Filipek – Robert Karaś: typy, kursy i zakłady | 03.02.2022

Media trening i wazenie przed gala FAME MMA 16

Filipek – Robert Karaś typy i kursy – zapowiedź walki FAME MMA 17. Z całą pewnością można przyznać, że piątkowy pojedynek Filipka z Karasiem będzie jednym z ciekawszych, jakie czekają nas tego wieczoru. Filipek swoje już udowodnił w oktagonie, ale Karaś nie, więc możemy spodziewać się świetnego show. Kto z nich finalnie wygra? 

Zakład bez ryzyka na FAME MMA 17 do 228 PLN!
Betclic
KOD: VIPFAME
Czytaj recenzję Recenzja ODBIERZ

baner Fame MMA 17

Filipek – Robert Karaś typy i przewidywania

Podczas gali FAME MMA 17 zobaczymy łącznie aż 10 walk i w prawie każdej wystąpią dość głośne nazwiska. W jednym ze starć zmierzą się ze sobą Filipek oraz Robert Karaś. Drugi z nich nie ma prawie doświadczenia w oktagonie, za to popularny raper z QueQuality to już prawdziwy wyjadacz jeżeli chodzi o freak fighty. Starcie tych zawodników zapowiada się na bardzo ciekawe, więc przyjrzeliśmy się bliżej proponowanym przez Betclic kursom oraz typom. Nasze propozycje znajdziesz niżej – zapraszamy do lektury!

Filipek w oktagonie stoczył już sporo walk. Poczynając od rywalizacji z Rybą, przez bardzo ważne starcie z Tombem, aż po ostatnią rywalizacją z DaroLwem. Teraz przyjdzie czas na Karasia, który jest groźniejszy od każdego z jego poprzednich przeciwników, ale jednocześnie nie jest doświadczony. To właśnie ostatnia rzecz, którą możemy powiedzieć o Robercie. Nie miał jeszcze okazji pokazać się przed taką publicznością i to może być bardzo ważna kwestia!

Zanim przejdziemy do omówienia kursów bukmacherskich na Filipek – Karaś, to zerknij jeszcze na nasze inne propozycje na FAME MMA 17. Te są dostępne w dedykowanym artykule: https://zagranie.com/fame-mma-17-typy-kursy/

Filipek – Robert Karaś kursy bukmacherskie

Kursy na 1X2 w walce Filipek - Karaś
Betclic
1.82
Filipek
Czytaj recenzję Recenzja Odwiedź Betclic
Betclic
1.82
Karaś
Czytaj recenzję Recenzja Odwiedź Betclic

Filip “Filipek” Marcinek – Robert Karaś kto wygra walkę?

Typowanie zwycięzcy w walce Filipka z Karasiem wbrew pozorom nie jest takie proste. Starcie tych zawodników odbędzie się w formule K1, a to oznacza, że czeka nas zawzięta rywalizacja w stójce. Bukmacherzy nie wskazują tutaj, kto ich zdaniem, ma większe szanse, ponieważ kurs na obu to 1.82. Przewaga Karasia jeżeli chodzi o warunki fizyczne jest bardzo duża, ale za to Filipek ma o wiele większe doświadczenie i niesamowity charakter. Kto wygra? Trudno tutaj typować rynek 1/2, dlatego niżej pokażemy inną, ciekawą opcję na to starcie!

Typy na Filipek – Robert Karaś

Nasze typy na Filipek – Karaś będą oparte o rynek under/over rund. Tutaj stawiamy na walkę na pełnym dystansie, ponieważ w K1 i jednemu i drugiemu może być trudno wykończyć rywala przed czasem. Betclic proponuje nam kurs 1.45, co jest bardzo atrakcyjną opcją i to właśnie na nią się tutaj zdecydujemy. Wyżej podlinkowaliśmy artykuł, w którym znajdziesz nasze inne propozycje zakładów na FAME. Warto dodać więcej rzeczy na kupon i w ten sposób zwiększyć nie tylko AKO, ale także przy okazji mieć większe emocje z innych pojedynków.

propozycje typu na walke filipek karas

fot. pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze