Gdzie oglądać walkę Ferrari – Scarface? Więcej informacji o tym znajdziesz niżej. Na High League 4 do oktagonu raz jeszcze powróci Amadeusz Ferrari, który tym razem podejmie Scarface. Ferrari zdecydowanie jest tutaj faworytem, ale dobrze wiemy, że Scarface’a nie można przekreślać.

szpilka-załęcki-high-league-4-bez-ryzyka

Zarejestruj się w Fortunie z kodem promocyjnym ZAGRANIE i odbierz bonusy powitalne!

Ferrari – Scarface, gdzie oglądać?

W sobotę, 17.09.2022, czeka nas czwarta gala federacji High League, w której dojdzie m.in. do starcia Ferrari – Scarface. Będzie to czwarta walka tego dnia i na pewno nie możemy powiedzieć, że będzie tutaj nudno. W końcu obaj zawodnicy mają sporo do udowodnienia, nie tylko sobie, ale także kibicom. Zdaniem bukmacherów Ferrari powinien wygrać bez problemu, ale czy tak będzie?

Ferrari – Scarface, godzina walki

Starcie Ferrari – Scarface prawdopodobnie rozpocznie się około godziny 22:00 w sobotę, 17.09.2022. Będzie to jedno pierwszych starć tego dnia, więc nie spodziewamy się tutaj opóźnień, szczególnie że terminarz jest napięty (w karcie walk mamy aż dziewięć pozycji). Pamiętaj przy okazji, że możesz też obstawić pozostałe walki. Więcej o typach na High League 4 znajdziesz w dedykowanym artykule –> https://zagranie.com/high-league-4-typy-kursy/

Ferrari – Scarface, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać walkę Ferrari – Scarface w TV? Tutaj musimy Cię zmartwić, ponieważ żadna stacja nie pokaże tego pojedynku bezpośrednio na swoim kanale. Zamiast tego możesz jednak skorzystać z platformy PPV i przerzucić obraz na telewizor poprzez HDMI z laptopa, czy użyć chromecasta do przerzucenia obrazu z telefonu.

Ferrari – Scarface, gdzie oglądać na żywo za darmo?

FAME MMA swoje pierwsze walki każdej gali puszcza na YouTube, żeby zachęcić ludzi do kupienia PPV. High League tym razem być może także pójdzie tą ścieżką, więc jest duża szansa, że starcie Ferrari – Scarface obejrzysz za darmo w YouTube.

Stream z walki Ferrari – Scarface

Stream online z walki Ferrari – Scarface będzie dostępny w systemie PPV od High League. Dostęp możesz wykupić na stronie internetowej federacji. Zalecamy to zrobić odpowiednio wcześnie, żeby nie martwić się później o to, bo serwery mogą być przeciążone.

Ferrari – Scarface, analiza walki

Amadeusz Ferrari ma o wiele większe szanse na zwycięstwo w tej walce. Na papierze wygląda znacznie lepiej niż Scarface i powinien tutaj bez problemu wygrać.

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze