Finlandia – Francja: gdzie oglądać mecz? Transmisja na żywo oraz stream online I 16.11.2021

Karim Benzema w meczu Francji

Przed nami ostatnie mecze w kwalifikacjach do mistrzostw świata. Tym razem przyjdzie nam zobaczyć spotkanie Finlandii z Francją. Gospodarze tutaj wcale nie są faworytami, ale jednak mogą powalczyć o dobry wynik. Trójkolorowi nawet jak wyjdą rezerwami, to będą mieć skład naszpikowany gwiazdami. Zobacz, gdzie obejrzeć mecz i dowiedz się, co wiemy o transmisji w TV i streamie online.

Finlandia – Francja – gdzie oglądać dzisiaj?

Finów czeka dzisiaj ważne starcie, w którym zmierzą się z reprezentacją Francji. Gospodarze dotychczas w kwalifikacjach do mistrzostw świata nie radzili sobie najgorzej. Po siedmiu kolejkach mają na koncie 11 punktów i są blisko zagrania w barażach. Jednak, żeby tak się stało, to muszą liczyć na potknięcie Ukrainy lub ugrać dzisiaj punkty. Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz i zobacz, co wiemy o transmisji w TV oraz streamie online. Zobacz też, jakie są opinie o Fuksiarzu, bo grając u tego bukmachera zwiększysz emocje z oglądania spotkania! 

Finlandia – Francja: gdzie oglądać za darmo

Mecze w eliminacjach do mistrzostw świata są transmitowane w Polsat Box Go. To oznacza, że za dostęp do streama trzeba zapłacić. Jednak dzięki naszej współpracy z Fuksiarzem można to ominąć. O co dokładnie chodzi i jak to działa? Niżej to tłumaczymy!

Finlandia – Francja: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Jeżeli chodzi o spotkanie Finlandii z Francją, to mecz tych drużyn będziesz mógł obejrzeć także w TV. Taką możliwość daje Polsat Box Go, bo możesz pobrać na telewizor aplikację tej platformy. Pamiętaj jednak, że musisz mieć dostęp do internetu, żeby obejrzeć spotkanie na PBG. Dzięki Fuksiarzowi dostaniesz dostęp do Polsat Box Go na 30 dni. Wystarczy postępować według instrukcji:

  1. Załóż konto z linku: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. Wpłać co najmniej 50 PLN w ciągu 48 godzin
  4. Na e-mail otrzymasz voucher o wartości 40 PLN do Polsat Box Go
  5. Wykorzystaj voucher na mecz

polsat box fuksiarz baner

Finlandia – Francja: stream na żywo online

Gdzie będzie stream online z meczu Finlandii z Francją? Najlepsza opcja, jaką możemy polecić, to właśnie wspomniany wyżej Polsat Box Go. Ta platforma streamingowa działa przyzwoicie, a do tego zapewnia dobrą jakość transmisji.

Finlandia – Francja: zapowiedź meczu

Francuzi mają już zapewniony bezpośredni awans na mistrzostwa świata. Trójkolorowi zdobyli go niemal bez problemu. Tego nie można jednak powiedzieć o Finach, którzy dalej nie są pewni baraży. Potrzebują dzisiaj zdobyć punkty lub liczyć na potknięcie Ukrainy. Warto na pewno sprawdzić opinie o Fuksiarzu i grając u tego bukmachera zwiększyć emocje z kibicowania.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie obejrzeć mecz Finlandii z Francją?

Spotkanie tych drużyn będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go.

O której Finlandia zagra z Francją?

Reprezentacja Finlandii zagra z Francją już o godzinie 20:45.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze