FAME MMA REBORN: gdzie oglądać? Gdzie kupić PPV? Transmisja TV i online

Fame MMA REBORN gdzie oglądać

FAME MMA REBORN: gdzie oglądać galę i kto oferuje stream online? Przed nami długo wyczekiwane wydarzenie organizowane przez federację Fame. Bez wątpienia emocji podczas zbliżającej się imprezy nie zabraknie – w końcu do tego przyzwyczaili nas już włodarze tej organizacji. Do walki stanie bowiem 26 zawodników, a wśród nich wyróżnić należy Wojtka Golę, Wardęgę, Fabijańskiego czy Normana Parke’a i Macieja Sulęckiego. A jeśli chciałbyś wiedzieć gdzie oglądać FAME MMA REBORN, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam!

Chcesz obstawiać gale FAME? Załóż konto w Betclic – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny VIPFAME i odbierz zakład bez ryzyka do 200 PLN!

Fame MMA Reborn baner Betclic

Gdzie oglądać FAME MMA REBORN?

Zatem gdzie oglądać FAME MMA REBORN? Zanim jednak przejdę do konkretów związanych z transmisją z gali, przybliżę nieco informacji na temat samej imprezy. W końcu jest to pierwsze wydarzenie od początku września stworzone przez Fame i dlatego też można spodziewać się fajerwerków. Mianowicie czekają nas pojedynki kobiet, znanych twarzy z poprzednich gal, jak chociażby Ferrari, Daro Lew czy Polak, a także main event, w którym zobaczymy aż 4 zawodników, bowiem będzie to pojedynek 2vs2, do którego staną pary – Gola/Wardęga – Olejnik/Fabijański. Jeżeli natomiast chciałbyś poznać nasze przewidywania dotyczące nadchodzącej gali, to typy na Fame MMA REBORN znajdziesz oczywiście na naszej witrynie.

Transmisja z Fame MMA REBORN standardowo będzie dostępna standardowo w systemie PPV. Nie powinno chyba nikogo dziwić, że próżno szukać tego wydarzenia czy to u bukmacherów, czy w telewizji, bowiem do tego zostaliśmy już przyzwyczajeni – szczególnie przez federacje freakfightowe. Tak naprawdę otrzymanie dostępu do gali jest banalnie proste, i wystarczy tylko dokonać jednorazowej opłaty na stronie federacji, a w zamian otrzymasz możliwość oglądania wszystkich pojedynków zbliżającego się wydarzenia, ale nie tylko, bowiem po wykupieniu odpowiedniego pakietu otrzymasz także dostęp do Loży Szyderców i materiałów z treningów.

Data, miejsce i godzina FAME MMA REBORN

Nadchodząca gala FAME MMA REBORN odbędzie się w sobotę, 9. grudnia w Atlas Arenie w Łodzi. Hala ta pomieści oczywiście kilka tysięcy osób, więc należy spodziewać się świetnej atmosfery i gorącego dopingu. Start imprezy zaplanowano standardowo – na godzinę 19:30, kiedy to odpalona zostanie również transmisja, natomiast pierwszej walki należy spodziewać się w okolicach 20:00. Następnie czeka na Ciebie aż 12 pojedynków, co oznacza, że trzeba nastawić się na 4-5 godzin wyśmienitych pojedynków i naprawdę niezłego show. Szczegółowe informacje na temat tego, jak wykupić dostęp do gali znajdziesz w dalszej części tekstu.

FAME MMA REBORN PPV

Jak już wspomniałem nieco wyżej – FAME MMA REBORN będzie pokazywane wyłącznie za pośrednictwem pay-per-view. Oznacza to, że każdy, kto chciałby śledzić sobotnie wydarzenie musi wykupić jedną z dwóch opcji, które oferuje strona federacji. Pakiety te różnią się przede wszystkim ceną, ale jakością obrazu czy dostępem do dodatkowych materiałów oraz po prostu – długością dostępu. Co więc możesz otrzymać po wykupieniu transmisji FAME MMA REBORN?

Fame MMA Reborn baner Betclic

Gdzie kupić PPV na FAME MMA REBORN?

Jednym z ważniejszych aspektów dla kibiców, którzy nie kupili biletów na to wydarzenie, jest fakt dotyczący tego, gdzie kupić PPV na FAME MMA REBORN. Po pierwsze trzeba wejść na stronę federacji w sieci i zarejestrować swój profil użytkownika. Następnie pozostaje już tylko wybór jednego z dwóch pakietów i po jego opłaceniu otrzymasz potwierdzenie zakupu i dostęp do gali. Tak naprawdę nie jest to w ogóle skomplikowane i nawet jeśli nie wiesz jak to zrobić, to po wejściu na witrynę internetową federacji Fame dowiesz się wszystkiego, bowiem znajdziesz tam opis każdej z czynności.

Ile kosztuje PPV na FAME MMA REBORN

Skoro nieco wyżej wspomniałem o pakietach, to warto przybliżyć nieco to, co one zawierają, a także czego można się po nich spodziewać. Zatem jak oglądać FAME MMA REBORN? Pierwszy pakiet dostępu – Basic kosztuje 34.99 PLN i dzięki niemu będziesz mógł śledzić transmisje w rozdzielczości 720 p, przez kolejne 2 doby. Jeśli jednak wykupisz PPV na FAME MMA REBORN w pakiecie Premium, to możesz liczyć na coś ekstra, bowiem czeka na Ciebie dostęp do sobotniego wydarzenia w lepszej rozdzielczości – 1080 p, a także możliwość jej odtwarzania przez najbliższy tydzień. Poza tym będziesz mógł zobaczyć dodatkowe materiały, jak chociażby te z Training Day czy dostęp do Loży Szyderców. To wszystko możesz mieć za 39.99 PLN, a więc jedynie 5 PLN więcej niż w przypadku podstawowego pakietu. Warto także wspomnieć, że jeśli chciałbyś obstawić opisywane wydarzenie, to taką możliwość daje jedynie Betclic, a typy na Fame MMA dostępne są oczywiście na naszej witrynie.

FAME MMA REBORN transmisja na żywo

Transmisja na żywo z Fame MMA REBORN będzie zatem możliwa jedynie wtedy, gdy wykupisz jeden z pakietów na stronie federacji. Jeśli więc jesteś fanem Fame i interesują Cię walki freakfighterów, to z pewnością warto rozważyć zakup transmisji. W oktagonie bowiem odbędzie się 12 pojedynków, które przyniosą mnóstwo emocji. Z pewnością będzie się działo, a klatka zapłonie – o to martwić się nie trzeba.

FAME MMA REBORN w TV i online

Na sam koniec warto więc jeszcze raz zaznaczyć, że transmisja FAME MMA REBORN nie będzie dostępna w żadnym innym legalnym źródle niż PPV. Z tego też względu nie ma co szukać walk w telewizji, internecie czy w Betclic, który jako jedyny oferuje możliwość obstawiania Fame MMA. Jeśli więc chciałbyś zobaczyć tę galę na żywo, to zachęcam do wejścia na stronę famemma.tv, gdzie wykupisz dostęp do gali we wspomnianym PPV. W zamian otrzymasz przynajmniej dwudniowy dostęp do gali, dzięki czemu żadna z walk Cię nie ominie!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze