W forBET od jakiegoś czasu dostępne są gry karciane, które cieszą się coraz większą popularnością. W końcu zapewniają inny rodzaj emocji, a także są w pełni legalne w przypadku tego bukmachera. W tym tekście postaram się streścić, jakie są zasady i co oferuje forBET w ramach gier karcianych, a także o bonusie dostępnym u tego bukmachera. 

Sprawdź, na czym polega oferta powitalna u tego bukmachera oraz w jaki sposób możesz zyskać rzeczy za założenie konta —> więcej dowiesz się w tekście o bonusie w forBET

forBET gry karciane – jak zacząć grać?

Bukmacherzy coraz częściej stawiają na gry karciane lub ich symulacje. Na rynek wcześniej zdążyło już wejść m.in. STS ze swoim BetGames. Dzisiaj skupimy się na forBET. Za nim przejdziemy do tego, jakie dokładnie dostępne są gry karciane oraz czy mają specjalne zasady, to streszczę wam, w jaki sposób możecie przystąpić do grania. Zacznijmy więc od założenia konta. O procesie rejestracji w forBET już dla was pisaliśmy, ale tak dla przypomnienia. Najlepiej założyć konto bezpośrednio z tego linku, gdyż przekieruje was od razu do miejsca docelowego. Następnie należy nacisnąć przycisk “zarejestruj się” i podać dane:

 • adres e-mail
 • nazwę użytkownika
 • hasło (dwa razy)

Warto również zaznaczyć opcję bonusu powitalnego w forBET, o którym więcej przeczytacie niżej. W drugim kroku należy podać już nieco więcej informacji. Wśród nich są np. imię, numer telefonu, czy adres. Na koniec wystarczy już jedynie zweryfikować swoje konto, podając dane związane z dokumentem tożsamości i jego skan lub zdjęcie. Dzięki temu będziecie mogli cieszyć się z pełnego dostępu do konta i wziąć udział w grach karcianych w forBET. Sam proces jest krótki i nie powinien zająć wam więcej niż kilka minut. 

Czy gry karciane w forBET są legalne?

Za nim przejdziemy już bezpośrednio do omawiania gier karcianych w forBET, to warto jeszcze sobie odpowiedzieć na pytanie, czy są one w ogóle legalne. Firma jest w pełni legalnym bukmacherem, który na wszystkie swoje działania ma licencję, więc granie u niej w gry karciane również. Warto jednak pamiętać, że w Polsce można to robić tylko w miejscach, które uzyskały stosowne pozwolenia. 

forBET gry karciane – gdzie je znajdę?

Jeżeli założyłeś prawidłowo konto lub posiadałeś je już wcześniej, to teraz wystarczy zalogować się na nie i przejść do strony głównej. Na górnym pasku znajduje się kilka zakładek, w tym właśnie gry karciane, które są pomiędzy sportami wirtualnymi a strefą gracza. Teraz wystarczy już kliknąć odpowiednią zakładkę, a strona przeniesie was bezpośrednio do miejsca, gdzie dostępne są gry karciane. Na ten moment bukmacher przygotował trzy propozycję, o których więcej przeczytacie niżej. 

forbet strona

Co znajdę w ramach gier karcianych w forBET?

forBET w ramach swoich gier karcianych przygotował trzy propozycję dla klientów. Dostępne na stronie internetowej są:

 • poker
 • wojna
 • blackjack

Wszystkie gry prowadzone są na żywo, a na bieżąco można wybierać wydarzenia, w których do obstawienia są zakłady. Całość obsługuje krupierka, a gracz ma możliwość oglądania transmisji na żywo. To wszystko sprawia, że gry karciane w forBET wydają się dość ciekawą opcją. 

W przypadku zakładów dotyczących wojny, do obstawienia są cztery rzeczy. Co prawda możliwości nie ma dużo, ale jak na sam początek wydaje się, że jest to dobra opcja. Można zagrać:

 • wygrywające układy
 • kolor
 • główne
 • barwa karty

Karciana wojna to dość prosta gra i nie ma skomplikowanych zasad. Zakłady zawiera się na żywo, a starcia pomiędzy graczami a krupierem dostępne są całą dobę. Całość jest przejrzysta i podobnie jest w przypadku pokera, jednak tutaj obstawić można już tylko wygrywające układy i zwycięzcę. W tym wypadku również prowadzona jest transmisja, którą klienci mogą oglądać. Warto jednak pamiętać, że w przypadku tych gier karcianych w forBET zasady są takie, jak w Texas Hold. 

Trzecią opcją z kolei jest bardzo popularny blackjack. Tutaj również można postawić na cztery rzeczy, a zaliczają się do nich:

 • główne
 • liczba kart
 • wygrana według punktów
 • bust

Zakłady główne, to po prostu stawianie na to, kto wygra lub czy będzie remis. Podobnie jest w przypadku liczby kart i zwycięstw według punktów. Natomiast obstawiając bust, stawia się na to, czy będzie, czy nie. To są na ten moment wszystkie gry karciane w forBET, ale nie wykluczone, że jeżeli te będą cieszyć się popularnością, to bukmacher w przyszłości zainwestuje również w inne rzeczy. 

Jak obstawić kupon w forBET na gry karciane?

Aby postawić zakład na gry karciane w forBET, należy najpierw wybrać interesujące was zdarzenie i stawkę. Można to zrobić z okienka, które jest w prawym dolnym rogu strony. Następnie wystarczy już nacisnąć “postaw zakład”. Całość jest bardzo prosta i nie powinna nikomu sprawić większych trudności. Po lewej stronie dostępne są też inne wydarzenia, na które można stawiać zakłady. Warto więc o tym pamiętać, przy decydowaniu się na konkretne zakłady. 

forbet gry karciane

Czy istnieją alternatywy dla gier karcianych w forBET?

W przypadku gier karcianych w forBET istnieją też inne, ciekawe alternatywy. Z całą pewnością warto przyjrzeć się zakładom na obstawianie meczów oferowanym przez bukmacherów. W przypadku tej firmy można postawić zakłady na dużą liczbę sportów, w tym tych elektronicznych, a forBET stale stara się powiększać swoją ofertę. Z całą pewnością warto się bliżej przyjrzeć zakładom na Ekstraklasę, gdyż często jest dość duża liczba możliwości na postawienie kuponu. Jest to inny rodzaj emocji, niż zapewniają gry karciane, ale może być to dobra odskocznia dla kart. Oprócz tego istnieje też np. BetGames w STS, o którym wspominałem wyżej. 

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zgarnij bonus w forBET na grę

Pamiętajcie również, że w forBET możecie zgarnąć bonusy na grę. Wystarczy założyć konto z naszym kodem ZAGRANIE, a dzięki temu zgarniecie:

 • 2080 złotych bonusu od depozytu
 • 120 złotych na zakład bez ryzyka
 • 200 złotych MaxiZysk
 • 2 tygodnie gry bez podatku

Jak więc widzicie, w forBET bonus jest naprawdę duży i warto się mu bliżej przyjrzeć. Wykorzystać go można m.in. na zakłady bukmacherskie, które są dobrą alternatywą dla gier karcianych. Skoro już wiecie jak założyć konto i gdzie można obstawiać gry karciane w forBET, to nie pozostaje nic innego, jak życzyć wam dobrej zabawy. 

🃏 Gdzie znajdę gry karciane w forBET?

W forBET gry karciane można znaleźć na głównej stronie bukmachera. Zakładka z nimi związana została umieszczona na górnym pasku, obok zakładów wirtualnych i strefy gracza.

🎴 Co można obstawić w ramach gier karcianych w forBET?

W forBET w ramach gier karcianych można postawić pokera, wojnę oraz blackjacka. Być może w przyszłości bukmacher jednak rozszerzy ofertę jeszcze bardziej.

🎁 Czy w forBET dostępne są jakieś bonusy?

W forBET możesz zgarnąć bonusy za założenie konta z naszym kodem promocyjnym. Otrzymasz wtedy m.in. zakład bez ryzyka i bonus od depozytu, a także grę bez podatku. Jest to możliwe dzięki naszej ścisłej współpracy z bukmacherem.

Zaloguj się aby dodawać komentarze