Nie odbędzie się dziś spotkanie Puszczy Niepołomice z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza, ale Fortuna 1. Liga ma do zaoferowania jeszcze dwa inne widowiska. Czy gospodarze podtrzymają swoje serie? Czy to może jednak goście zaskoczą faworytów? Zobaczcie analizę i typy na spotkania ŁKS-u z Koroną i Górnika Łęczna z GKS-em Jastrzębie. Gramy w Fortunie o 363 PLN! 

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2230PLN, aby otrzymać:

2000 PLN od depozytu + 210PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów? Dołącz do Grupy Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Górnik Łęczna vs GKS Jastrzębie

Piłkarze z Lubelszczyzny po spadku z Ekstraklasy dotarli nawet do 2. ligi, z której awansowali przed tym sezonem i w tym chyba odnaleźli ścieżkę, po której powinni się poruszać. Mocne otwarcie sezonu, tylko jedna porażka w 9 meczach sugeruje nam, że łęcznianie mogą włączyć się do walki o awans o klasę wyżej. Porażka przytrafiła się też z nie byle kim, bo Bruk-Betem Termaliką Nieciecza, który przewodzi w pierwszoligowym zestawieniu. Mimo gry w osłabieniu przez prawie godzinę, lider pokazał swoją moc i wygrał w ostatniej kolejce 2:1. Jastrzębianie nie zaczęli najlepiej tego sezonu. Pierwsze zwycięstwo odnieśli dopiero w ostatniej kolejce nad Odrą Opole, a i tak nie pozwoliło to przebić się wyżej w tabeli niż 17., przedostanie, miejsce. 4 zdobyte oczka i bilans bramkowy -11 to nie jest coś, czego oczekuje się w Jastrzębiu. Wszyscy życzyliby sobie takiego obrotu spraw, jak w sezonie 2018/19, kiedy po dwóch kolejnych awansach GKS zajął piąte miejsce, wyprzedzając choćby Podbeskidzie czy Wartę, które teraz występują w Ekstraklasie. Jak widzę to spotkanie?

Co gramy?

Wszystkie cztery punkty GKS zdobył na wyjeździe, ale też warto zaznaczyć, że rozegrał aż 7 z 10 meczów w delegacjach. Gospodarze na własnym boisku tylko raz oddali punkty – po bezbramkowym remisie z Widzewem Łódź. Tylko raz w Łęcznej goście potrafili zdobyć bramkę w tym sezonie – był to Radomiak, który uległ 2:1. Jastrzębianie do gry na wyjazdach trochę w tym sezonie przywykli, ale mimo dopiero 17. lokaty, nie zbierali cięgów – najwyższa porażka to 1:3 z GKS-em w Tychach. Na poziomie ligowym te ekipy spotkały się w Łęcznej tylko raz – w 2009 roku gospodarze wygrali 2:0. Dziś przewiduję podtrzymanie dobrej domowej zawodników Kamila Kieresia i zwycięstwo Górnika. Gradu bramek jednak nie powinno być w tym spotkaniu – poprzednie mecze obu drużyn w tym sezonie nie wskazują nam na kanonadę. Poniżej 3,5 gola? Na to się zanosi – więcej niż trzech goli kibice w Łęcznej w tym sezonie nie zobaczyli. Połączmy te dwie rzeczy i wyjdzie całkiem atrakcyjny kurs.

Nasz typ: Górnik Łęczna wygra mecz i poniżej 3,5 gola w meczu

Kurs: 2.13

grupa zagranie

ŁKS vs Korona Kielce

Hitowe starcie 10. serii gier. Starcie dwóch spadkowiczów z Ekstraklasy, którzy poszli różnymi ścieżkami. Łodzianie chcą jak najszybciej powrócić do elity. Przy tym nie dokonali rewolucji kadrowej, a trzon drużyny pozostał na swoim miejscu, czego efekty możemy zobaczyć w tabeli Fortuna 1. Ligi – ŁKS z jednym zaległym meczem jest na drugim miejscu, a po skutecznym odrobieniu strat może wejść na fotel lidera. Jest to ostatnia ekipa w pierwszoligowej stawce, która jeszcze w tej kampanii nie przegrała. Osiem zwycięstw i remis w meczu z Arką Gdynia przyczyniło się do tego wyniku. Podopieczni Wojciecha Stawowego strzelają najwięcej bramek w lidze – 24 – i zarazem najmniej tracą – 4, tyle samo mają Bruk-Bet Termalica i Górnik Łęczna. W Kielcach po spadku z PKO BP Ekstraklasy doszło do trzęsienia ziemi. Długo wyjaśniała się kwestia właścicielska klubu, aż ostatecznie doszło do tego, na co zanosiło się od dłuższego czasu – miasto przejęło Koronę. W przerwie międzysezonowej przyszło 15 nowych piłkarzy, a 24 odeszło z Kielc. Drużyna Macieja Bartoszka wciąż jest niezłą ekipą, ale na powrotny awans raczej nie ma co liczyć. Dziś nastąpi weryfikacja sił złocisto-krwistych. Z wyjazdu do Łodzi w tym sezonie jeszcze nikt nie wrócił choćby z punktem…

Co gramy?

ŁKS u siebie wygrał wszystkie mecze tracąc zaledwie dwa gole w czterech starciach. Korona na wyjazdach sprawuje się nadzwyczaj dobrze, bo nie przegrała jeszcze ani jednego pojedynku. Dwa zwycięstwa, trzy remisy i bilans bramkowy 6-3. Wśród trzech remisów tylko jeden był bezbramkowy. Koroniarze mogą dzisiaj być zagrożeniem dla ŁKS-u, ale czy wystarczającym, aby urwać punkty? Moim zdaniem nie. Pirulo i Sekulski, czyli najlepsi strzelcy z Łodzi (6 i 5 goli) zdobyli razem dwie bramki więcej niż cała Korona w tym sezonie. Aż cztery mecze Korony to brak zdobyczy bramkowej. Zaledwie dziewięć trafień w dziewięciu kolejkach to jeden ze słabszych wyników wśród pierwszoligowców (choć Odra Opole potrafiła z dziewięcioma bramkami uzbierać aż 20 punktów). Stawiam w tym starciu na drużynę Wojciecha Stawowego, która powinna dziś potwierdzić swoje aspiracje i w meczu dwóch spadkowiczów powinna pokazać jak należy grać o powrót do Ekstraklasy. ŁKS lubi nam przynosić dobre widowiska, dlatego do zwycięstwa łodzian dokładam ponad 1,5 gola w meczu. Dla odważniejszych – warte próby jest także obranie wyższej linii – 2,5 gola po kursie 2.16. 

Nasz typ: ŁKS wygra i powyżej 1,5 gola w meczu

Kurs: 1.73

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 2230PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 210 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem.

1liga

Dubel z dwoma wysokimi kursami stworzy nam przyjemne AKO 4.12. Oba zdarzenia mają też na tyle wysokie notowania, że kto woli grać solo, to już jest to do rozważenia. Przy 100 PLN przy skumulowanym kuponie da nam potencjalny zwrot w wysokości 363 PLN. Oba mecze odbędą się po południu, a hit tej kolejki będzie transmitowany na antenach Polsatu. Życzymy zieloności w Święto Niepodległości!

Chcesz więcej typów? Dołącz do Grupy Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Zaloguj się aby dodawać komentarze