Za nami pierwszy dzień Mistrzostw Świata w piłce nożnej plażowej. Trzeba sobie powiedzieć, że jeśli będzie tyle emocji w kolejnych dniach tego turnieju tak samo, jak to było w czwartek, to ten turniej może należeć do najlepszych w historii. Już na starcie mieliśmy niespodziankę z udziałem Tahiti, a potem spotkania z dużą dozą dramaturgii, gdzie o wszystkim decydowała ostatnia tercja ewentualnie dogrywka. Padało sporo bramek i już ten pierwszy dzień mocno nawiązuje do turnieju z Paragwaju sprzed 2 lat, gdzie to padało najwięcej bramek w historii Mistrzostw Świata. Dzisiaj zamykamy 1 serię gier i ponownie swoją uwagę kierujemy na 2 spotkania. Gramy u bukmachera Fortuna. Zapraszam do analizy.

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE, aby otrzymać:

2100 PLN od 2. depozytu + 600PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Grasz z nami w Fortunie? Proszę, o to Twój kod promocyjny u bukmachera Fortuna.

Portugalia – Oman

20.08.2021r. 18:00

Mistrzowie świata turniej zaczynają od dosyć prostego zadania, aczkolwiek jak pokazały wczorajsze mecze wcale tak być nie musi. W dosyć pewnym stylu awansowali do tego turnieju, do najlepszej czwórki ekip na kontynencie, aczkolwiek przegrali między innymi z Ukrainą, mieli problem z Białorusią. Jednak o ich sile stanowi fakt wygranej podczas Euro Beach Soccer League w tym roku, także rok i 2 lata temu okazywali się najlepsi. Teraz najistotniejsza jest kwestia obrony tytułu. Oprócz tego rywala mają w grupie jeszcze Senegal i Urugwaj. Teoretycznie więc są tutaj mocnym faworytem do wyjścia z 1 miejsca. Mając w składzie Belchiora, braci Be i Andre Martinsa, Elintona Andrade w bramce i jeszcze wielu innych świetnych graczy są w stanie dojść tu daleko.

Oman to jedna z trzech nacji, która reprezentuje Azję na tym turnieju. Dwie wczoraj zaprezentowały się z naprawdę bardzo dobrej strony wygrywając swoje mecze. Ta ekipa brała udział na Mundialu 3 razy, także w 2019 roku, ale ani razu nie udało się jej wyjść z grupy. Na pewno warto zwrócić uwagę na fakt, że podczas Independence Cup potrafili rozbić Ukrainę 7:0, dosyć pewnie awansowali do turnieju przez Asian Championship ogrywając tam między innymi mocny Iran, także potrafili ograć Japonię. Na ten turniej przyjechali niestety dla nich bez dwóch dużych gwiazd. Saml Al Bulushi to najlepszy strzelec w historii i reprezentacji. Harib Showan to na co dzień pierwszy wybór trenera Taliba Hilala w bramce. Oni obaj nie będą grać w Moskwie, toteż ciężar spoczywać powinien na barkach takich graczy jak Jalal Al Sinani, Yahya Al Araimi czy też Khalid Al Oraimi.

Co typować?

Pierwszy mecz turnieju, wyczucie tego piasku w Moskwie, wyczucie rywala na początku spotkania, to sprawia, że czasami potrzeba kilku minut, by dobrze wejść w mecz i aby coś zaczęło się dziać. Oman jest na tym turnieju mocno osłabiony, jednak charakterem i wolą walki mogą tutaj pokusić się o jakiś dobry dla siebie wynik. Portugalia ma na tyle potencjału, że mogą wygrać grupę z kompletem wygranych. Zacząć dzisiaj o 3 punktów to cel numer 1, aby rozpędzić się na następne mecze. 2 lata temu te ekipy grały ze sobą i Portugalia wygrała 3:1. Teraz liczę na dużo bardziej ofensywne widowisko, dlatego też swój typ kieruję na nację z Azji, ich odważniejszą grę, pokazali meczami przed turniejem, że są w stanie strzelać bramki nawet bez najlepszego snajpera. Kurs bardzo obiecujący, a można przecież wykorzystać go razem z bonusem w Fortunie.

Fortuna
1.97
Oman powyżej 2.5 bramek
Grupa Zagranie

Szwajcaria – Brazylia

20.08.2021r. 19:30

Fakt, że to jest hit 1 kolejki to nie ma wątpliwości. Na pewno nie będzie to takie spotkanie, z jakim mieliśmy do czynienia jeszcze kilka lat temu, kiedy Helweci uznawani byli za czołową ekipę świata mając nie tylko Dejana Stankovicia, ale również kilka gwiazd będących w świetnej formie. Teraz Szwajcaria to nacja, która wcale nie musi mieć łatwo jeśli chodzi o wyjście z tej grupy. Kto wie, czy to nie jest na ten moment najsłabsza drużyna od lat. Awansowali na turniej jako ta 5 najlepsza z Europy, ale okazywali się słabsi od Ukrainy, mieli problemy z Niemcami, co tylko pokazuje, jak ubogi w sukces może być ten turniej dla tego kraju, który miał tyle tradycji. 2 lata temu dotarli do ćwierćfinału i odpadli na tym etapie. Kto będzie liderem tej ekipy?  Poza Stankoviciem mamy Noela Otta i to jest ten drugi najważniejszy gracz. Reszta zawodników to ci dużo mniej doświadczeni w kadrze. Ta para ma decydować o obliczu ofensywy.

Canarinhos to główny faworyt do złota. Nie powinien mieć w tej grupie żadnych problemów z wygraniem grupy, wszak mamy tu jeszcze Salwador i Białoruś. Awans do turnieju głównego wywalczony w bardzo łatwy sposób, wszak pokonali każdego rywala w Ameryce Południowej i to bardzo pewnie. 2 lata temu udział w Paragwaju zakończyli na etapie już ćwierćfinału. Teraz są zdeterminowani, by ten wynik był o wiele lepszy. Mając same gwiazdy na każdej pozycji od Mao przez Datinhę, Mauricinho i Bruno Xaviera. Każdy z graczy z pola może decydować o obliczu kadry, bramkarz też może strzelać gole, wszak ma ich już kilkanaście w dotychczasowych grach.

Co typować?

Brazylia według zakładów bukmacherskich Fortuna jest tutaj zdecydowanym faworytem i jest wiele argumentów przemawiających za tym, że ta ekipa wygra i będzie to wygrana efektowna. Jest to moim zdaniem najsłabsza Szwajcaria od lat. Poza tym w meczach bezpośrednich Canarinhos robią co chcą z tym rywalem. 5 meczów ostatnich to 5 wygranych, aczkolwiek to pierwsze spotkanie na Mistrzostwach Świata. Ostatnio na World Beach Games 2 lata temu faworyt wygrał 7:4. Teraz liczę na to, że podobnie jak wówczas Brazylia strzeli co najmniej 7 bramek. Nie jesteś pewien, czy Fortuna jest odpowiednim bukmacherem dla Ciebie? Sprawdź nasze opinie o tym bukmacherze i dokonaj wyboru.

Fortuna
1.67
Brazylia powyżej 6.5 bramek

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: Zagranie
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 600 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem.
kupon Fortuna

fot. Norbert Barczyk

Zaloguj się aby dodawać komentarze