Roland Garros dobiega końca. Po dwóch tygodniach zmagań singlowych oraz gry podówjnej, nadszedł czas na finały i pożegnanie się z paryskimi kortami. Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Przy kończącym się French Open rozpoczynamy zmagania w turniejach niższej rangi, ale z zawodnikami, którzy są znani obserwatorom tenisa ziemnego. Nasz kupon zawita na finał kobiecego debla, który odbędzie się w niedzielę, a na sobotnie popołudnie zapraszam na podróż do Włoch i odwiedziny kortów w Parmie i Sardynii. Zapraszam do zapoznania się z moimi propozycjami!

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2230PLN, aby otrzymać:

2000 PLN od depozytu + 210PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Guarachi/Krawczyk – Babos/Mladenović

11.10.2020 r. – 11:30

Nie wiem dlaczego kursy na to spotkanie aż tak skaczą. Dla mnie zdecydowanymi faworytkami tego pojedynku są zawodniczki z Węgier i Francji. Babos/Mladenović jak do tej pory nie miały problemów z dotarciem do finałowego starcia. Najcięższe spotkanie miało miejsce w meczu pófinałowym z turniejową (4), czyli parą Krejcikova/Siniakova. Zestawienie tych pań w tym roku już wygrało turniej Wielkiego Szlema. Mowa o Australian Open, który odbył się przed przerwą sportową, spowodowaną pandemią koronawirusa. Tamte zawody odbyły się na kortach o nawierzchni twardej, teraz mamy do czynienia z mączką. Na antuce te Panie wygrały bowiem ten turniej w poprzednim roku. Są zdecydowanymi faworytkami i najgroźniejsze przeciwniczki już zostały przez nie pokonane. Odnośnie ich przeciwniczek, Guarachi/Krawczyk, są to tenisistki, które mogą napsuć krwi faworytkom, jednak nie uważam, że wygrają chociażby seta. Chilijsko-amerykańskie zestawienie wygrało jak do tej pory tylko dwa turnieje deblowe. Jednak nie możemy porównywać zawodniczek, z którymi było im się zmierzyć, do tych, które staną na ich drodze w niedzielne południe. Te pary zawodniczek nigdy ze sobą się nie spotkały. Mam jednak wrażenie, że doświadczenie w parze węgiersko-francuskiej zdecydowanie weźmie górę i da przewagę w tym meczu. Publiczność też będzie za parą Babos/Mladenović. Zawodniczki z tej pary mają dużo większe umiejętności singlowe jak i deblowe, tak więc nie pozostaje nic innego, niż granie na win faworytek w finale RG.

Babos/Mladenović – Guarachi/Krawczyk

Typ: Babos/Mladenović win

Kurs: 1.30

tenis

Andrej Martin – JC Aragone

10.10.2020 r. – 15:00

Pierwsza runda kwalifikacji do turnieju głównego w Sardynii. We Włoszech odbywa się jeszcze jeden turniej w innym mieście, ale do tego nawiążemy w późniejszej części mojego artykułu. Teraz spotkanie panów, którzy poziomem na kortach ziemnych różnią się diametralnie. Andriej to zawodnik, który wychował się na kortach o nawierzchni ziemnej. Ma za sobą już dużo meczów po przerwie sportowej, a z kolei jego przeciwnik wziął udział tylko w kilku spotkaniach przygotowujących go do reszty sezonu. Martin ma za sobą dwa spotkania Rolanda Garrosa, w których zarezentował się dosyć dobrze. Dosyć łatwo wygrał z Portugalczykiem, Sousą, ale Bułgar Dimitrov okazał się dla niego za mocnym przeciwnikiem. Przegrał w trzech setach, po dobrej grze tylko w secie otwierającym mecz. Większość sukcesów jakie odnosił, to wygrane turnieje na kortach ziemnych. Jego najlepsze miejsce w rankingu ATP to 68. pozycja w roku 2016. Odniósł 17 zwycięstw w turniejach seniorskich, z czego 15 właśnie na antuce. JC ma bardzo skromny bilans meczów na kortach ziemnych. Mimo 25 lat, ma rozegranych tylko 11 pojedynków na kortach o tej nawierzchni. Z tych meczów tylko dwa okazały się zwycięskimi dla Amerykanina. Przegrywał z dużo słabszymi zawodnikami i ciężko go widzieć w roli faworyta w tym spotkaniu. Martin biorąc udział w kwalifikacjach, zdecydowanie potwierdza, że chce zagrać w drabince głównej, po przyzwoitych występach w Roland Garrosie. Dzisiaj nie widzę argumentów, które przemawiałyby za Aragone, tym bardziej, że mamy styczność z kortami ziemnymi. Nie zagram czystego winu, ponieważ kurs nie jest kuszący. Kieruję się w wygraną pierwszego seta i meczu Martina, ponieważ Martin bardzo solidnie gra pierwsze sety w swoich spotkaniach. Potrzebuje kilku gemów na rozpoznanie przeciwnika, ale jego przewaga doświadczenia powinna być czynnikiem, który doprowadzi go do wygranej 2:0 w całym meczu.

Andrej Martin – JC Aragone

Typ: Martin wygra 1 set i mecz

Kurs: 1.45

Salvatore Caruso – Alexei Popyrin

10.10.2020 r. – 13:00

Półfinałowe starcie we włoskiej Parmie. Bardzo dobrze wyglądający w całym turnieju Caruso, podejmuje dzisiaj Australijczyka, Alexeia Popyrina. Zdecydowanie dla mnie faworytem tego starcia jest Włoch, który miał na swojej drodze bardziej wymagających przeciwników. Popyrin powinien był odpaść już w pierwszej rundzie, ale Londero kreczował w drugim secie, po wygraniu pierwszego oddając Australijczykowi tylko jednego gema. Caruso gra na kortach we własnym kraju. Co prawda jest to dopiero drugi turniej w tym mieście, ale Caruso będzie miał kilka argumentów, mówiących za jego zwyciestwem w tym meczu. Został ostatnim Włochem i publika z pewnością będzie mu kibicowała. Do tego jego ulubioną nawierzchnią są właśnie korty o nawierzchni ziemnej, gdzie osiaga najwięcej sukcesów. Popyrin ma bardzo słaby bilans na tego typu kortach. Zdecydowanie lepiej odnajduje się na hardzie, gdzie wygrał jedyny turniej seniorski właśnie na tym rodzaju kortów. Co prawda Alexei jest zwycięzcą juniorskiego Roland Garrosa, ale w karierze seniorskiej nie ma żadnego sukcesu, który możemy porównać do tego z 2017 roku. Jego głównym atrubutem jest serwis i gra siłowa. Jednak Caruso dysponuje dosyć dużą gamą zagrać drop shotowych i specyficznych dla zawodników wychowujących się na antuce. Bardzo możliwe, że będziemy świadkami długich gemów, ale sądzę, że zwycięsko z tego pojedynu wyjdzie Włoch. Panowie nie mieli jeszcze bezpośredniego starcia, tak więc dzisiaj w walce o finał, zobaczymy ich pierwsze starcie. Stawiam na Włocha i jego większe ogranie na kortach ziemnych, tym bardziej, że jego dotychczasowe występy we Francji i USA nie były złe, jednak zabrakło czynnika fizycznego. Gramy wygraną Salvatore i liczymy na pewny win.

Salvatore Caruso – Alexei Popyrin

Typ: Caruso win

Kurs: 1.53

Tenis Triple 10.10.2020

Zaloguj się aby dodawać komentarze