Wczorajszy singiel na półfinał Roobet Cup 2022 rozliczony na zielono i nie było praktycznie żadnych problemów z kuponem. Bukmacher mocno zawyżył kurs, co też wykorzystaliśmy. Dzisiaj celujemy ponownie, bo znowu jest atrakcyjna oferta w Noblebet. Tym razem typujemy finał Roobet Cup 2022, w którym zagra FaZe (ta sama ekipa, co wczoraj typowaliśmy), ale tym razem rywalem najlepszej drużyny globu będzie BIG. Czy niemiecka formacja powstrzyma europejski mix? Sprawdź moje typy na BIG – FaZe!

Koszulka do baneru Noblebet
Koszulka do baneru Noblebet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2500 zł od trzech depozytów
+ 0 34 zł freebet + 20 zł bonus w aplikacji

standardowa oferta to 2520 zł, a z naszym kodem zgarniasz 2554 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2500 zł
FREEBET: 34 zł
BONUS APLIKACJA: 20 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

BIG – FaZe: typy i kursy bukmacherskie (30.06.2022)

Już jutro czeka nas trzeci tydzień League of Legends European Championship, ale zanim będziemy mogli znowu oglądać najlepsze, europejskie drużyny w Lola, to dzisiaj jeszcze zerkniemy na rozgrywki w CS:GO, gdzie będziemy świadkami finału Roobet Cup 2022. W nim najlepsza drużyna na świecie, czyli FaZe, zmierzy się z BIG, obecnie 11 zespołem rankingu HLTV. Pula nagród to 250 000 $, z czego aż 150 000 $ idzie do zwycięzcy, a tylko 50 000 $ wyląduje na koncie drugiego zespołu. Finałowe starcie rozpocznie się o godzinie 19:00 i zostanie rozegrane w formacie BO3, czyli do dwóch wygranych map. Ponownie będzie miało to znacznie, ponieważ jest to ważne pod kątem typu na mecz BIG – FaZe!

Faworytem bukmacherów jest tutaj FaZe i nic w tym dziwnego, bo za ropzem i spółką przemawia wiele argumentów. Przede wszystkim należy podkreślić, że obecnie jest to najlepsza drużyna na świecie, która w rankingu HLTV ma sporą przewagę nad resztą stawki. Zagra ona z dopiero 11 zespołem tego zestawienia, ale trzeba tutaj podkreślić, że BIG w tym turnieju wygląda świetnie i rozkręca się ze spotkania na spotkanie, więc na pewno będzie ciekawie i nie spodziewałbym się jednostronnego starcia. Co przemawia za FaZe? Oprócz wysokiego miejsca w rankingu i dobrej formy zespołowej ta ekipa dobrze wygląda także pod kątem indywidualności. Te pozwoliły jej wygrać cztery z pięciu ostatnich spotkań. Taki sam wynik ma BIG, ale one indywidualne braki nadrabia taktyczną grą.

Statystyki:

  • Pięć ostatnich spotkań FaZe to cztery wygrane i jedna porażka
  • FaZe ograło dwa razy OG, ENCE i Astralis, a przegrało na BIG
  • Pięć ostatnich meczów BIG to cztery wygrane i jedna przegrana
  • BIG pokonało Cloud9, Eternal Fire, FaZ i Entropiq, a przegrało na NaVi
  • Różnica w rankingu HLTV pomiędzy tymi zespołami to aż 10 miejsc (FaZe jest pierwsze, a BIG 11)
  • W tym roku te drużyny grały ze sobą tylko trzy razy. Dwa razy lepsze było BIG, a raz FaZe (dwa razy wynik to było 2:1)
  • Obie drużyny w trzech z pięciu ostatnich meczów miały +2.5 mapy

Co obstawiać?

Wybierając typy na to spotkanie kierowałem się głównie formą obu drużyn. W Roobet Cup 2022 zarówno FaZe, jak i BIG wyglądają bardzo dobrze, ale często gubią mapy. Na pewno poziom w turnieju jest wysoki, a ostatnim razem, gdy te drużyny mierzyły się ze sobą, padł wynik 2:1 dla Niemców. Dzisiaj liczę na to, że będzie podobnie, ponieważ trudno sobie tutaj wyobrazić jednostronny finał.

Mimo wszystko oczekuje wyrównanego starcia, co potwierdzają nie tylko statystyki, ale same wnioski wynikające z obserwacji gry tych ekip. Trzy na pięć ostatnich meczów obu drużyn to +2.5 mapy, taki sam wynik padł w dwóch z trzech ostatnich spotkań, a teraz kurs daje nam spore value, bo wynosi aż 2.25. To sprawia, że taki zakład jest bardzo atrakcyjny i na pewno warto go wziąć pod uwagę. W Noblebet z kodem promocyjnym ZAGRANIE dostaniesz specjalne bonusy na start. Pamiętaj, że grając razem z nimi w prosty sposób zwiększysz swoje emocje z oglądania!

Noblebet
2.25
+2.5 mapy w meczu BIG - FaZe

zakłady na mecz big - faze 30.06.2022

fot zdj. wyróżniającego: Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze