We wtorek dla kibiców reprezentacji Polski będzie bardzo ważny dzień. Nasi rodacy zmierzą się tym razem ze Szwecją, a stawką jest awans na mistrzostwa świata. Nie będzie to więc proste starcie dla Polaków, ale na pewno ich stać na grę na mundialu. Z okazji tej rywalizacji Fuksiarz ma bonus w postaci 75% do 500 PLN bez ryzyka i 20% cashbacku bez limitu. To świetne opcje, z których warto skorzystać!

Fuksiarz koszulka do baneru
Fuksiarz koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 500 zł bez ryzyka + 40 zł na miesięczny dostęp do Polsat Box Go Sport!

(zwrot na konto główne - możesz od razu wypłacić)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

BEZ RYZYKA: 50% do 500 zł
POLSAT BOX GO: miesięczny dostęp

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Finał baraży MŚ

Polska zagra we wtorek ze Szwecją, a stawką tego spotkania będzie awans na mistrzostwa świata. Te zaplanowano na końcówkę tego roku. Nasi rodacy finałowe starcie baraży zagrają na własnym stadionie, ale to wcale nie oznacza, że będą mieli prostą przeprawę. Rywal jest wymagający i tutaj może się sporo wydarzyć. Robert Lewandowski i spółka muszą więc grać na 100% od pierwszych minut.

W tym miejscu sprawdź wszystkie bonusy i promocje na Polska – Szwecja!

Z okazji tego spotkania Fuksiarz przygotował bonusy, które możesz odebrać. Prezenty dla Ciebie to m.in. 75% do 500 PLN bez ryzyka i aż do 20% cashbacku bez limitu. Akcja promocyjna od tego bukmachera wygląda więc na bardzo ciekawą i niżej się jej dokładnie przyjrzymy. Tymczasem możesz się zarejestrować i odebrać bonusy powitalne. Zrób to klikając poniższy baner:

baner od fuksiarza na final baraży
fot. fuksiarz

Jak już masz konto, to teraz możemy przejść dalej. Kolejne kroki są bardzo proste i niżej wytłumaczymy najpierw bonus od Fuksiarza 75% do 500 PLN bez ryzyka, a dopiero później 20% cashbacku bez limitu.

  • Zagraj dowolny kupon ze stawką do 758 PLN
  • Możesz zagrać za mniej, ale dopiero przy tej stawce wykorzystasz grę bez ryzyka całkowicie!
  • Kupon musi być z kursem 1.20 lub większym
  • Jeżeli przegrasz, to zwrot jest na konto główne

W tym wypadku nie ma żadnych warunków dotyczących obrotu. Natychmiastowo możesz wypłacić swoje środki. Do tego warto jeszcze wspomnieć, o 20% cashbacku bez limitu. W tej promocji biorą udział jedynie kupony z co najmniej jednym zdarzeniem na mecz Polska – Szwecja. Kupon musi być z kursem 2.00 lub większym. Progi cashbacku są takie:

  • 7% -> 10% zwrotu z zakładów pojedynczych
  • 10% -> 15% zwrotu z zakładów podwójnych
  • 12% -> 20% zwrotu z zakładów wielokrotnych

Trzeba przyznać, że ta akcja wygląda bardzo ciekawie i można zwiększyć emocje z kibicowania Polakom bez martwienia się o wynik!

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze