Dziś zajmiemy się dolną drabinką turnieju Dreamhack Open Fall 2020! Pomimo tego, będziemy mogli oglądać topowe drużyny w dzisiejszych starciach. Ja przede wszystkim, przyjrzę się formie OG oraz Faze, a zwłaszcza tych drugich, którzy w ostatnich spotkaniach wyglądali naprawdę solidnie. Czu udało im się odbudować optymalną formę, a co ważniejsze, czy będą w stanie ją utrzymać w dzisiejszym spotkaniu? Zapraszam do lektury!

 

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

 

OG -G2
21.10.2020 r. Godz. 16:30

Zaczynamy od spotkania pomiędzy OG a G2. Według bukmacherów minimalnym faworytem jest ekipa Mantuu, jednak kursy są dosyć wyrównane. W mojej opinii faworytem jest drużyna OG, co wynika z kilku faktów i po prostu obserwacji gry obydwu zespołów. Utrzymują oni dosyć stabilną formę i pomimo porażek, chociażby z Fnatic, to w starciach z lepszymi rywalami stawiali zdecydowany opór i pokazywali dobrą grę. Czy G2 posiada argumenty, żeby się im przeciwstawić?

Jeśli chodzi o bilans ostatnich spotkań, to drużyny prezentują się bardzo podobnie. Dwie wygrane w pięciu meczach przyczyniły się zresztą do faktu, że drużyny te oglądamy w dolnej części tabeli.  Moim zdaniem OG miało jednak o wiele trudniejszych rywali w grupie, stąd i słabsze wyniki. G2 natomiast, pomimo zajęcia drugiego miejsca w swojej grupie i rozpoczynania fazy pucharowej w górnej drabince, szybko zostało sprowadzone na ziemię przez Big i w rezultacie Francuzi wylądowali na dole tabeli. W tym momencie dla obydwu drużyn gra toczy się o wszystko, przegrany zostaje wyeliminowany z rozgrywek, natomiast wygrany pozostaje w walce nawet o wielki finał. Komu taka motywacja pomoże bardziej?

Czas na kilka statystyk, zaczniemy od tych indywidualnych. Z ekipy OG najbardziej wyróżniającymi się graczami podczas tego turnieju są zdecydowanie ISAA oraz Mantuu, którzy zwykle otwierają tabelę drużyny. Po stronie G2 głównym strzelcem jest Hunter, ze wskaźnikiem KD na poziomie 1.20. Po francuskiej stronie widocznie brakuje fragów Nexy oraz Jackza, który wyraźnie spadli ze swojej formy strzeleckiej sprzed paru tygodni. Jest to istotny czynnik przy wybieraniu typów na to spotkanie, ponieważ w momencie gdy aż dwóch graczy w drużynie wyraźnie nie trafia z formą, wtedy oczywistym jest fakt pojawiania się przegrywanych pojedynków, trudniejszego egzekwowania danych planów na konkretną rundę. Po stronie OG natomiast nie widać aż tak wyraźnych spadków, cała drużyna jest raczej w optymalnej formie jak na swoje możliwości.

Ponadto OG w ciągu ostatnich tygodni jest po prostu systematycznie lepszą drużyną. Aż 25% ich ostatnich spotkań kończy się wynikiem 2-0, przegrywają natomiast około 45% map. Dla porównania G2 przegrywa około 59% swoich map. Statystyki pokazują również, że mecze z udziałem G2 bardzo często kończą się dogrywkami, aż 18,2% rozegranych przez nich w ostatnim czasie map zakończyło się wynikiem 15-15. Francuska ekipa traci średnio 10.85 rund w swoich wygranych spotkaniach, co pokazuje, że nie są to pewne i dominujące zwycięstwa. Og traci takich rund średnio 9.70, zatem często nie dopuszczają rywala nawet do dwu cyfrówki.

Spodziewam się w tym meczu ujrzenia mapy Inferno oraz Dust 2. Zawodnicy G2 prawdopodobnie chcieliby rozegrać pojedynek na mapie Vertigo, jednak mapa ta jest zwyczajowym pierwszym wykluczeniem OG i wątpię, żeby zmienili taktykę na dzisiejszy mecz. Forma G2 na Duście jest bardzo chwiejna, nawet na ich social mediach możemy zobaczyć żarty z występów francuskiej formacji na tej właśnie mapie. Moim zdaniem dzięki temu OG jest jeszcze wyraźniejszym faworytem. Wobec braku Vertigo G2 będzie pozbawione ich najlepszej mapy, co znacząco zmienia szanse w formacie BO3.

Podsumowując analizę, OG jest aktualnie po prostu stabilniejszym zespołem z bardzo dużym potencjałem. Zawodnicy G2 musieliby wspiąć się na absolutny top swoich możliwości, a patrząc na ich ostatnie spotkania to nie wydaje się to być prawdopodobne. Kluczowym elementem tego pojedynku będzie faza draftu, jednak nie spodziewam się w tej materii zaskoczeń. W świetnej formie indywidualnej są Mantuu oraz Isaa i to w nich upatruje katów G2. I chociaż z całego serca kibicuje ich drużynie w League of Legends, tak formacja w Counter Strike’a od jakiegoś czasu zawodzi. Mamy nadzieję, że dziś się NIE przełamią!

 

OG – G2
21.10.2020 r. Godz.16:30
Typ: OG wygra spotkanie
Kurs: 1.84

Baner grupy

Faze – NiP
21.10.2020 r. Godz. 20:00

Przechodzimy do wieczornego spotkania pomiędzy Faze a NiP! Ekipa Niko dosyć niespodziewanie przegrała z Godsent, wobec czego znalazła się w dolnej drabince, natomiast szwedzka formacja poległa 2-0 w pierwszej rundzie górnej drabinki w meczu przeciwko Vitality, w wyniku czego zmierzy się dziś właśnie z Faze. Kto jest faworytem tego spotkania, dlaczego Faze i czy Niko znowu poprowadzi swoją drużynę do zwycięstwa?

NiP od kilku tygodni przechodzi systematyczny spadek formy. Brak pomysłu na grę połączony z gorszą formą zawodników skutkuje gorszymi wynikami. Ich gra ciągle jest skuteczna na rywali pokroju ENCE czy Sprout, jednak już w starciach z Vitality czy Fnatic widać wyraźną różnicę klas pomiędzy zespołami. Faze natomiast w ciągu ostatnich tygodni zanotowało wyraźny skok formy, co daje swoje odzwierciedlenie w wynikach, ale przede wszystkim w ich grze.

Nie będzie to żadną nowością, ale w najlepszej formie jest oczywiście Niko. Otwiera on tabelę strzelecką, chociaż tuż za nim w bardzo dobrej formie jest również Broky, który wspomaga lidera swojej drużyny. Również Rain dotrzymuje im kroku, nierzadko znajdując się na drugim miejscu w tabeli. Po stronie Nip brakuje zabójstw ze strony Reza, jednak największy spadek formy możemy obserwować u Plopskiego. Gracz ten, jeszcze nie dawno był głównym motorem napędowym NiP, natomiast w tym momencie najczęściej zamyka tabelę. To jego brak formy tak mocno wpływa na wyniki drużyny, jednak patrząc na ostatnie występy, to nie sądzę, żeby dziś nastąpiło jego przełamanie.

Przechodząc do analizy możliwych map, od razu rzuca się w oczy seria siedmiu porażek NiP na mapie Nuke. Prawdopodobnie zobaczymy dziś Mirage oraz Overpassa, trzecią mapą prawdopodobnie będzie Inferno lub Train. Według mnie najważniejszą mapą tego pojedynku będzie Overpass. Jeśli tam Nip nie będzie umieć zdobyć punktu, wtedy mecz jest skończony. Jest to ich obecnie najmocniejsza mapa, i to tam mogą szukać swojej szansy. Na pozostałych wyborach o wiele bardziej podoba mi się gra Faze, grają oni skoordynowanie i przemyślanie, sprawnie wykorzystując nadarzające się okazje.

Podsumowując analizę, według mnie w tym momencie Faze jest po prostu w lepszej formie, zarówno indywidualnie, jak i drużynowo. NiP z Plopskim w tragicznej formie nie jest w stanie rywalizować z najlepszymi ekipami. Spodziewam się dominacji Faze już od początku spotkania, z pewnością będą starać się zamknąć mecz na dwóch mapach. Kurs na ich zwycięstwo jest naprawdę atrakcyjny, zatem dorzucam ten typ do mojego kuponu!

 

Faze – Nip
21.10.2020 r. Godz. 20:00
Typ: Faze wygra spotkanie
Kurs: 1.64

 

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

 

 

Kupon Betfan

Zaloguj się aby dodawać komentarze