FAME MMA REBORN: kod promocyjny. Bonusy VIP, oferta i zakład bez ryzyka!

Kod promocyjny Fame MMA Reborn

FAME MMA REBORN: kod promocyjny na galę! Przed nami długo wyczekiwane wydarzenie spod szyldu Fame. Po nieco ponad 3 miesiącach wraca najbardziej rozpoznawalna gala freakfightowa w naszym kraju i bez wątpienia emocji w najbliższą sobotę nie zabraknie. W klatce stanią do walki między innymi – Ferrari, Wampir, Wardęga, Parke czy Fabijański, więc po prostu – będzie się działo. A z okazji zbliżającej się gali na nowych graczy czekają również atrakcyjne bonusy powitalne. Jeśli chciałbyś poznać kod promocyjny na FAME MMA REBORN, to zachęcam do zapoznania się z tekstem!

Chcesz obstawiać gale FAME? Załóż konto w Betclic – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny VIPFAME i odbierz zakład bez ryzyka do 200 PLN!

Fame MMA Reborn baner Betclic

Kod promocyjny FAME MMA REBORN

Oczywiście – tak jak miało to miejsce w przypadku poprzednich imprez organizowanych przez federację FAME, tak i teraz nowi użytkownicy mogą liczyć na specjalne bonusy na FAME MMA REBORN. Żeby z nich skorzystać trzeba co prawda założyć konto z kodem promocyjnym i spełnić kilka wymogów bukmachera, jednak są to bardzo proste warunki, dzięki którym czeka na Ciebie coś ekstra na początku przygody z obstawianiem. O co konkretnie chodzi? Szczegóły znajdziesz w dalszej części tekstu.

Bukmacher na FAME MMA REBORN

W aspekcie bukmacherów oferujących zakłady na FAME MMA REBORN również nic się nie zmieniło. Cały czas prawa do przygotowania oferty na wszystkie wydarzenia organizowane przez Fame posiada na wyłączność Betclic i to właśnie tylko tam możesz obstawić kupon na nadchodzącą galę. Jeśli nie posiadasz jeszcze tam konta, to wystarczy przejść przez szybką i niezwykle prostą rejestrację, a w zamian otrzymasz dostęp do specjalnej oferty na start. Co zatem wchodzi w jej skład?

Fame MMA Reborn baner Betclic

Zanim jednak do konkretów zwiążanych z ofertą powitalną, to warto także wspomnieć o tym, co czeka kibiców śledzących nadchodzące FAME MMA REBORN. Karta walk zapowiada się szczególnie interesująco i tak naprawdę – mimo tego że ostatnie imprezy tej federacji stały na bardzo wysokim poziomie – wydaje się, że zestawienia nadchodzącej są jeszcze mocniejsze. Do walki stanie łącznie 26 fighterów, a wśród nich zobaczymy dwa starcia kobiet, wyrównanie zapowiadające się pojedynki Koro z Ferrarim czy Stricza ze Storminem, a także niespodziewaną walkę wieczoru w formule 2vs2 pomiędzy parami Gola & Wardęga – Fabijański & Olejnik. Będzie się więc działo, a start imprezy zaplanowany jest na 19:30. Gdybyś chciał natomiast poznać typy na Fame MMA, to oczywiście znajdziesz je na naszej stronie internetowej.

FAME MMA REBORN bonusy bukmacherskie

Z okazji długo wyczekiwanego FAME MMA REBORN nie mogło oczywiście zabraknąć interesujących bonusów na start. Tak jak wspomniałem nieco wyżej – głównym warunkiem, który należy spełnić jest założenie konta w Betclic z kodem promocyjnym, a także spełnienie kilku podstawowych wymogów tego bukmachera. W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka ze zwrotem do 200 PLN, dzięki czemu nie pozostaniesz z niczym nawet jeśli Twój kupon okaże się przegrany. Ponadto Betclic słynie z naprawdę solidnych bonusów i promocji dla stałych graczy, więc warto śledzić stronę tego operatora.

Fame MMA 19 zakład bez ryzyka: jak odebrać?

Tak naprawdę zakład bez ryzyka to jeden z najciekawszych bonusów startowych u bukmacherów. W końcu nie ma nic przyjemniejszego, niż rozpoczęcie przygody z obstawianiem z czystą i spokojną głową. Mianowicie jesteś w sytuacji win-win, bowiem jeżeli poprawnie wytypujesz kupon, to cała wygrana jest Twoja. W przypadku przegranej, otrzymasz zwrot postawionych kosztów, dlatego też taka opcja wydaje się idealna na start, a i z takiej możesz oczywiście skorzystać w Betclic! Natomiast gdybyś chciał przyjrzeć się bliżej analizom i typom na sobotnie wydarzenie, to zachęcam do zapoznania się z typami na Fame MMA Reborn, gdzie czekają przewidywania najlepiej zapowiadających się pojedynków.

Fame MMA Reborn baner Betclic

Zakład bez ryzyka Fame MMA 19 – zasady

Na sam koniec pozostało jeszcze podać wspominane już wyżej zasady bukmachera, które trzeba spełnić, aby skorzystać z opisywanego cashbacku. Jak więc wyglądają zasady promocji przygotowanej przez Betclic na FAME MMA REBORN? Tak naprawdę warunki dotyczące wypłaty cashbacku są stosunkowo proste i klarowne. Warto jednak pamiętać o tym, aby założyć konto z kodem promocyjnym Betclic. A co jeszcze należy zrobić, aby otrzymać dostęp do zakładu bez ryzyka? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w Betclic z kodem VIPFAME. Link do aktywacji promocji na Fame MMA Reborn
  2. Wpłać dowolny depozyt i postaw kupon z kursem całkowitym minimum 1.14
  3. W przypadku przegranej otrzymasz zwrot na konto bonusowe, maksymalnie do 200 PLN (aby skorzystać z pełnego zwrotu należy obstawić kupon za 228 PLN)
  4. W celu wypłaty środków bonusowych należy dokonać jednokrotnego obrotu przyznaną kwotą po kursie całkowitym przynajmniej 2.14.
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze