Gdzie oglądać mecz Feyenoord – Olympique Marsylia? Na to pytanie odpowiadamy niżej. W czwartek w Lidze Konferencji francuska ekipa zmierzy się z holenderskim zespołem w walce o półfinał. To dopiero pierwsze spotkanie 1/2 finału LK, ale i tak możemy spodziewać się sporych emocji. Kto tutaj zapewni sobie lepszą sytuację przed rewanżem?

baner od viaplay na ligę konferencji
fot. viaplay

Feyenoord – Olympique Marsylia, gdzie oglądać

Spotkania w Lidze Konferencji, czy Lidze Europy w tym sezonie są dość interesujące i możemy w nich oglądać ekipy, które jeszcze nie tak dawno występowały w Lidze Mistrzów, ale teraz zwyczajnie są za słabe na tamte rozgrywki. W jednym z dzisiejszych starć dojdzie do rywalizacji Feyenoord – Olympique Marsylia. Zdaniem bukmacherów w pierwszym spotkaniu większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze – czy faktycznie uda się im ograć Francuzów?

Feyenoord – Olympique Marsylia, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Feyenoord – Olympique Marsylia będzie dostępna w aplikacji na telewizor od Viaplay. Samo spotkanie z kolei rozpocznie się o godzinie 21:00, więc masz jeszcze trochę czasu, żeby się zaopatrzyć w darmowy dostęp do Viaplay. W jaki sposób możesz go zdobyć? O tym piszemy w kolejnym akapicie, a cały proces nie powinien Ci zająć maksymalnie kilka minut!

Feyenoord – Olympique Marsylia, transmisja na żywo za darmo

W Viaplay pokazywane są wszystkie spotkania Ligi Konferencji, w tym także starcie Feyenoord – Olympique Marsylia. Jak odebrać voucher na 30 dni do Viaplay, o którym pisaliśmy akurat wyżej? To akurat jest banalne, bo wystarczy założyć konto z naszego baneru, który podaliśmy wyżej, albo z linku z instrukcji (znajdziesz go niżej). Nic więcej nie musisz robić!

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/viaplay
  2. Zaloguj się na nie
  3. Oglądaj mecz tych drużyn

Dzięki naszym analizom na piłkę nożną możesz też obstawić to starcie bez sprawdzania formy tych ekip, a w ten sposób zwiększysz swoje emocje z oglądania Feyenoord – Olympique Marsylia!

Feyenoord – Olympique Marsylia, transmisja online

Transmisja online z meczu Feyenoord – Olympique Marsylia będzie dostępna w Viaplay w wersji przeglądarkowej, w TV oraz w aplikacji na telefony. Możliwości jest więc sporo i możesz sobie wybrać to, co pasuje Ci najbardziej. Pamiętaj, że jak założysz konto w Viaplay z naszego linku, to stream online ze spotkania Feyenoord – Olympique Marsylia będzie do obejrzenia za darmo!

Feyenoord – Olympique Marsylia, kursy bukmacherów

Zanim rozpocznie się starcie Feyenoord – Olympique Marsylia możesz jeszcze sprawdzić, jakie kursy wystawili bukmacherzy. Po nich widać, że większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze, ale czy to się przełoży na zdobycie przez nich zaliczki przed rewanżem? Odpowiedź na to pytanie poznamy wieczorem!

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 21 maja 2022 22:58.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać spotkanie Feyenoord - Marsylia?

Rywalizacja tych ekip będzie puszczona jedynie w Viaplay!

O której Feyenoord zagra z Marsylią?

Start spotkania zaplanowano na godzinę 21:00!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze