Federacja FAME MMA nie zwalnia tempa i już po wakacjach szykuje kolejne wielkie wydarzenie. Przed nami siódma edycja FAME MMA, gdzie pożegnalną walkę stoczyć ma Marcin “El Testosteron” Najman. Kiedy i gdzie odbędzie się gala FAME MMA? Sprawdź nasz artykuł oraz bonusy w Betclic!

Baner FAME MMA BETCLIC

Wiadomo, że przy obecnych restrykcjach 7. gala, tak jak i 6. edycja FAME MMA odbędzie się bez udziału publiczności. Miejscem gali będzie studio telewizyjne, jedynym sposobem na obejrzenie walk jest zakup transmisji w systemie Pay Per View.

FAME MMA 7 – kiedy gala?

Włodarze federacji, czyli Wojtek Gola i Michał Baron poinformowali, że 7. gala FAME MMA odbędzie się 5 września (sobota) 2020 roku. Początek walk zaplanowany jest na godzinę 20:00.

Bonusy na FAME MMA 7 – SPRAWDŹ JUŻ TERAZ!

Fani FAME MMA nie będą mogli zakupić biletów na galę, bo wszystko będzie miało charakter telewizyjny. Podobnie jak przy okazji 6. gali FAME MMA impreza odbędzie się bez publiczności. To nie nowość, bo za nami już kilka gal bokserskich bez kibiców, a także jedna impreza KSW, która również była zorganizowana w formacie telewizyjnym.

FAME MMA 7 – gdzie można oglądać?

Jedyną możliwością oglądania i dopingowania swoich faworytów na FAME MMA 7 jest transmisja w formule PPV. Wykupienie odpowiedniego abonamentu na oficjalnej stronie federacji, czyli famemma.tv pozwala uzyskać dostęp “na żywo” do wszystkich walk.

Aby wykupić FAME MMA na PPV najpierw trzeba zarejestrować konto na stronie famemma.tv. Dostęp do transmisji live można uzyskać już od 19.99 PLN. Płatności dokonasz przelewem elektronicznym, BLIK-iem, poprzez system Pay Pal, a także przy użyciu karty VISA i MasterCard.

Studio przed każdą galą FAME MMA można oglądać za darmo na oficjalnym kanale youtubowym.

FAME MMA 7 – kto będzie walczył?

Podczas wrześniowej gali FAME MMA łącznie dojdzie do dziewięciu pojedynków. Swój debiut w nowej federacji zaliczy “Popek“, który przeszedł z KSW. Według oficjalnych zapowiedzi ostatni pojedynek w karierze stoczy Marcin Najman, którego rywalem będzie Dariusz “Lew” Kaźmierczuk.

  • Paweł “Popek Monster” Mikołajuw vs. Damian “Stifler” Zduńczyk
  • Adrian “Polak” Polański vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
  • Marta “Linkimaster” Linkiewicz vs. Marta “Martirenti” Rentel
  • Kasjusz “Don Kasjo” Życiński vs. Łukasz Lupa – walka w formule K-1
  • Marcin Najman vs. Dariusz “Lew” Kaźmierczuk
  • Kamil “Hassi” Hassan vs. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka
  • Tomasz Olejnik vs. Mariusz “Hejter” Słoński
  • Arkadiusz “Aroy” Tańcula vs. Piotr “Tybori” Tyburski
  • Krystian “Krycha” Wilczak vs. Maciej “Szewcu” Szewczyk

FAME MMA 7 – gdzie obstawiać?

Do tej pory wszystkie gale FAME MMA można było obstawiać u bukmachera LV BET. W lipcu obie strony zakończyły współpracę, a z federacją FAME MMA związał się inny legalny bukmacher – Betclic. Od teraz wszystkie walki na FAME MMA można obstawiać tylko w zakładach bukmacherskich Betclic.

Fani obstawiania i FAME MMA, którzy nie posiadają konta w Betclic mogą wykorzystać jeden z naszych kodów promocyjnych i zagrać bez ryzyka do kwoty 550 PLN lub 50 PLN.

Kursy Betclic na wszystkie walki 7. gali FAME MMA:

betclic fame mma

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze