Na FEN 40 typy bukmacherskie znajdziesz w serwisie zagranie.com. Poniżej prezentujemy analizę walk, a także kursy bukmacherskie. Gdzie obstawiać FEN 40? Głównym bukmacherem jest TOTALbet, który sponsoruje federację. Typy na FEN 40 zagrasz też u pozostałych operatorów w Polsce. Co obstawiamy przed nadchodzącą galą?

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu + 220 zł zakład bez ryzyka (zwrot na depozyt) + 35 zł freebet BEZ depozytu

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, CASHBACK: 220 zł, FREEBET: 25 + 10 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

FEN 40 typy bukmacherskie

Na galę FEN typy bukmacherskie nie są tak często spotykane, co chociażby na KSW. Fight Exclusive Night to federacja o mniejszym zainteresowaniu, ale koneserzy MMA w Polsce wiedzą, że często zawodnicy FEN w dalszych latach kariery rywalizują w KSW. Tak może być z Kacprem Formelą, który na najbliższej gali zmierzy się z Aleksandrem Gorshechnikiem. Nasz reprezentant tym samym stanie do obrony mistrzowskiego pasa w wadze piórkowej. Dla Formeli będzie to pierwsza tego rodzaju walka w karierze. Czy sprosta wyzwaniu?

Kacper Formela to wciąż stosunkowo młody zawodnik, który ma przed sobą wiele lat kariery. Zawodnik z Wejherowa w marcu tego roku osiągnął swój największy sukces w karierze. Polish Machida pokonał Nicolae Hantea, co pozwoliło mu sięgność po mistrzowski pas federacji FEN. Wówczas Formela pojedynek rozstrzygnął w 1. rundzie. Walka nie potrwała długo, bo tylko minutę i 4 sekundy.

Ukrainiec to rywal na zbliżonym poziomie, co poprzedni konkurent Formeli. Nasz reprezentant zdobywając pas na pewno zbudował dużą pewność siebie. W konfrontacji z Gorshechnikiem jest zdecydowanym faworytem. Typujemy, że podoła wyzwaniu i obroni mistrzowski pas.

Totalbet
1.40
Wygra Kacper Formela

FEN 40 kursy i zakłady

Na FEN 40 typy możesz realizować po kursach, które znajdziesz m.in. w TOTALbet. To bukmacher sponsorujący całą galę, który od kilku lat współpracuje z Fight Exclusive Night. W TOTALbet pojawiają się kursy na wszystkie walki z karty FEN 40. Co tym razem przygotowali organizatorzy?

Włodarze federacji postawili na jedenaście pojedynków. Walką wieczoru jest mistrzowskie starcie Kacper Formela – Aleksandr Gorszecznik. Poza nimi do oktagonu wejdą m.in. Cezary Oleksiejczuk, Kamil Kraska, Adrian Zieliński i Wojciech Janusz. Jak prezentuje się karta walka FEN 40? Oto pełna rozpiska wszystkich pojedynków:

65.8 kg.: Kacper Formela (13-4-0) vs. Aleksandr Gorshechnik (18-5-0)
77.1 kg.: Cezary Oleksiejczuk (8-2-0) vs. Kamil Kraska (8-1-0)
83.9 kg.: Marcin Naruszczka (23-11-2) vs. Piotr Kuberski (9-1-0)
77.1 kg.: Adrian Zieliński (21-11-0) vs. Jacek Jędraszczyk (8-3-0)
70.3 kg.: Patryk Duński (8-5-1) vs. Wojciech Kawa (4-1-0)
77.1 kg.: Szymon Dusza (10-7-0) vs. Wawrzyniec Bartnik (6-2-0)
93 kg.: Wojciech Janusz (11-7-0) vs. Łukasz Klinger (10-6-0)
83.9 kg.: Dariusz Hrehorowicz (0-0-0) vs. Adam Lazar (0-0-0)
83.9 kg.: Alan Szymański (0-1-0) vs. Bartłomiej Dragański (1-0-0)
70.3 kg.: Michał Borowski (11-1-0) vs. Mateusz Koszela (1-3-0)
65.8 kg.: Oskar Stachura (2-1-0) vs. Oliwier Filipiak (8-1-0)

Kto wygra?
Totalbet
1.40
Kacper Formela
2.70
Aleksandr Gorshechnik
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Totalbet
1.38
Cezary Oleksiejczuk
2.80
Kamil Kraska
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Totalbet
2.30
Marcin Naruszczka
1.55
Piotr Kuberski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Totalbet
1.28
Adrian Zieliński
3.35
Jacek Jędraszczyk
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Totalbet
1.60
Patryk Duński
2.20
Wojciech Kawa
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Totalbet
1.50
Szymon Dusza
2.40
Wawrzyniec Bartnik
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Totalbet
1.25
Wojciech Janusz
3.55
Łukasz Klinger
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Gdzie obstawiać FEN 40?

Typy bukmacherskie na FEN zwykle obstawiamy w zakładach TOTALbet. To bukmacher cieszący się dobrymi opiniami, który charakteryzuje się wysokimi kursami. Jeśli chodzi o typy FEN 40, to poszczególne walki można obstawiać na podstawowych rynkach takich jak: kto wygra? Dodatkowo bukmacher ten udostępnia również dodatkowe kursy na sposób rozstrzygnięcia pojedynku i czas walki.

Na FEN 40 typy zrealizujesz za pośrednictwem serwisu totalbet.pl i mobilnej aplikacji tego bukmachera. TOTALbet jest licencjonowanym operatorem, więc nie ma obaw o to, że polecamy niewiarygodnego bukmachera.

Kod promocyjny FEN 40 TOTALbet i bonusy promocyjne

W TOTALbet kod promocyjny przed FEN 40 zapewnia dostęp do ekskluzywnych bonusów na start. U tego bukmachera na typowanie najbliższej gali można zdobyć kilka atrakcyjnych gratyfikacji. Co otrzymasz od TOTALbet? Typy na FEN 40 zrealizujesz m.in. za pośrednictwem bonusów bez depozytu o wartości 35 złotych. Co więcej, do dyspozycji będziesz miał też zakład bez ryzyka i pokaźny bonus od wpłaty.

Gdzie wpisać kod promocyjny na FEN 40? Wystarczy wprowadzić hasło ZAGRANIE do formularza rejestracji u tego bukmachera. Po rejestracji i zweryfikowaniu danych osobowych, dzięki temu odbierzesz freebet 20 zł, a także dodatkowe 15 zł.

Lista bonusów, jakie odbierzesz od TOTALbet na FEN 40:

  • Darmowe zakłady 35 zł,
  • Zakład bez ryzyka 200 zł,
  • Bonus 100% do 5000 zł.

Teraz wiesz już wszystko o bonusach w TOTALbet, to teraz czas sprawdzić nasz typy FEN 40!

Typy na FEN 40

Co warto obstawiać przed galą FEN 40? Przygotowaliśmy krótką analizę głównych walk najbliższego wydarzenia w Ostródzie. Jak można zauważyć po karcie walk – czekają nas męskie starcia. Kto wygra? Poniżej znajdziesz wszystkie typy na FEN 40!

Kacper Formela – Aleksandr Gorshechnik, typy i kursy

Kacper Formela ma za sobą cztery wygrane z rzędu. Polish Machida w poprzednich walkach zwyciężał Nicolae Hantea, Damiana Frankiewicza, Edgara Davalosa i Kamila Łebkowskiego. Tym samym Formela doszedł do tytułu mistrza FEN. Jak na razie Formela stoczył 17 zawodowych walk, z których wygrał 13 pojedynków. W ostatnim czasie zawodnik ten spisuje się zdecydowanie lepiej. W marcu udowodnił, że potrafi rozstrzygać walki na swoją korzyść również przed czasem. Wcześniej zwykle wygrywał na punkty.

Aleksandr Gorshechnik ma już za sobą zwycięstwo w FEN, bo przed rokiem pokonał Adriana Zielińskiego. Ukrainiec na swoim koncie również posiada cztery wygrane z rzędu. Gorshechnik jest rozpędzony i również nie zabraknie mu pewności siebie. Wyżej oceniamy możliwości Formeli, który dodatkowo wystąpi przed polską publicznością.

Cezary Oleksiejczuk – Kamil Kraska, typy i kursy

W kursach bukmacherskich zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest Cezary Oleksiejczuk. TOTALbet stawia na jego zwycięstwo, podobnie jak w przypadku Kacpra Formeli. Oleksiejczuk ma za sobą pięć wygranych z rzędu. Generalnie w swoim rekordzie posiada 8 zwycięstw przy 2 porażkach. Kamil Kraska jest niżej notowanym zawodnikiem, ale bardzo perspektywicznym. Jak na razie w FEN zwyciężył wszystkie walki. W styczniu pokonał Tato Primera. Kto wygra? Kraska jest zdeterminowany, żeby utrzeć nosa faworyzowanemu przeciwnikowi. Oleksiejczuk może mieć kłopoty, a ze względu na wyższy kurs stawiamy na wygraną Kamila Kraski.

Totalbet
2.80
Wygra Kamil Kraska

Marcin Naruszczka – Piotr Kuberski, typy i kursy

To pojedynek weterana z młodym wilkiem. Marcin Naruszczka ma za sobą 36 walk, z kolei Piotr Kuberski 9 pojedynków. Jeden powoli schodzi ze sceny, a drugi na nią wkracza. W kursach bukmacherskich faworytem jest ten młodszy. Piotr Kuberski od 2019 roku wygrał wszystkie walki. Naruszczka tymczasem ostatnio walczył głównie w Czechach. Tam osiągał wyniki ze zmiennym szczęściem. W czterech walkach odniósł 2 zwycięstwa i 2 porażki. Dla Kuberskiego to szansa, żeby wybić się na starszym rywalu. Jeśli poważnie myśli o wielkiej karierze, to powinien rozprawić się z weteranem.

Totalbet
1.55
Wygra Piotr Kuberski

Adrian Zieliński – Jacek Jędraszczyk, typy i kursy

W FEN 40 typy mogą dotyczyć pojedynku wyjątkowo doświadczonego Adriana Zielińskiego i Jacka Jędraszczyka. Ten drugi ma zdecydowanie mniejszy staż w MMA niż Zieliński. Trzeba przyznać, że Adrian udanie przeszedł do kategorii półśredniej. W listopadzie ubiegłego roku pokonał Szymona Duszę. Przypomnijmy, że wcześniej Zieliński rywalizował m.in. w wadze lekkiej i piórkowej. W starciu z młodszym rywalem jest dużym faworytem w ocenie bukmacherów. My również stawiamy na Zielińskiego, który ma ostatnią szansę, żeby na poważnie zaistnieć w polskim MMA.

Totalbet
1.28
Wygra Adrian Zieliński

Patryk Duński – Wojciech Kawa, typy i kursy

W TOTALbet typy FEN 40 w starciu Duński – Kawa sugerują, że ten pierwszy upora się ze swoim rywalem. Czy tak się faktycznie stanie? Duński ma na swoim koncie więcej walk i posiada większe doświadczenie. Wojciech Kawa w zawodowej karierze tylko raz przegrał. W styczniu tego roku w 3. rundzie pokonał Kamila Mosgalika. W przeciwieństwie do bukmacherów wyżej cenimy umiejętności Kawy. A w sytuacji, gdy kurs na jego wygraną jest wyższy – tym bardziej proponujemy zakład na zwycięstwo przeciwnika Patryka Duńskiego.

Totalbet
2.20
Wojciech Kawa

Szymon Dusza – Wawrzyniec Bartnik, typy i kursy

Dla Szymona Duszy to istotna walka, bo podchodzi do niej po dwóch porażkach. Lutador przegrał z Adrianem Zielińskim i Cezarym Oleksiejczukiem. Trzecia porażka z rzędu sprawi, że znacząco osunie się w hierarchii FEN. Wawrzyniec Bartnik to nie rywal z najwyższej półki, a więc w tym upatrujemy szans Szymona Duszy. Dla Bartnika będzie to debiut w FEN. Stawiamy, że Lutador wróci na zwycięską ścieżkę.

Typy bukmacherskie na FEN 40 – podsumowanie

Jakie typy na FEN 40 robimy? Przede wszystkim skoncentrowaliśmy się na głównych rynkach dotyczących wygranej. Na kogo stawiamy? Typujemy zwycięstwo Kacpra Formeli w walce wieczoru, a także triumfy Kamila Kraski, Piotra Kuberskiego, Adriana Zielińskiego i Szymona Duszy.

Propozycja kuponu na FEN 40

Jaki zakład proponujemy na FEN 40? Tym razem przygotowaliśmy kupon AKO złożony z dwóch pojedynków:

  • Kacper Formela – Aleksandr Gorshechnik typ: 1
  • Cezary Oleksiejczuk – Kamil Kraska typ: 2

Tak przygotowany kupon pozwolił wygenerować kurs ogólny na poziomie 3.92. To przy stawce 100 zł daje potencjalną wygraną rzędu 344 złotych. Tak prezentuje się nasz kupon i FEN 40 typy!

Zapowiedź i analiza gali FEN 40 – najważniejsze informacje

Najbliższa gala FEN 40 odbędzie się 18 czerwca 2022 roku. Co ciekawe, wówczas zostanie zorganizowana inna gala MMA w Polsce, a więc KSW 71. Wracając do FEN 40 to wydarzenie to odbędzie się w Ostródzie. Transmisja live będzie dostępna na sportowych antenach Polsatu.

FAQ

Co typujemy na FEN 40?

Na gali FEN 40 obstawiamy wygraną Kacpra Formeli, a także zwycięstwo Kamila Kraski.

Gdzie obstawiać FEN 40?

Polecanym bukmacherem do typowania FEN 40 jest TOTALbet.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze