Fortuna: 300 zł za wygraną Polski z Mołdawią

Bonus 300 PLN na Mołdawia - Polska

Bonus 300 PLN za wygraną Polski z Mołdawią od Fortuny!

Zarejestruj się w Fortunie z linku

  1. Wpisz kod ZAGRANIE
  2. Udziel minimum jednej zgody na komunikację
  3. Wpłać co najmniej 30 PLN na depozyt
  4. Postaw pierwszy zakład SOLO na zwycięstwo Polski z Mołdawią z oferty przedmeczowej
  5. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN
  6. Jeżeli kupon okaże się wygrany, oprócz wygranej otrzymasz bonus o wartości 200 PLN w punktach FKP, a także – za zaznaczenie obu zgód marketingowych – dodatkowe 100 PLN!

Po zwycięstwie reprezentacji Polski nad Niemcami w towarzyskim spotkaniu na Stadionie Narodowym wydaje się, że eliminacyjne starcie z Mołdawią to tylko formalność i Biało-Czerwoni powinni zgarnąć komplet punktów. A z okazji tego wtorkowego spotkania bukmacherzy przygotowali sporo ciekawych akcji promocyjnych. Jeśli chciałbyś poznać więcej szczegółów na temat bonusu stworzonego przez Fortunę, to zachęcam do lektury!

Nadchodzący pojedynek z Mołdawią z pewnością będzie bardzo emocjonujący, a dla naszych reprezentantów – naprawdę ważny. W końcu liczy się tylko zwycięstwo. Sporo zyskać mogą również nowi typerzy w Fortunie, gdzie po spełnieniu wymogów bukmachera, a także zaznaczeniu zgód marketingowych można liczyć na boost kursowy za zwycięstwo Polski. Łącznie czeka na Ciebie dodatkowe 300 PLN. Co jednak trzeba zrobić? Obok znajdziesz instrukcję!

Fortuna bonus
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze