Finał Thunderpick! Kto wygra mecz o 250 000$?

Zawodnicy Vitality

W finale turnieju Thunderpick zmierzy się Faze z Virtus Pro. Będzie to starcie drużyn, które były typowane przed pierwszym meczem do końcowego zwycięstwa lub przynajmniej dojścia do finału. Kto okaże się lepszy i wygra 250 000$?

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

300 zł od depozytu + 500 zł zakład bez ryzyka + 130 zł freebety

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 300 zł

BEZ RYZYKA: 500 zł

FREEBET PO WPŁACIE: 100 zł

FREEBET Z KODEM: 30 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Faze – Virtus Pro

Faze pokazało po raz kolejny, że jest najlepszą drużyną świata w CS 2. Serie zwycięstw trwa i już drugi raz pokazali, że są w stanie wygrywać mecze, po przegraniu pierwszej mapy. Tak było w spotkaniu z Mouz, jak i Cloud9. Następne mapy wygrywali w bardzo pewnym stylu, tak naprawdę kontrolując dalszy przebieg spotkania. Mimo że Cloud9 zablokowało mapę Nuke, to Faze wygrało mecz, pokonując Cloud9 na ich własnej mapie, i wygrywając potem mapę Ancient. Faze jest najlepszą drużyną całego turnieju, pod każdym możliwym względem. Zawodnicy spisują się bardzo dobrze indywidualnie, a drużyna podczas turnieju straciła zaledwie 2 mapy. Bardzo dużym utrudnieniem w starciu z Virtus Pro, będzie brak mapy Nuke, którą prawdopodobnie zbanuje zespół VP. Utrudni to grę zawodnikom Faze, bo jest to mapa, na której czują się bardzo dobrze, a przede wszystkim mają wybitne wyniki. Ciężko znaleźć słaby punkt tego zespołu, ale jedyne czego się doszukałem to, słabsze połówki na pierwszych mapach. Zazwyczaj pierwsza mapa to wybór przeciwnika i Faze niekoniecznie jest w pełni skupiony czy też gotowe do dominacji w sposób, w jaki tego by chcieli.

Virtus Pro nie jest zaskoczeniem w finale tego turnieju. Z racji, że nie było na nim aż tak wielu drużyn z topowej 10, byli raczej jedną z 3-4 drużyn, która ma realne szanse na końcowy pozytywny rezultat. Mimo wszystko mieli o wiele więcej problemów od Faze przed dojściem do finału Thunderpick. Dużo straconych map oraz porażka w grupie na CLoud9 nie dodają takiej motywacji, jakiej potrzeba przy meczach finałowych. Można powiedzieć, że z każdą grą byli coraz lepsi, ale nawet w meczu z Monte widać było, że nie jest to jeszcze Virtus Pro, które może dominować rywali tak bardzo, jak Faze. Są na pewno skuteczni, ale nie pokazują aż takiej kontroli nad losami meczu. Być może jest to spowodowane bardziej wyważonym podejściem dowodzącego drużyny, który woli zachować broń w sytuacjach, gdy szanse na zwycięstwo są raczej małe. Jest to poniekąd plus, ale w meczu z tak rozpędzonym Faze, ciężko będzie wykorzystać pojedyncze bronie zachowane z poprzednich rund. Muszą na pewno zagrać najlepszy mecz na turnieju, jeżeli marzą o zwycięstwie w tym meczu.
Przewidywane mapy:
Virtus Pro ban Nuke
Faze ban Vertigo
Virtus Pro pick Overpass
Faze pick Ancient
Virtus Pro ban Mirage
Faze ban Anubis
Inferno was left over

Typ: Faze wygra mecz. Uważam, że jest szansa na to, że Virtus Pro wygra swoją mapę, ale ostatecznie widzę Faze jako triumfatora turnieju. Drużyny takiej Mouz, Cloud9 czy Monte wyglądały jakby nie byli równorzędnym rywalem, ale sporym underdogiem.

Analizy na dzisiejsze mecze możesz sprawdzić w zakładce typy dnia. Dzisiejszy kupon gram z bukmacherm GO+Bet, który oferuje szeroką ofertę na wydarzenia esportowe z niższych szczebli rozgrywek, ale także najważniejszych turniejów świata. Zobacz kod promocyjny goplusbet i przekonaj się sam.

Faze wygra mecz
Kurs: 1.54
Zagraj!

baner grupa zagranie

Space – Team Sampi

Z racji, że jest to mecz niższej rangi, nie można zbyt szczegółowo analizować spotkań. W takich turniejach zespoły mają różne podejście, niektórym zależy mniej lub bardziej, ale głównie zależy wszystko od dyspozycji dnia. Zespoły zazwyczaj są na dość podobnym poziomie i decydują detale czy wygrają danego dnia. Uważam jednak, że Space jest obecnie na dużo wyższym poziomie względem rywalizacji z lepszymi rywalami. Zazwyczaj w turniejach CCT radzili sobie bardzo dobrze i wygrywali sporo meczów. Oprócz tego awansowali z fazy grupowej Esl Challanger League, gdzie mają szansę grać z najlepszymi zespołami tier 2 oraz niektórymi z tier 1. Drużyna Sampi nie gra praktycznie żadnych meczów z drużynami, które znajdują się na tym turnieju. Zazwyczaj grają na słabe zespoły, z którymi i tak sobie nie radzą. Zespół swego czasu miał potencjał, by wyjść nieco wyżej, ale obecnie, gdyby nie forma Matysa, to organizacja mogłaby już pożegnać się z zawodnikami. Ostatni mecz między tymi drużynami został rozegrany jeszcze w CS:GO i został wygrany przez Space wynikiem 2:0.
Przewidywane mapy:
Sampi ban Vertigo
Space ban Inferno
Sampi pick Ancient
Space pick Mirage
Sampi ban Nuke
Space ban Anubis
Overpass was left over

Typ: Space wygra mecz. Wydają się nieco lepszą drużyną na ten moment, ale o wszystkim zadecyduje dyspozycja dnia oraz Matysa. Jeżeli temu zawodnikowi nie będzie szło zbyt dobrze, ciężko, żeby Sampi miało jakieś argumenty.

Typy na inne mecze z kategorii esport, możesz sprawdzić w zakładce typy na esport.

Space wygra mecz
Kurs: 1.51
Zagraj!

Kupon esport 5.11.2023

Fot.Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze