Movistar Riders grające z fnatic o 11-12 miejsce podczas ESL One: Road to Rio? To rzeczywistość. Raczej mało kto się spodziewał, że Szwedzi nie dostaną się do play-offów rozgrywek. Jednak oprócz kwalifikacji do Majora dzisiaj będziemy też świadkami spotkań z udziałem Polaków. x-kom AGO zagra z HAVU i Giants o kolejne punkty w grupie.

Kliknij w link i załóż konto z kodem promocyjnym 1259PLN, aby otrzymać:

1200 PLN od depozytu +30 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

tylko na

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 30 zł bez ryzyka + 25 29 zł freebet

standardowa oferta to 1225 zł, a z naszym kodem: 1259 zł

Kod rejestracyjny
1259PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 30 zł
FREEBET: 29 zł
Kod promocyjny: 1259PLN

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

fnatic – Movistar Riders

Wtorek, 12.05.20 – 16:30

Przed startem ESL One: Road to Rio raczej mało kto się spodziewał, że te rozgrywki będą sprawiały tyle niespodzianek. Te są nie tylko w Europie, ale również w Ameryce. Jedną z największych jest zdecydowanie walka fnatic o dopiero jedenaste miejsce. Szwedzi byli jednym z faworytów do zwycięstwa, a nie awansowali nawet do fazy pucharowej. W grupie okazali się gorsi od Astralis, Ninjas in Pyjamas, Vitality, Heretics oraz ENCE. W związku z tym będą walczyli teraz o wyższą lokatę, która zapewni im więcej pieniędzy oraz przede wszystkim więcej punktów potrzebnych do awansu na Majora w Brazylii.

Szwedzi zagrają z Movistar Riders. Te w grupie B pokazało się z dobrej strony. Co prawda również zajęło szóste miejsce, jednak Hiszpanie dopiero zaczynają pokazywać się na wielkich turniejach, a jako rywali w grupie mieli m.in. FaZe Clan, G2 Esports i North. Teoretycznie faworytem jest fnatic. Porażka z MRS byłaby totalnym blamażem, ale w tych rozgrywkach FNC pokazało, że dla nich nie istnieje niemożliwe. Porażka z bardzo słabym ENCE i przeciętnym Dignitas, a także wymęczona wygrana z Heretics, to tragiczne wyniki jak na formację, która aspiruje do bycia TOP 1.

fnatic musi te spotkanie zacząć od prowadzenia. Jeżeli Movistar Riders rozpędzi się, to Szwedom może być niezwykle trudno ich powstrzymać. Tym bardziej, że w ostatnim czasie mają słabą formę. Nie błyszczą indywidualnie, a drużynowo też grają dość przeciętnie. Zajęcie jedenastego miejsca będzie dla nich bardzo ważne, a dodatkowo może przełamią się z solową formą. STS na to, że fnatic wygra oferuje jedynie kurs 1.20. Na zwycięstwo na pierwszej mapie jest to 1.32. Jednak w przypadku gry z handicapem -2.5 jest to już 1.55 i w tę stronę bym obstawiał w tym starciu. Movistar Riders może zagrozić Szwedom, jednak ci nie mogą sobie pozwolić na kolejną wpadkę.

Moja propozycja: zwycięstwo na pierwszej mapie fnatic (handicap -2.5)

Kurs: 1.55

AGO – HAVU i AGO – Nordavind

Wtorek, 12.05.20 – 17:00 i 23:15

Pod lupę weźmiemy też dzisiejsze spotkania AGO. O polskiej scenie Counter Strike’a napisano już chyba wszystko. Nasze rodzime drużyny na tle międzynarodowych formacji wypadają bardzo słabo, a żadna ekipa z naszego kraju nie mieści się nawet w TOP 30 rankingu HLTV. Jastrzębie w nowym składzie nie grają tak, jak oczekiwano tego od nich. Postawili na znane nazwiska, jednak te nie grają wybitnie. Dotychczas po trzech meczach w BLAST Rising 2020 mają jedno zwycięstwo i dwie porażki. Przegrali do czterech z HAVU oraz do ośmiu z Nordavind. Polacy wygrali jedynie z Giants, gdzie pokonali rywali 16:13. 

x-kom AGO dalej ma szanse na wyjście z grupy, jednak są one raczej tylko teoretyczne. Zwycięstwo z HAVU i Nordavind wydaje się być nierealne. Finowie ostatnio grają bardzo dobrze. Prowadzą w grupie BLAST Rising, mając na koncie komplet punktów po trzech starciach. Wcześniej świetnie się zaprezentowali podczas FLASHPOINT, gdzie zajęli trzecią lokatę. Obecnie zajmują 26. miejsce w rankingu HLTV, jednak jeszcze kilka dni temu byli w TOP 25. Oprócz lepszych umiejętności indywidualnych, HAVU również lepiej prezentuje się drużynowo i obecnie jest poza zasięgiem AGO.

Podobnie zresztą jest z Nordavind. Europejska ekipa obecnie zajmuje 48. miejsce na świecie, jednak trudno nie odnieść wrażenia, że i tak jest znacznie lepsza niż x-kom AGO. Aktualnie ma drugie miejsce w grupie B Blast Rising i przegrała jedynie z bezbłędnymi Finami. To będzie decydujący dzień pod względem zmagań w zbiorze Jastrzębi. Nordavind nie może sobie pozwolić na porażkę, gdyż ta może oznaczać koniec ich przygody z rozgrywkami. STS na zwycięstwo NRV oferuje kurs 1.50, co jest bardzo dobrym wyborem. W przypadku HAVU jest to nieco mniej, bo 1.32, ale łącznie daje to nam 3.07. Przy postawieniu 100 złotych można zgarnąć ponad 270 złotych. 

Moja propozycja: zwycięstwo HAVU i zwycięstwo Nordavind

Kurs: 1.32 i 1.50

Zakład bez ryzyka w STS do 30 złotych z kodem: 1259PLN

  • kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 30 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: 1259PLN
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: 1259PLN
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.