Sobotni wieczór stoi pod znakiem gali FEN 37. Federacja Pawła Jóźwiaka organizuje ostatnią polską galę w tym roku. Karta walk naszpikowana jest mocnymi nazwiskami z naszej rodzimej sceny MMA. Będziemy tu mieć na pewno bardzo sportowe, bardzo emocjonujące widowisko. Tym bardziej, że zobaczymy cztery starcia o pasy mistrzowskie, w tym jedno o pas tymczasowy. Trzy z nich odbędą w formule MMA, natomiast jedno w K-1!

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu, 20 + 20 zł darmowy zakład, 200 zł - zakład bez ryzyka ze zwrotem na depozyt!

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, FREEBET: 20 + 20 zł BEZ RYZYKA (ZWROT NA DEPOZYT): 200 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

FEN 37 typy bukmacherskie

Kursy na zwycięstwo w walce wieczoru u bukmachera Totalbet wyglądają następująco: 1.55 na Szymona Bajora, 2.30 na Bartosza Szewczyka. Zawodnik tremujący w Akademii Sportów Walki Wilanów staję przed życiową szansą. Szewczyk dość niespodziewanie dostał szansę zawalczenia w walce wieczoru dzisiejszej gali. Prospekt na dopiero 23 lata, a już zaskarbił sobie uwielbienie fanów po ostatnim starciu. Efektowne walki młodego zawodnika doceniła także organizacja FEN, proponując mu nowy kontrakt. Niewątpliwie to w Szewczyku szefowie organizacji pokładają duże nadzieje. Z pewnością przed młodym Polakiem ogromne wyzwanie. Szymon Bajor to czołówka wagi ciężkiej w Polsce, jednak to także zawodnik z wadami, które potrafili wykorzystać jego przeciwnicy. Warto tu przypomnieć, że Szymon Bajor był ogromnym faworytem w starciu z Olim Thompson i ową walkę przegrał w zaledwie 23 sekundy! Szczęka zawodnika z Rzeszowa nie należy do najtrwalszych i tutaj swoją szansę będzie miał Szewczyk. Jednak musi ją wykorzystać jak najszybciej, bo im dłużej będzie trwała walka tym większe braki kondycyjne będą pojawiać się u młodego zawodnika, który przecież nie miał pełnego okresu przygotowawczego.

Totalbet
2.55
Bartosz Szewczyk wygra przed czasem

Zapowiedź gali FEN 37

Gala FEN 37 z pewnością przyciąga wzrok kibiców i fanów sportów walki. Zobaczymy na niej 8 walk w formule MMA oraz 2 w formule K-1. Podczas gali odbędą się 3 pojedynki mistrzowskie oraz jedno starcie o tymczasowy pas mistrzowski kategorii ciężkiej. FEN tą galą z pewnością może zaskarbić sobie nową rzeszę fanów. Zestawienia, jakie oferuje nam dziś organizacja wychodzą poza schemat, który proponowany był przez FEN dotychczas i z pewnością mogą wynieść federację ponad przeciętność.

FEN 37 – kiedy i gdzie odbędzie się gala?

Gala FEN 37 odbędzie się w sobotę 27.11. Będzie można ją obejrzeć we Wrocławiu w hali Orbita oraz w systemie PPV. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00.

FEN 37 karta walk

Karta walk gali FEN 37 jest najmocniejsza w historii tej organizacji. Dzisiejsze wydarzenie może być przełomowym dla tej federacji. Starciem wieczoru będzie pojedynek pomiędzy Szymonem Bajorem a Bartoszem Szewczykiem. Trudno zdecydować, które zestawienie jest najciekawsze, na pewno wiele nazwisk przykuwa uwagę i zdecydowanie warto zarezerwować sobie czas na to wydarzenie!

Walki w formule MMA:
Szymon Bajor (22-9) – Bartosz Szewczyk (3-0)
Mateusz Rębecki (14-1) – Arkadiy Osipyan (7-2)
Cezary Oleksiejczuk (7-2) – Aigun Akhmedov (22-2)
Adrian Zieliński (20-11) – Szymon Dusza (10-6)
Mariusz Joniak (8-4) – Lukas Chotenovsky (6-0)
Krystian Bielski (8-3) – Piotr Kuberski (8-1)
Adam Kowalski (13-6-1) – Mario Zgela (4-2)
Łukasz Olech (4-0) – Paweł Cajkowski (7-1)

Walki w formule K-1:
Dominik Zadora – Anatoly Hunanyan
Barbara Nalepka – Hanna Gujwan

 Typy na FEN 37

Sprawdź nasze typy na nadchodzącą galę FEN 37! Bajor – Szewczyk, Rębecki – Osipyan, Oleksiejczuk – Akmedov, Zadora – Hunanyan oraz Zieliński – Dusza!

 Szymon Bajor – Bartosz Szewczyk

W walce wieczoru o pas tymczasowy wagi ciężkiej zmierzą się Szymon Bajor i Bartosz Szewczyk. Ten drugi wskoczył do walki w miejsce kontuzjowanego Adama Wieczorka, który z kolei miał zastąpić Michała Andryszaka. Szewczyk będzie zatem już trzecim przeciwnikiem wyznaczonym dla Bajora. To młody, gniewny, nieposkromiony zawodnik, który zadebiutował w tym roku w federacji FEN, ale już zdążył stoczyć w niej 3 pojedynki – wszystkie zwycięskie. Walczył wcześniej w kategorii półciężkiej, ale na kolejne starcie w tej kategorii nie zgodził się jego trener Mirosław Okniński. Tę decyzję podyktował faktem zbyt częstego zbijania wagi przez podopiecznego. Właśnie z uwagi na dość częste zmiany rywali dla Bajora typuję, że Szewczyk zwycięży to starcie.

Totalbet
2.55
Bartosz Szewczyk wygra przed czasem

Mateusz Rębecki – Arkadiy Osipyan

Mateusz Rębecki to wielka gwiazda organizacji FEN. Jego walki są zawsze widowiskowe, a od 2017 roku “Chińczyk” wygrywał wszystkie przed czasem. Arkadiy Osipyan z kolei swoje 3 ostatnie starcia zwyciężał poprzez poddania. Będzie to kolejna obrona pasa Rębeckiego, ale tak naprawdę jego pierwszy poważny test, a nie Polak ukrywa swoich aspiracji co do przejścia do organizacji UFC. W ostatnim czasie przeciwnicy, jakich otrzymywał, nie wydawali się dorównywać mu poziomem. W tym starciu typuję, że będzie trwać powyżej 1.5 rundy – być może Osipyan postawi “Chińczykowi” twarde warunki.

Totalbet
1.55
Powyżej 1,5 rundy

 Cezary Oleksiejczuk – Aigun Akhmedov

Kolejnym starciem o pas mistrzowski jest walka pomiędzy Cezarym Oleksiejczukiem a Aigunem Akhmedovem. Będzie to bardzo trudny test dla Polaka. Wprawdzie Akhmedov nie walczył od 2017 roku (pozwolę sobie pominąć pojedynek, jaki stoczył w 2020 z rywalem, którego rekord wynosił wówczas… 0-0 przy ówczesnym bilansie Akhmedova 21-2), ale nie wiemy, w jakiej formie można się go teraz spodziewać. Dagestańczyk to przede wszystkim zapaśnik, walczący siłowo. Oleksiejczuk będzie musiał uważać na sprowadzenia i próby przygwożdżenia. Zapasy Polaka zostaną w tym pojedynku sprawdzone na dobre! Oby młodszy Oleksiejczuk radził sobie w tej płaszczyźnie lepiej niż jego starszy brat, walczący obecnie w UFC. Typuję, że walka skończy się przed czasem.

Totalbet
2.00
Walka zakończy się przed czasem

Dominik Zadora – Anatoly Hunanyan

To starcie odbędzie się w formule K-1. Zadora będzie chciał zrewanżować się Hunanyanowi za porażkę, jakiej doznał w 2018 roku. Obecny mistrz FEN w kategorii do 77 kg uważa, że Czech nie wygrał tamtej walki uczciwie. Możemy być pewni, że starcie to będzie stało na wysokim poziomie. Typuję, że w tym pojedynku zobaczymy powyżej 3.5 rundy.

Totalbet
1.60
Powyżej 3,5 rundy

Adrian Zieliński – Szymon Dusza

Adrian Zieliński to z pewnością bardziej doświadczony zawodnik, niż Szymon Dusza. Stoczył niemal dwa razy więcej walk. W swoich otatnich pojedynkach obaj panowie ulegli swoim przeciwnikom – na kartach sędziowskich to Gorshechnik okazał się lepszy od Zielińskiego, a Oleksiejczuk od Duszy. Zawodnicy będą zatem być może zachowawczy i spokojnie podejdą do starcia. Skłaniam się ku typowaniu, że ta walka również zakończy się na punkty.

Totalbet
1.55
Walka zakończy się na punkty

Propozycja kuponu na FEN 37

FEN37 kupon

 

FEN 37: bonusy i kod promocyjny

TOTALBET to oficjalny bukmacher gali FEN. Jeśli nie masz jeszcze konta u bukmachera TOTALBET, załóż je z naszym kontem promocyjnym o treści: “ZAGRANIE”! Dzięki temu otrzymasz freebet 20 PLN, bonus 100% od wpłaty aż do 5000 PLN oraz zakład bez ryzyka do 200 PLN. Sprawdź opinie o bukmacherze TOTALBET!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze