FAME MMA 21: kod promocyjny. Zakład bez ryzyka 50 PLN, gra bez podatku – bonusy VIP

Bandura podczas walki na FAME

Kod promocyjny na FAME MMA 21. Już w najbliższą sobotę odbędzie się 21. edycja gali FAME MMA! Wydarzenie zapowiada się znakomicie, a dodatkowe emocje na pewno zagwarantuje wcześniejsze obstawienie kuponu. Przy tej okazji można skorzystać z ciekawych bonusów VIP, w tym zgarnąć zakład bez ryzyka do 50 PLN i zagrać bez podatku! Jaki jest kod promocyjny na FAME MMA 21 i jak skorzystać z najlepszych promocji? Zapraszam do sprawdzenia.

Chcesz obstawić najbliższą galę FAME MMA 21? Ofertę zakładów znajdziesz wyłącznie u legalnego bukmachera Betclic!

Wykorzystaj nasz kod promocyjny Betclic i zgarnij zakład bez ryzyka do 50 PLN, oraz graj bez podatku!

Baner na FAME MMA 21

Kod promocyjny FAME MMA 21

Organizacje freak-fightowe od dłuższego czasu prowadzą ścisłe współprace z konkretnymi bukmacherami i nie inaczej jest w przypadku FAME MMA! Gale tej federacji można obstawiać tylko i wyłącznie w Betclic, który to operator posiada zakłady i kursy na absolutnie wszystkie pojedynki FAME MMA 21! Co jednak ciekawsze, jako portal współpracujący z bukmacherem Betclic, posiadamy swój własny kod promocyjny, który można wykorzystać przy zakładaniu konta. Rejestracja z kodem promocyjnym VIPFAME da Wam możliwość odebrania ciekawych bonusów VIP i zagrania kuponu na FAME MMA 21 bez podatku! Więcej na ten temat już za momencik!

Baner Betclic pod FAME MMA 21

Bukmacher na FAME MMA 21

Jak już wspomniałem, bukmacherem na FAME MMA 21 jest Betclic. Od dłuższego czasu współpracuje on z organizacją i walki FAME MMA obstawimy tylko i wyłącznie u niego. Betclic to uznana marka na polskim rynku bukmacherów, a ostatnio zaproponował on typerom niespotykaną dotychczas opcję! Obecnie można u niego obstawiać bez podatku i to niezależnie od liczby zakładów na kuponie, czy stawki! Oznacza to w praktyce, że wszystkie potencjalne wygrane na kuponach są powiększone o 14%! Ponadto bukmacher na FAME MMA 21 wystawił masę ciekawych zdarzeń i zakładów na wszystkie walki sobotniej gali. Opcji i pomysłów na obstawienie zatem nie zabraknie, a jeżeli szukacie analiz i propozycji kuponów, to sprawdźcie nasze typy na FAME MMA 21.

FAME MMA 21 bonusy bukmacherskie

Jeżeli do tej pory nie zakładaliście konta u bukmachera Betclic, to przy okazji rejestracji z naszym kodem promocyjnym możecie odebrać wiele ciekawych bonusów bukmacherskich! Każdy legalny operator ma w swoich ofertach ciekawe opcje i benefity dla nowych graczy, a Betclic proponuje typerom ciekawy zakład bez ryzyka aż do kwoty 50 PLN, a także wspomnianą już grę bez podatku! Uprawnieniem do uzyskania tego rodzaju korzyści jest nasz kod promocyjny VIPFAME! Teraz przejdę do omówienia bonusów bukmacherskich na FAME MMA 21.

Zakład bez ryzyka na FAME MMA 21

Czym jest zakład bez ryzyka na FAME MMA 21? Bukmacher Betclic proponuje nowym graczom tego rodzaju bonus i jest to nic innego, jak ubezpieczenie pierwszego kuponu! W praktyce wykorzystanie zakładu bez ryzyka wygląda w ten sposób, że zakładając konto z kodem promocyjnym VIPFAME zapisujecie się automatycznie do skorzystania z takiej promocji. Po ukończeniu rejestracji i wpłaceniu pierwszych środków na konto, jesteście w stanie obstawić swój pierwszy kupon, który będzie objęty brakiem ryzyka. Jeżeli zatem nie wszystkie zakłady na kuponie okażą się trafione, Betclic zwróci postawioną stawkę w formie bonusu aż do kwoty 50 PLN! Jest to ciekawy bonus bukmacherski na FAME MMA 21, który warto wykorzystać! Dokładną instrukcję skorzystania z takiego cashbacku znajdziecie pod spodem!

FAME MMA 21 cashback – zasady

A zatem, jak skorzystać ze wspomnianego cashbacku na FAME MMA 21? Najważniejszym punktem jest wpisanie kodu promocyjnego VIPFAME, który uprawni Was do odebrania zakładu bez ryzyka do 50 PLN! Poniżej dokładna instrukcja skorzystania z tego rodzaju promocji:

  1. Rozpocznij rejestrację u bukmachera Betclic.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego VIPFAME.
  3. Dokonaj pierwszej wpłaty na swoje konto w Betclic.
  4. Obstaw swój pierwszy kupon, który zostanie objęty promocją bez ryzyka aż do kwoty 50 PLN.
  5. Jeżeli przegrasz pierwszy kupon, Betclic wypłaci Ci stawkę kuponu pomniejszoną o podatek (12%) na konto bonusowe.
  6. Bonusem należy obrócić na kuponie z kursem łącznym 2.14 lub wyższym!

Gra bez podatku FAME MMA 21

Oprócz możliwości obstawienia pierwszego kuponu bez ryzyka, Betclic proponuje nowym graczom funkcję gry bez podatku! Oznacza to, że obstawiając zakłady na FAME MMA 21, będziecie w stanie wygrać na nich aż o 14% więcej! Takiej funkcji przy okazji FAME MMA nigdy wcześniej nie było, a zatem zdecydowanie warto skorzystać i dać sobie szansę na zgarnięcie jeszcze większej wygranej! To wszystko z naszym kodem promocyjnym na FAME MMA 21! Powodzenia!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze