Typy i kursy na walkę Ferrari – Scarface znajdziesz w tym artykule. Długo wyczekiwany powrót do oktagonu wreszcie stał się faktem i na High League 4 po raz kolejny zobaczymy w akcji Ferrariego. Amadeusz tym razem zmierzy się ze Scarfacem, więc jest murowanym faworytem. Pozostaje sobie jedynie zadać pytanie, czy to się przełoży na jego wygraną?

szpilka-załęcki-high-league-4-bez-ryzyka

Ferrari – Scarface, typy na walkę

Typy na walkę Ferrari – Scarfaceb znajdziesz właśnie w poniższym tekście, gdzie dokładnie tłumaczymy nasze wybory. Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Amadeusz, co akurat nas nie dziwi. Ten pod każdym kątem wypada lepiej niż jego rywal, ale do tego jeszcze wrócimy niżej, przy zapowiedzi tej walki. Tymczasem sprawdź jeszcze, jakie są proponowane przez nas zakłady na High League 4 –> https://zagranie.com/high-league-4-typy-kursy/

Ferrari – Scarface, zapowiedź walki

Szukasz typów na Ferrari – Scarface? Jeżeli tak, to dobrze się składa, gdyż właśnie to poruszymy niżej, ale najpierw kilka zdań wprowadzających w klimat tego pojedynku. Amadeusz od czasu ostatniego pojedynku z Polakiem nie miał jeszcze okazji do poważnego przetestowania swoich umiejętności. Teraz trafi w oktagonie na Scarface i dalej jest faworytem, ale wiemy, że tym razem nie może zlekceważyć swojego rywala.

Scarface podczas swoich poprzednich walk niczym specjalnym nam nie zaimponował, więc tak też powinno być tym razem. Czy faktycznie to się przełoży na to, co zobaczymy w oktagonie?

Ferrari – Scarface, kursy bukmacherskie

Kursy na wygraną w walce
Fortuna
1.62
Ferrari
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.13
Scarface
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy (KO, TKO, poddanie, dyskwalifikacja)

Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję
Fortuna
2.75
Tak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.36
Nie
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Ferrari – Scarface, kto wygra walkę?

Tutaj niewątpliwie naszym faworytem jest Ferrari, co raczej nikogo nie zaskoczy. Amadeusz znany głównie z kontrowersyjnego konfliktu z Polakiem i głośnych afer, teraz trafi na nieco słabszego przeciwnika, więc jakikolwiek inny wynik, niż jego proste zwycięstwo, będzie niespodzianką. Na pewno Ferrari musi się tutaj postarać i nie może odpuścić rywalowi, ale nie powinien mieć większych problemów.

Typy na Ferrari – Scarface

Jeżeli chodzi o najciekawsze typy na walkę Ferrari – Scarface, to warto sięgnąć po zakład na over rund. Ferrari nie tylko znacząco przewyższa rywala pod kątem umiejętności, ale jest też bardziej zdeterminowany do tego, żeby wygrać. Ostatnie zamieszanie na konferencji, gdy zaatakował znienacka osobę niezwiązaną z tym pojedynkiem, też raczej nie wytrąciło go z równowagi i przygotowań do tego starcia. Zwycięstwo Ferrariego wydaje się więc być całkiem rozsądną opcją, którą można dodać na kupon. Kurs w Fortunie to aż 1.66, więc jest świetną opcją do większego AKO.

Fortuna
1.66
Ferrari wygra walkę

FAQ

Gdzie obstawić walkę Ferrariego ze Scarface?

Walkę Ferrariego ze Scarface możesz obstawić w Fortunie.

Kto jest faworytem w tej rywalizacji?

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Ferrari.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze