Kiedy FEN 38? Kolejna gala Fight Exclusive Night już niebawem, a wszystko przed nią zostało dopięte na ostatni guzik. Znamy datę, a także miejsce widowiska. Co więcej, wiemy, kto zawalczy na FEN 38! Wydarzenie to możesz oglądać z trybun hali widowiskowo-sportowej lub w telewizyjnej transmisji na żywo. Ile kosztuje PPV na FEN 38? Sprawdź cenę i kod promocyjny na FEN 38! Gdzie oglądać?

typy i zakład bez bez ryzyka w TOTALbet

Kiedy FEN 38? [DATA]

Federacja FEN nie organizuje gali z taką częstotliwością, co KSW, ale i tak co kilka lub kilkanaście tygodni można liczyć na kolejną odsłonę Fight Exclusive Night. Tym razem kibice MMA w Polsce w walce wieczoru na FEN 38 będą mogli oglądać Michała Andryszaka i Geronimo do Santosa. To przedstawiciele kategorii ciężkiej, więc nie powinno zabraknąć twarde rywalizacji. Kiedy do niej dojdzie?

FEN 38 zaplanowane jest na 22 stycznia 2022 roku. Gala ma rozpocząć się w sobotni wieczór od godziny 19:00. Na karcie walk zostało umówionych 10 pojedynków, co oznacza, że wydarzenie to potrwa przynajmniej do godziny 22:00. Oczywiście finałem gali FEN 38 będzie starcie określane jako main event pomiędzy Andryszakiem a dos Santosem. Kibice MMA mogą je obstawiać w zakładach bukmacherskich na FEN.

Gdzie odbędzie się gala FEN 38? [MIEJSCE]

Jakie miejsce wybrali organizatorzy na FEN 38? Włodarze federacji tym razem zdecydowali się na mniejsze miasto, a mianowicie chodzi o Ostrów Wielkopolski. To właśnie tam zagości 38. odsłona sportów walki FEN. Arena Ostrów może pomieścić blisko 3100 widzów, więc jeśli ktoś chce osobiście oglądać pojedynki FEN 38 – to może kupić bilet do tego obiektu. Fani, którzy wolą zostać w domu i oglądać FEN 38 w TV – powinni wybrać transmisję w Polsacie.

gala fen 38 ppv

Fot. PressFocus

Gdzie oglądać FEN 38?

Wszystkie walki FEN 38 możesz typować u bukmachera TOTALbet. A gdzie w takim razie oglądać to wydarzenie na żywo? Wiadomo, że hala w Ostrowie Wielkopolskim nie pomieści wszystkich kibiców. Co w takim razie? Transmisja na żywo z FEN 38 będzie dostępna na kanałach grupy Polsat. Co to oznacza? To że jeśli posiadasz abonament Polsat Box, to możesz bez problemu obejrzeć całą galę na żywo.

Transmisja live z FEN 38 będzie prowadzona na dwóch kanałach Polsat Box. O jakie stacje dokładnie chodzi? Od godziny 19:00 będzie dostępna relacja z FEN 38 na Polsat Sport Fight i Super Polsat.

FEN 38 na żywo w telewizji

Internetowi bukmacherzy posiadają w ofercie transmisji m.in. wydarzenia UFC. Federacja FEN związana jest z telewizją Polsat, a to oznacza, że w Polsce tylko kanały tego operatora mogą transmistować na żywo wydarzenia tej organizacji. W telewizji FEN 38 obejrzysz na wspomnianych wcześniej programach:

  • Polsat Sport Fight,
  • Super Polsat.

Jak je oglądać? Do ich odbioru nie jest potrzebny kod PPV, ponieważ wchodzą one w skład pakietu Polsat Box i Polsat Box GO. To oznacza, że transmisja z FEN 38 może być oglądana w tradycyjnej TV (przez satelitę lub telewizję kablową) lub poprzez internet (Smart TV, serwis Polsat Box GO).

