Flashpoint wraca do nas po kilkudniowej przerwie. Na start będziemy świadkami prawdziwych derbów Szwecji, chociaż już bez udziału GeT_RiGhT’a. fnatic zmierzy się z Dignitas w meczu o awans do fazy play-off (przegrany spada do drabinki ostatniej szansy). Takie rywalizacje rządzą się swoimi prawami i czeka nas prawdziwy hit. Przygotowałem analizę pod ofertę w forBET. 

Załóż konto z kodem promocyjnym 2400, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

fnatic – Dignitas

Czwartek, 19.11.20 – 14:00

fnatic w ostatnim czasie jest w dużym dołku i trudno to ukryć. W końcu drużyna JW zamiast serii wygranych zanotowała kilka porażek z rzędu. Co prawda te niechlubną passę przerwało zwycięstwo na c0ntact, jednak nie jest to specjalny wyczyn, bo trzeba przyznać, że europejski mix jest dość słaby. Problemów w grze fnatic jest kilka – przede wszystkim forma poszczególnych zawodników. JW, flusha i Brollan przyzwyczaili nas do tego, że świetnie sobie radzą w starciach “jeden na jeden” z rywalami. Jednak teraz przegrywają takie pojedynki, co tworzy luki, czy to w ataku, czy co gorzej, w defensywie, gdzie nie są w stanie złapać wszystkich punktów na mapie. 

Szwedzi na pięć ostatnich spotkań wygrali jedynie te z c0ntact. Oprócz tego dwa razy ulegli MAD Lions, Complexity i BIG. O ile porażkę z niemiecką formacją można zrozumieć – w końcu to silny zespół. Jednak Lwy i Complexity to obecnie przeciętne drużyny i na takie Szwedzi powinni wygrywać bez problemu, tym bardziej że aspirują do mocnego topu. Indywidualne statystyki poszczególnych zawodników lepiej po prostu pominąć, gdyż te prezentują się po prostu źle. W tym miejscu więc lepiej jest przejść do analizy Dignitas, chociaż tutaj też nie ma nad czym się zachwycać. Była drużyna GeT_RiGhTa bez niego wcale nie radzi sobie lepiej.

Można wręcz powiedzieć, że Dignitas ucierpiało na odejściu swojej gwiazdy. Wcale nie radzi sobie lepiej niż fnatic, które jest bez formy. Jedna wygrana, z c0ntact, w pięciu ostatnich meczach. Porażki na takie drużyny, jak Lyngby Vikings, czy Imperial nie napawają ani trochę optymizmem. To słabe formacje i od takich gwiazd, jak f0rest, czy friberg, wymaga się po prostu zwyciężania na nie. Tym bardziej że hallzerk i H4RR3 też pokazali, że potrafią strzelać. Nie ma większego sensu przyrównywać statystyk pojedynczych zawodników, gdyż te są bardzo zbliżone do fnatic i po prostu wyglądają źle. Zmierzą się nam ze sobą dwie formacje, które są w dużym dołku. Jednak nie przekreśla to szans na spore emocje. 

Zagranie na esport

W końcu fnatic jest przyparte do muru i musi po prostu pokonać Dignitas. Z kolei te jest w dołku i kolejna porażka na pewno nie podbuduje ich morali. Trudno nie odnieść wrażenia, że oczekiwania wobec FNC są o wiele większe niż w stosunku do drużyny friberga. Poza tym za JW i spółką przemawia też doświadczenie. Te wspomniani zawodnicy mają po prostu większe niż młodzi gracze z Dignitas (za wyjątkiem friberga i f0resta). Nawet młody Brollan zdążył się ograć na międzynarodowej scenie i nie widać u niego już błędów wynikających z nieradzeniem sobie z presją lub brakiem doświadczenia. Oprócz tego potencjał, jaki tkwi w obydwóch zespołach jest nieporównywalny. W przypadku fnatic jest on o wiele większy, stąd też wysokie aspiracje.

U bukmacherów jest ciekawa oferta wystawiona na tę rywalizację. W forBET mamy aż 168 zakładów na ten mecz, więc jest z czego wybierać. Jednak kurs na wygraną fnatic jest dość niski. Wynosi jedynie 1.17, co średnio się nadaje nawet do AKO. Zupełnie inaczej wygląda propozycja na handicap rund na poszczególnych mapach. Linia -5.5 wygląda na wysoką, jednak fnatic powinno być na tyle zmotywowane i lepsze, że bez problemu może ograć Dignitas. Zarówno na pierwszej, jak i drugiej arenie, gdyż niezależnie od wyboru map, Szwedzi powinni gładko pokonać rywali 2:0. W przypadku tego singla wybieram jednak ten zakład dotyczący pierwszej areny. Czeka nas dużo emocji w tym starciu, które rozstrzygnie się już dzisiaj po południu.

Moja propozycja: wygrana fnatic na 1. mapie z handicapem -5.5
Kurs: 2.03

forBET – 120 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2400PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 120 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

forbet oferta flashpoint

Zaloguj się aby dodawać komentarze