FEN 37: typy, kursy i zapowiedź gali, 27.11.2021

Szymon Bajor na gali FEN

Sobotni wieczór stoi pod znakiem gali FEN 37. Federacja Pawła Jóźwiaka organizuje ostatnią polską galę w tym roku. Karta walk naszpikowana jest mocnymi nazwiskami z naszej rodzimej sceny MMA. Będziemy tu mieć na pewno bardzo sportowe, bardzo emocjonujące widowisko. Tym bardziej, że zobaczymy cztery starcia o pasy mistrzowskie, w tym jedno o pas tymczasowy. Trzy z nich odbędą w formule MMA, natomiast jedno w K-1!

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu + 200 zł zakład bez ryzyka (zwrot na depozyt) + 35 zł freebet BEZ depozytu

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, CASHBACK: 200 zł, FREEBET: 25 + 10 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

FEN 37 typy bukmacherskie

Kursy na zwycięstwo w walce wieczoru u bukmachera Totalbet wyglądają następująco: 1.55 na Szymona Bajora, 2.30 na Bartosza Szewczyka. Zawodnik tremujący w Akademii Sportów Walki Wilanów staję przed życiową szansą. Szewczyk dość niespodziewanie dostał szansę zawalczenia w walce wieczoru dzisiejszej gali. Prospekt na dopiero 23 lata, a już zaskarbił sobie uwielbienie fanów po ostatnim starciu. Efektowne walki młodego zawodnika doceniła także organizacja FEN, proponując mu nowy kontrakt. Niewątpliwie to w Szewczyku szefowie organizacji pokładają duże nadzieje. Z pewnością przed młodym Polakiem ogromne wyzwanie. Szymon Bajor to czołówka wagi ciężkiej w Polsce, jednak to także zawodnik z wadami, które potrafili wykorzystać jego przeciwnicy. Warto tu przypomnieć, że Szymon Bajor był ogromnym faworytem w starciu z Olim Thompson i ową walkę przegrał w zaledwie 23 sekundy! Szczęka zawodnika z Rzeszowa nie należy do najtrwalszych i tutaj swoją szansę będzie miał Szewczyk. Jednak musi ją wykorzystać jak najszybciej, bo im dłużej będzie trwała walka tym większe braki kondycyjne będą pojawiać się u młodego zawodnika, który przecież nie miał pełnego okresu przygotowawczego.

Bartosz Szewczyk wygra przed czasem
Kurs: 2.55
Zagraj!

Zapowiedź gali FEN 37

Gala FEN 37 z pewnością przyciąga wzrok kibiców i fanów sportów walki. Zobaczymy na niej 8 walk w formule MMA oraz 2 w formule K-1. Podczas gali odbędą się 3 pojedynki mistrzowskie oraz jedno starcie o tymczasowy pas mistrzowski kategorii ciężkiej. FEN tą galą z pewnością może zaskarbić sobie nową rzeszę fanów. Zestawienia, jakie oferuje nam dziś organizacja wychodzą poza schemat, który proponowany był przez FEN dotychczas i z pewnością mogą wynieść federację ponad przeciętność.

FEN 37 – kiedy i gdzie odbędzie się gala?

Gala FEN 37 odbędzie się w sobotę 27.11. Będzie można ją obejrzeć we Wrocławiu w hali Orbita oraz w systemie PPV. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00.

FEN 37 karta walk

Karta walk gali FEN 37 jest najmocniejsza w historii tej organizacji. Dzisiejsze wydarzenie może być przełomowym dla tej federacji. Starciem wieczoru będzie pojedynek pomiędzy Szymonem Bajorem a Bartoszem Szewczykiem. Trudno zdecydować, które zestawienie jest najciekawsze, na pewno wiele nazwisk przykuwa uwagę i zdecydowanie warto zarezerwować sobie czas na to wydarzenie!

Walki w formule MMA:
Szymon Bajor (22-9) – Bartosz Szewczyk (3-0)
Mateusz Rębecki (14-1) – Arkadiy Osipyan (7-2)
Cezary Oleksiejczuk (7-2) – Aigun Akhmedov (22-2)
Adrian Zieliński (20-11) – Szymon Dusza (10-6)
Mariusz Joniak (8-4) – Lukas Chotenovsky (6-0)
Krystian Bielski (8-3) – Piotr Kuberski (8-1)
Adam Kowalski (13-6-1) – Mario Zgela (4-2)
Łukasz Olech (4-0) – Paweł Cajkowski (7-1)

Walki w formule K-1:
Dominik Zadora – Anatoly Hunanyan
Barbara Nalepka – Hanna Gujwan

 Typy na FEN 37

Sprawdź nasze typy na nadchodzącą galę FEN 37! Bajor – Szewczyk, Rębecki – Osipyan, Oleksiejczuk – Akmedov, Zadora – Hunanyan oraz Zieliński – Dusza!

 Szymon Bajor – Bartosz Szewczyk

W walce wieczoru o pas tymczasowy wagi ciężkiej zmierzą się Szymon Bajor i Bartosz Szewczyk. Ten drugi wskoczył do walki w miejsce kontuzjowanego Adama Wieczorka, który z kolei miał zastąpić Michała Andryszaka. Szewczyk będzie zatem już trzecim przeciwnikiem wyznaczonym dla Bajora. To młody, gniewny, nieposkromiony zawodnik, który zadebiutował w tym roku w federacji FEN, ale już zdążył stoczyć w niej 3 pojedynki – wszystkie zwycięskie. Walczył wcześniej w kategorii półciężkiej, ale na kolejne starcie w tej kategorii nie zgodził się jego trener Mirosław Okniński. Tę decyzję podyktował faktem zbyt częstego zbijania wagi przez podopiecznego. Właśnie z uwagi na dość częste zmiany rywali dla Bajora typuję, że Szewczyk zwycięży to starcie.

Bartosz Szewczyk wygra przed czasem
Kurs: 2.55
Zagraj!

Mateusz Rębecki – Arkadiy Osipyan

Mateusz Rębecki to wielka gwiazda organizacji FEN. Jego walki są zawsze widowiskowe, a od 2017 roku “Chińczyk” wygrywał wszystkie przed czasem. Arkadiy Osipyan z kolei swoje 3 ostatnie starcia zwyciężał poprzez poddania. Będzie to kolejna obrona pasa Rębeckiego, ale tak naprawdę jego pierwszy poważny test, a nie Polak ukrywa swoich aspiracji co do przejścia do organizacji UFC. W ostatnim czasie przeciwnicy, jakich otrzymywał, nie wydawali się dorównywać mu poziomem. W tym starciu typuję, że będzie trwać powyżej 1.5 rundy – być może Osipyan postawi “Chińczykowi” twarde warunki.

Powyżej 1,5 rundy
Kurs: 1.55
Zagraj!

 Cezary Oleksiejczuk – Aigun Akhmedov

Kolejnym starciem o pas mistrzowski jest walka pomiędzy Cezarym Oleksiejczukiem a Aigunem Akhmedovem. Będzie to bardzo trudny test dla Polaka. Wprawdzie Akhmedov nie walczył od 2017 roku (pozwolę sobie pominąć pojedynek, jaki stoczył w 2020 z rywalem, którego rekord wynosił wówczas… 0-0 przy ówczesnym bilansie Akhmedova 21-2), ale nie wiemy, w jakiej formie można się go teraz spodziewać. Dagestańczyk to przede wszystkim zapaśnik, walczący siłowo. Oleksiejczuk będzie musiał uważać na sprowadzenia i próby przygwożdżenia. Zapasy Polaka zostaną w tym pojedynku sprawdzone na dobre! Oby młodszy Oleksiejczuk radził sobie w tej płaszczyźnie lepiej niż jego starszy brat, walczący obecnie w UFC. Typuję, że walka skończy się przed czasem.

Walka zakończy się przed czasem
Kurs: 2.00
Zagraj!

Dominik Zadora – Anatoly Hunanyan

To starcie odbędzie się w formule K-1. Zadora będzie chciał zrewanżować się Hunanyanowi za porażkę, jakiej doznał w 2018 roku. Obecny mistrz FEN w kategorii do 77 kg uważa, że Czech nie wygrał tamtej walki uczciwie. Możemy być pewni, że starcie to będzie stało na wysokim poziomie. Typuję, że w tym pojedynku zobaczymy powyżej 3.5 rundy.

Powyżej 3,5 rundy
Kurs: 1.60
Zagraj!

Adrian Zieliński – Szymon Dusza

Adrian Zieliński to z pewnością bardziej doświadczony zawodnik, niż Szymon Dusza. Stoczył niemal dwa razy więcej walk. W swoich otatnich pojedynkach obaj panowie ulegli swoim przeciwnikom – na kartach sędziowskich to Gorshechnik okazał się lepszy od Zielińskiego, a Oleksiejczuk od Duszy. Zawodnicy będą zatem być może zachowawczy i spokojnie podejdą do starcia. Skłaniam się ku typowaniu, że ta walka również zakończy się na punkty.

Walka zakończy się na punkty
Kurs: 1.55
Zagraj!

Propozycja kuponu na FEN 37

FEN37 kupon

 

FEN 37: bonusy i kod promocyjny

TOTALBET to oficjalny bukmacher gali FEN. Jeśli nie masz jeszcze konta u bukmachera TOTALBET, załóż je z naszym kontem promocyjnym o treści: “ZAGRANIE”! Dzięki temu otrzymasz freebet 20 PLN, bonus 100% od wpłaty aż do 5000 PLN oraz zakład bez ryzyka do 200 PLN. Sprawdź opinie o bukmacherze TOTALBET!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze