyszymy, że coś jest zwolnione z podatku, to wiemy, że zyska na tym nasz portfel. Podatki obciążają nas na każdym kroku, choć nie zawsze o tym wiemy, bo są po prostu ukryte w cenie produktu lub usługi. Zakłady bukmacherskie w Polsce są również opodatkowanie dwiema stawkami podatku – 12% od stawki i 10% od wygranych powyżej 2280 PLN. W takiej sytuacji atrakcyjnym jest bukmacher bez podatku. Jedna z czołowych firm w Polsce, czyli Fortuna pozwala legalnie obstawiać bez podatku! Jak to robić? Wyjaśnimy w tym artykule.

Opodatkowanie zakładów bukmacherskich w Polsce określa ustawa hazardowa. Podatek, jaki płacimy u legalnych bukmacherów, to nie ich wymysł, a stosowanie się do obowiązującego prawa w Rzeczpospolitej. Podatkiem, którego tak nie lubią gracze jest 12% od stawki kuponu. Oznacza on, że grając np. za 100 PLN w rzeczywistości obstawiamy za 88 PLN, bo 12% (12 PLN) zostaje pobrane na cele podatkowe. To w dalszej perspektywie przekłada się na niższe wygrane, bo mnożnikiem nie jest 100% stawki, tylko 88%.

Polscy bukmacherzy online wiedzą, czego gracze nie lubią – dlatego okazjonalnie oferują promocję gry bez podatku. Takim bukmacherem jest Fortuna, u której możesz wygrać 14% więcej w ramach oferty Happy Hours. Sprawdź jak zagrać bez podatku w Fortunie!

Fortuna bez podatku – jak zagrać?

Promocja gry bez podatku w Fortunie zatytułowana jest jako Happy Hours. Niegdyś „szczęśliwa godzina” oferowana była na wybrane dni tygodnia (np. mecze Ligi Mistrzów), a teraz gra bez podatku możliwa jest codziennie 24 godziny na dobę w zakładach przedmeczowych i w godzinach 10:00 – 22:00 w zakładach live!

fortuna bez podatku

Fortuna pozwalając grać bez podatku swoim klientom bierze koszta związane z podatkiem na swoje barki. Innymi słowy – w tym przypadku to bukmacher płaci 12% stawki na podatek. To super sprawa, bo koniec końców ty masz szansę na większe wygrane, a o to w grze u „buka” chodzi!

Jak już wspomnieliśmy wyżej z Happy Hours możesz skorzystać w zakładach pre-match i live. Aby kupon nie został obciążony podatkiem należy postawić go zgodnie z poniższymi zasadami:

  • Kupon musi składać się z minimum 3 zdarzeń
  • Minimalny kurs dla pojedynczego typu na kuponie to 1.30
  • Do oferty kwalifikują się zakłady AKO i Maxikombi
  • Promocja dostępna jest na stronie efortuna.pl i mobilnej aplikacji
  • Zakładu bez podatku nie można łączyć z Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym
  • Grając bez podatku nie możesz korzystać z narzędzia cash out

Co najlepsze – Fortuna nie wymaga stawki minimalnej kuponu bez podatku. Wcześniej, gdy promocja debiutowała na rynku, to bukmacher określał, że zakład w ramach Happy Hours musi być za minimum 20 PLN. Teraz to już nie obowiązuje i możesz grać za tyle, ile chcesz!

Zasady gry bez podatku w Fortunie

Gra bez podatku w Fortunie to tzw. bonus kursowy, dzięki któremu otrzymujesz o 14% wyższe wygrane. Co jeśli trafisz kupon bez podatku? Czy musisz obrócić wygraną? Nic z takich rzeczy! Wygrane zakłady bez podatku od razu możesz wypłacić, bo nie obowiązują żadne warunki obrotu.

Obstawiając kupon bez podatku warto pamiętać, żeby umieścić przynajmniej 3 typy, które będą po kursach minimalnych 1.30. To najważniejszy warunek oferty Fortuny. Promocja dostępna jest na stronie internetowej i aplikacji mobile, która działa na telefonie z systemem Android i iOS.

Co ważne – gra bez podatku nie jest możliwa przy obracanie bonusów Fortuny.

Gra bez podatku u innych bukmacherów

Fortuna daje okazje typowania bez podatku, ale na rynku są także inni legalni bukmacherzy, którzy decydują się na tego typu ofertę. To Betfan i forBET, którzy również pozwolą ci obstawiać bez podatku. Sprawdź – jak działa to u pozostałych bukmacherów.

Betfan bez podatku

W Betfan obstawianie bez podatku jest wyjątkowo proste, bo trwa, podobnie jak w Fortunie, całą dobę każdego dnia tygodnia. Aby usunąć 12% od stawki należy przygotować kupon ako, na którym umieścisz przynajmniej 3 zdarzenia z kursami minimalnymi 1.35. To sprawi, że bukmacher zmieni współczynnik na kuponie na wartość 1.00, a to oznacza grę bez podatku. Jeśli wygrasz – otrzymasz o 14% więcej niż normalnie.

betfan bez podatku

Z promocji można korzystać dowolną ilość razy.

forBET bez podatku

forBET na granie bez podatku pozwala nowym graczom, którzy zarejestrują konto z naszym kodem promocyjnym: 2350PLN. To oferta w ramach której przez 14 dni od rejestracji można typować bez podatku. Pod warunkiem, że kupon spełni zasady, czyli będzie akumulowanym zakładem z co najmniej 3 typami po kursach min. 1.30.

forbet bez podatku

Co oznacza Fortuna bez podatku?

To okazja obstawiania zakładów bez 12% podatku u legalnego bukmachera - Fortuna.

Co daje gra bez podatku w Fortunie?

Grając bez podatku w Fortunie w razie sukcesu otrzymasz o 14% większą wygraną niż w standardowej ofercie.

Jak zagrać bez podatku w Fortunie?

Jeśli chcesz zagrać bez podatku w Fortunie, to wytypuj kupon AKO złożony z przynajmniej 3 selekcji z kursami minimalnymi 1.30.

Gdzie można obstawić bez podatku w Fortunie?

Oferta gry bez podatku dostępna jest na stronie internetowej bukmachera i mobilnej aplikacji.