Mamy potwierdzone info, że już niebawem odbędzie się kolejna gala FAME MMA 8. To wydarzenie, które przyciąga coraz to szerszą publikę, dlatego organizatorzy walk FAME MMA nie zwalniają tempa. Ledwo opadł kurz po FAME MMA 7, a już pojawiają się nowe informacje o kolejnej imprezie. Kiedy odbędzie się FAME MMA 8? Gdzie oglądać FAME MMA 8? Wszystko wyjaśniamy!

GALE FAME MMA 8 możesz obstawiać w Betclic – kliknij i odbierz kod promocyjny: VIPFAME na zakład bez ryzyka!

W pierwszy weekend września 2020 odbyła się gala FAME MMA 7, gdzie udany debiut zaliczył “Popek Monster”, który pokonał przez TKO “Stiflera”. W szeroko komentowanym pojedynku wygraną zaliczył także Marcin “El Testosteron” Najman, który już w pierwszej rundzie uporał się z Dariuszem “Lwem” Kaźmierczukiem. Już podczas FAME MMA 7 włodarze federacji zakomunikowali, że jesienią odbędzie się FAME MMA 8. Wówczas dokładna data nie była jeszcze znana, ale została potwierdzona jedna walka pomiędzy Piotrem “Szeli” Szeligą a Piotrem “Bestią” Piechowiakiem.

Dodatkowo smaczku na gali FAME MMA 7 dodała informacja, że partnerka Artura Szpilki, Kamila Wybrańczyk wyzywa do pojedynku Martę Linkiewicz. Polski bokser komentuje, że jego partnerka “łatwo nie odpuszcza”.

FAME MMA 8 – kiedy gala?

Wiemy oficjalnie, że FAME MMA 8 odbędzie się 21 listopada 2020 roku! Tak jak zwykle walki celebrytów rozpoczną się w sobotę po godzinie 20:00. W związku na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa wszystko wskazuje na to, że FAME MMA 8, tak jak FAME MMA 6 i FAME MMA 7 zostanie przeprowadzone w studiu telewizyjnym, bez szerokiej publiki.

FAME MMA 8 – gdzie oglądać?

Sportowi kibice przyzwyczajają się do tego, że w ostatnim czasie większość wydarzeń oglądają w telewizji. Najprawdopodobniej tak samo będzie z galą FAME MMA 8, która udostępniona zostanie w systemie Pay Per View. Wydaje się, że na próżno oczekiwać, by w związku z panującymi restrykcjami liczyć na to, że w listopadzie będzie można się udać do hali oglądać “na żywo” pojedynki FAME MMA 8.

Gdzie oglądać FAME MMA? Dostęp do transmisji FAME MMA 8 można wykupić na stronie famemma.tv. Wystarczy zarejestrować konto w serwisie, a następnie opłacić transmisje live, która kosztuje 19.99 PLN. Płatności za FAME MMA 8 możesz dokonać za pośrednictwem przelewu elektronicznego, aplikacji BLIK, systemu PayPal, a także karty VISA/Mastercard.

Federacja FAME MMA udostępnia za darmo studio przed walkami na kanale youtubowym.

FAME MMA 8 obejrzysz na stronie internetowej famemma.tv – w komputerze, telewizorze i telefonie. To przypomina oglądanie KSW z tą różnicą, że walki KSW dodatkowo można wykupić w Cyfrowym Polsacie i aplikacji IPLA TV. Fame MMA jak na razie można oglądać tylko w jednym serwisie internetowym.

FAME MMA 8 – jakie walki?

21 listopada 2020 roku ponownie do klatki FAME MMA wejdzie Marcin “El Testosteron” Najman, który zmierzy się z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim. Druga z potwierdzonych walk to rywalizacji Piotra Szeligi z “Bestią” Piechowiakiem.

Gdzie obstawiać FAME MMA 8? Zakłady i kursy na walki FAME MMA oferuje legalny bukmacher Betclic – oto aktualna karta walk FAME MMA 8:

  • Kasjusz “Don Kasjo” Życiński – Marcin “El Testosteron” Najman: 1.253.40
  • Piotr “Szeli” Szeliga – Piotr “Bestia” Piechowiak: 2.25 1.55

fame mma 8

Wiemy już także, że w walce wieczoru wystąpi Kacper Błoński, dla którego będzie to debiut w walkach MMA. Kto zostanie jego rywalem? O tym jeszcze nie wiemy. Artykuł będzie aktualizowany.

Betclic związał się kontraktem z FAME MMA na wyłączność, a to oznacza, że tylko w tej firmie bukmacherskiej możesz typować walki celebrytów. Na stronach Betclic znajdziesz aktualne kursy i bonus na FAME MMA, a także specjalne promocje z okazji najbliższej gali 21 listopada 2020. Jeśli nie masz konta w Betclic, to możesz założyć je z naszym kodem promocyjnym VIPFAME i odebrać zwrot stawki za pierwszy przegrany zakład!

FAME MMA 8 – typy na Zagranie

Możesz być pewien, że walki FAME MMA 8, które odbędą się 21 listopada wytypujemy dla naszych użytkowników w portalu zagranie.com i grupie typerskiej na Facebooku. Nasi eksperci i typerzy od sportów walki analitycznym okiem przyglądają się zawodnikom na FAME MMA i przed każdą galą prezentują swoje kupony z typami i kursami.

Na Zagranie znajdziesz typy na FAME MMA, ale także inne federacje w sportach walki takie jak KSW czy UFC (tutaj: https://zagranie.com/analizy-boks-mma/). Oczywiście na naszych stronach typujemy także najlepsze pojedynki bokserskie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze