Filip Zabielski – Robert Pasut: typy, kursy i zakłady bukmacherskie

Robert Pasut podczas walki na Fame Typy na Filip Zabielski – Robert Pasut, Fame Friday Arena 2. Podczas najbliższej gali Fame zobaczymy starcia z wyraźnymi faworytami, jak i walki, które faworyta praktycznie nie mają. Bardzo wyrównane ma być starcie Filipa Zabielskiego z Robertem Pasutem! Czy tak faktycznie będzie i jakie Zabielski – Pasut typy opłaca się obstawić w Betclic? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w poniższym tekście, tak więc zapraszam do lektury.
Zakład bez ryzyka na FAME FRIDAY ARENA 2 do 228 PLN!
Betclic
KOD: VIPFAME
Czytaj recenzję Recenzja ODBIERZ

Chcesz obstawiać FAME? Załóż konto w Betclic – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny VIPFAME i odbierz zakład bez ryzyka do 200 PLN!

baner pod Fame Friday Arena 2

Filip Zabielski – Robert Pasut, typy i przewidywania

Jakie są nasze przewidywania i typy na Zabielski – Pasut? Analizę rozpocznijmy sobie od pierwszego z zawodników, a więc Filipa. Jak na freaka, dysponuje on już dość sporym doświadczeniem i co chyba najważniejsze, jak dotąd jest w oktagonie niepokonany! Zabielski zadebiutował już w 2021 roku, kiedy to pokonał przez decyzję Hejtera. Później walczył on dość regularnie, ale nie wchodził do klatki co galę, robiąc sobie nieco dłuższe przerwy. Swój ostatni pojedynek stoczył natomiast ponad rok temu na Gali Fame MMA 15, kiedy to okazał się lepszy od TakeFuna walcząc z nim w kickboxingu. Do zalet Zabielskiego na pewno możemy zaliczyć wydolność i kondycję, oraz szybkość. Taki stan rzeczy nie może dziwić, bo zawodnik ten najlepiej czuje się w wadze lekkiej. Na jego korzyść grać też powinien wiek, bo od swojego najbliższego rywala jest o kilka lat młodszy. Co natomiast wiemy o Robercie Pasucie? Jest to postać budząca dość mieszane odczucia, a w Internecie zasłynął z kręcenia vlogów na mieście. W organizacji Fame, podobnie jak Zabielski, zadebiutował już jakiś czas temu, gdyż miało to miejsce na 13. odsłonie gali. Wówczas Pasut okazał się lepszy od Japczana, a następnie pokonał Jacka Murańskiego. Dopiero w ostatnim pojedynku przegrał on z Dawidem Rzeźnikiem, walcząc w formule K1. Mimo wszystko Pasut pokazał już w oktagonie niezłe jak na freaka umiejętności i kawał charakteru. Czego natomiast można spodziewać się po walce obu panów? Nasze pierwsze typy na Zabielski – Pasut będą dotyczyły długości trwania pojedynku. Zabielski wszystkie walki kończył decyzjami sędziów, zaś Pasut w ostatnim, trudnym pojedynku przegrał na punkty. Uważamy, że także to starcie będzie wyrównane i zacięte, oraz że potrwa ono powyżej 2.5 rund!
+2.5 rund
Kurs: 1.58
Zagraj!

Filip Zabielski – Sutonator, kursy bukmacherskie

Pora na kursy bukmacherskie z rynku 1-2, a więc typy na Zabielski – Sutonator, które możecie obstawić w kierunku zwycięstwa jednego z zawodników. Jak zdążyliśmy już wspomnieć, w walce tej nie widać wyraźnego faworyta i wspomniane kursy rozkładają się niemalże po równo. Obecnie minimalnym faworytem jest Filip Zabielski, jednak różnica jest bardzo nieznaczna. Wspomniane kursy na Zabielski – Pasut dotyczące zakończenia pojedynku znajdziecie pod spodem:

Kursy na zwycięstwo

Betclic
1.90
Zabielski
1.75
Pasut
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy

Obstawiając typy na Zabielski – Pasut, warto wykorzystać nasz kod promocyjny w Betclic, który da Wam możliwość zagrania kuponu bez ryzyka! A w kontekście pojedynku Zabielskiego z Pasutem, obstawić możecie również zdarzenie dotyczące pełnego dystansu w tej walce. Bukmacherzy spodziewają się raczej zakończenie walki przez decyzję sędziowską i my się z taką optyką zgadzamy! Kursy na pełen dystans w walce Zabielski – Pasut wyglądają w ten sposób:

Kursy na pełen dystans

Betclic
1.62
pełen dystans - tak
2.05
pełen dystans - nie
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Filip Zabielski – Robert „Sutonator” Pasut, kto wygra walkę?

Faworyta w tej walce wskazać dość trudno i nie dziwi nas wcale, dlaczego kursy są wyrównane. Sądzimy jednak, że nieco większe szanse na wygraną ma Robert Pasut. Zabielski przez ponad rok nie wchodził do oktagonu, tak więc jego forma jest swego rodzaju niewiadomą. Pasut ma za sobą starcia z nieco mocniejszymi rywalami i będzie dysponował nieznacznie lepszymi warunkami fizycznymi. Dlatego też, wskazując typy na Zabielski – Pasut w kontekście wygranego, nasz wybór pada na Sutonatora!
R. Pasut wygra
Kurs: 1.90
Zagraj!

Typy na Filip Zabielski – Robert Pasut

Przed zaproponowaniem typów na Zabielski – Pasut nadających się na kupon SOLO, zachęcę jeszcze do zerknięcia na wszystkie Fame Friday Arena 2 typy! A jeżeli połączyć poprzednio zaproponowane zakłady, to otrzymamy typ na zwycięstwo Pasuta przez decyzję, co wydaje się dość sensownym rozwiązaniem! Kurs na takie zdarzenie wyniesie bowiem 3.55 i naszym zdaniem, jest on warty zagrania. Powodzenia i samych trafionych kuponów!
R. Pasut wygra przez decyzję
Kurs: 3.55
Zagraj!
fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze