Fiorentina – Napoli: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 17.05.2024

Giovanni Simeone, Lucas Martinez Quarta

Gdzie oglądać mecz Fiorentina – Napoli? W piątek wieczorem dojdzie do starcia Fiorentiny z Napoli w ramach 37. kolejki Serie A. Masz ochotę obejrzeć ten mecz? Sprawdź, gdzie znaleźć jego transmisję TV oraz stream online. Życzę przyjemnej lektury.

Fiorentina – Napoli, transmisja na żywo w TV

Mecz Fiorentiny z Napoli odbędzie się w piątek 17 maja 2024 o godzinie 20:45 na Stadio Artemio Franchi we Florencji. Będzie on niezwykle istotny z perspektywy walki o miejsce w europejskich pucharach, dlatego należy oczekiwać w nim ogromnych emocji. Chcesz obejrzeć to starcie w TV? Jego transmisję znajdziesz w Eleven Sports 1. Zobacz również, gdzie oglądać Serie A przez internet.

Fiorentina – Napoli: transmisja i stream online za darmo

Stream online tego starcia znajdziesz w Superbet. Jest to bowiem jeden z bukmacherów, który pozwala na oglądanie meczów live za darmo. Co zrobić, by korzystać z takiej możliwości? Sprawdź:

  1. Załóż konto z kodem linku: https://zagranie.com/goto/superbet/?profile=Offers&subprofile=promo4
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Dokonaj weryfikacji danych
  4. Przejdź do sekcji zakładów live
  5. Wybierz mecz z dostępnym streamem
  6. Życzę przyjemnego oglądania!
Transmisje Superbet baner

Gdzie oglądać Fiorentina – Napoli?

Fiorentina – Napoli obejrzysz w Superbet TV. Znajdziesz tam bardzo bogatą ofertę streamów z różnych dyscyplin sportu takich jak piłka nożna, siatkówka, koszykówka czy tenis. Warto pamiętać, że transmisje w Superbet są zupełnie darmowe i wolne od wymogów związanych z obstawianiem kuponów. Jeśli nie masz jeszcze konta u tego bukmachera, załóż je z naszym kodem i graj przez tydzień bez ryzyka. Po tym czasie otrzymasz zwrot pieniędzy ze wszystkich przegranych kuponów. Maksymalna możliwa kwota zwrotu to 3500 PLN i ma on formę darmowego zakładu. Powodzenia!

Obrazek w tle: fot. Xinhua/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze