Na naszej stronie możecie znaleźć coraz więcej esportowych analiz. Nie bez powodu – trzeba przyznać, że jest to branża, która cieszy się rosnącą popularnością, a potwierdzeniem tego może być nawiązanie pewnej współpracy. Mowa tutaj o długotrwałej kooperacji ForBET-u, od którego gracze mogą otrzymywać liczne bonusy, z dwoma dużymi markami jakimi są ESPORT NOW oraz Polska Liga Esportowa. Chcesz więcej informacji na temat takiego połączenia? Zapraszam do lektury!

Główny cel? Rozwój esportu w Polsce!

Już nie raz wspominałem o tym, że bukmacherzy co jakiś czas dzielą się z nami nowymi akcjami, promocjami, sponsoringiem czy zakładami bez ryzyka. Nie inaczej jest w przypadku ForBET-u, który poza wspomnianymi rzeczami oraz bonusami i kodami promocyjnymi, zaczyna stawiać również na esport. Bukmacher uważa, że połączenie sił z esportowymi rozgrywkami i mediami w postaci PLE oraz ESPORT NOW jest „jednym z ważniejszych aspektów wejścia do tego świata”, a stale rosnąca oferta spowoduje, że „ForBET stanie się naturalnym wyborem dla fanów esportu szukających zakładów bukmacherskich”.

Warto również wspomnieć słowa Michała Perkowskiego, redaktora naczelnego ESPORT NOW: „Współpraca  z zakładami bukmacherskimi forBET jest kamieniem milowym w rozwoju naszego portalu. Cieszę się, że przyświeca nam wspólna wizja przyszłości, a nasza kooperacja pomoże w promocji legalnych zakładów bukmacherskich, dla których esport jest naturalnym środowiskiem”. Jak widać każda ze stron ma wielkie oczekiwania względem tej współpracy.

Bonusy od ForBET-u również na esport?

Wiemy, że wielu graczy rozgląda się za dodatkowymi możliwościami ze strony bukmachera. O tym czy ForBET przygotował dla nas bonusy na esport dowiemy się w niedalekiej przyszłości. Warto jednak wspomnieć, że już teraz mamy zagwarantowane: rzetelną analizę esportowej oferty, live-bety na Polską Ligę Esportową oraz transmisje z turniejów serii BLAST. Oby omawiana współpraca stale się rozwijała!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o działalności ForBET-u, znaleźć kody promocyjne lub dowiedzieć się o bonusach to kliknij w ten link -> ForBET Bonus. Zachęcam do lektury!