Oczywiście kanały grupy Polsat Box są kodowane, co oznacza, że trzeba dokonać określonej opłaty, żeby móc je odbierać. To dotyczy standardowej TV, jak i transmisji online z FEN 38.

FEN 38 PPV

Poprzednia gala FEN była transmitowana w systemie Pay Per View, a jego cena wynosiła 35 złotych. Jeśli chodzi o styczniową galę, to organizatorzy nie zdecydowali się na sprzedaż PPV. Co to oznacza? To że nie trzeba dokonywać specjalnych opłat, żeby oglądać FEN 38. W tym przypadku wystarczy dostęp do kanałów grupy Polsat: Polsat Sport Fight i Super Polsat. A ten można uzyskać w internecie, jak i tradycyjnej TV.

Jeśli nie masz abonamentu w Polsat Box Go, to na czas gali możesz takowy wykupić. Minimalny okres korzystania z Polsat Box Go w internecie to 30 dni. Stacja Polsat Sport Fight oferowana jest w sportowym pakiecie, w którym znajdują się też pozostałe kanały takie jak Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Eurosport i Eleven. Cena za miesięczną transmisje wynosi 40 złotych.

Cena PPV na FEN 38

Korzystanie z transmisji FEN 38 za pośrednictwem Polsat Box Go wymaga wykupienia odpowiedniego abonamentu, a także rejestracji konta na platformie. Co więcej, jeśli chcesz oglądać FEN 38 w TV, to powinieneś zainstalować aplikację Polsat Box Go na swoje urządzenie. Co jeśli nie dysponujesz funkcją Smart w swoim telewizorze? W takim razie możesz połączyć się z nim przy wybraniu urządzenia chromecast. Za cenę 40 zł za pakiet sportowy kanał Polsat Sport Fight, na którym będzie transmisja z FEN 38, uruchomisz również na stronie polsatboxgo.pl i telefonie w aplikacji na iOS/Android.

Kod promocyjny na FEN 38

Gala FEN 38 nie jest dystrybuowana przez Pay Per View, a więc użytkownicy nie muszą pozyskiwać specjalnego kodu, który aktywuje transmisje. Ale jeśli mowa o kodach, to w tym miejscu przypomnimy, że jeden ze sponsorów gali, czyli bukmacher TOTALbet oferuje kod promocyjny dla nowych graczy. Jeśli chcesz obstawiać walki FEN 38 to wpisując kod ZAGRANIE przy rejestracji w TOTALbet, otrzymasz bonusy powitalne:

  • Darmowe zakłady 40 zł,
  • Zakład bez ryzyka 200 zł,
  • Bonus 100% do 5000 zł.

Odbiór naszego kodu promocyjnego na FEN 38 sprowadza się tylko do rejestracji, gdzie w formularzu znajdzie się miejsce na hasło: ZAGRANIE.

Typy na wszystkie walki MMA znajdziesz w tym miejscu: https://zagranie.com/analizy-boks-mma/.

FEN 38 transmisja i stream online

Transmisja z FEN 38 jest kodowana przez telewizję Polsat. To oznacza, że nie ma możliwości oglądania tego wydarzenia w otwartym kanale lub darmowym streamie online. Co do internetu, to całość gali obejrzysz za sprawą Polsat Box Go. Tam są dostępne dwa kanały, które transmitują FEN 38 na żywo. Mowa o programach Super Polsat i Polsat Sport Fight.

Początek gali, jak i transmisji zaplanowany jest na 19:00. Przypomnijmy, że FEN 38 odbędzie się w Ostrowie Wielkopolskim w dniu: 22.01.2022.

Fot. PressFocus

FAQ

Kiedy i gdzie FEN 38?

Gala FEN 38 odbędzie się w sobotę tj. 22 stycznia w Ostrowie Wielkopolskim.

Gdzie oglądać FEN 38?

Transmisja z gali będzie dostępna w kanałach Polsat Sport Fight i Super Polsat.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze