FAME MMA 21: gdzie oglądać? Gdzie kupić PPV? Transmisja w Canal+Online

Fame MMA 21 gdzie oglądać

Fame MMA 21: gdzie oglądać tę galę? Przed nami kolejna edycja walk spod szyldu FAME. W karcie walk znalazło się miejsce dla kilku hitowych pojedynków, a za takie można uznać walkę wieczoru pomiędzy Bandurą a Adamkiem czy starcie Alana Kwiecińskiego z Wampirem. Emocji z pewnością nie zabraknie, a jeśli chciałbyś dowiedzieć się gdzie oglądać Fame MMA 21, to potrzebne informacje znajdziesz nieco niżej.

Chcesz obstawić najbliższą galę FAME MMA 21? Ofertę zakładów znajdziesz wyłącznie u legalnego bukmachera Betclic!

Wykorzystaj nasz kod promocyjny Betclic i zgarnij zakład bez ryzyka do 50 PLN, oraz graj bez podatku!

Baner na FAME MMA 21

Gdzie oglądać Fame MMA 21?

Zatem gdzie oglądać Fame MMA 21? Tak naprawdę po raz pierwszy czekają nas zmiany w tym aspekcie. Do tej pory, standardowo, jak większość federacji freak fightowych, również i Fame oferował wykupienie PPV na stronie federacji. Wystarczyło wejść na ich witrynę, zalogować się i opłacić dostęp. Teraz jednak sporo się zmieniło. Z pewnością będzie to widoczna, ale też pozytywna zmiana dla fanów walk freak fighterów! W tym miejscu warto także wspomnieć, że Fame MMA 21 można obstawić, aczkolwiek wyłącznie u jednego bukmachera, w Betclic. Jeśli nie masz tam jeszcze konta i przejdziesz przez rejestrację z kodem promocyjnym Betclic, to w zamian czeka na Ciebie nie tylko dostęp do oferty, ale też zakład bez ryzyka o wartości do 50 PLN!

FAME MMA 21 w CANAL+ONLINE

Jak podali włodarze federacji, udało im się dojść do porozumienia z telewizją Canal+. Od teraz gale organizowane przez Fame MMA będzie można śledzić właśnie w tej stacji, jednak nie w telewizji, a w internecie, na Canal+ Online. Zatem dla fanów – pod względem wykupienia dostępu – zbyt wiele się nie zmieni, jednak na każdego, kto zdecyduje się zakupić takowy pakiet czeka sporo dodatków.

Baner na FAME MMA 21

Data, miejsce i godzina Fame MMA 21

Nadchodząca gala Fame MMA 21 zaplanowana została na sobotę, 18. maja. Standardowo pierwszą walkę będzie można zobaczyć o 20:00, natomiast main event zaplanowano na okolice północy. Na fanów freak fightów czeka dokładnie 10 pojedynków, a wśród nich starcia kobie, byłych zawodowców i wielu wyśmienitych freaków. Na miejsce wydarzenia włodarze wybrali PreZero Arena Gliwice. A jeżeli nie możesz pojawić się w hali, ale chciałbyś zobaczyć to wydarzenie, to oczywiście wystarczy wykupić wspomniany pakiet w Canal+ Online, a w zamian będziesz mógł śledzić wszystkie starcia na żywo. Natomiast gdybyś chciał poznać typy na Fame MMA 21, to znajdziesz je na naszej stronie internetowej!

FAME MMA 21 PPV

Warto więc pamiętać, że od Fame MMA 21 PPV na galę można wykupić wyłącznie na stronie Canal+ Online. To spora zmiana względem poprzednich gal, ale również duża nobilitacja. Dzięki tej współpracy Fame będzie mógł trafić również do odbiorców, którzy sami z siebie nie postanowiliby wykupić dostępu do gali z ich strony, ale posiadając wykupiony pakiet na platformie Canal+ zwrócą uwagę na wydarzenie.

Gdzie kupić PPV na Fame MMA 21?

Jak już wspomniałem nieco wyżej, fani freak fightów mogą wykupić PPV na Fame MMA 21 za pośrednictwem strony internetowej Canal+. I jeszcze raz zaznaczę, że jest to jedyne miejsce, gdzie będzie taka możliwość. Obecnie federacja postanowiła odejść od klasycznego PPV na swojej stronie, wchodząc we współpracę z wspomnianą stacją. Co prawda za jej pośrednictwem również będziesz mógł wykupić jednorazowy dostęp do gali, ale jednak przez stronę Canal+. Podsumowując – wystarczy wejść na stronę Canal+ Online, zalogować się bądź zarejestrować i wybrać opcję, która Cię interesuje. Po opłaceniu będziesz mógł śledzić sobotnie Fame MMA 21 bez żadnych problemów!

Cena ppv na FAME MMA 21

Tym, co z pewnością interesuje fanów zbliżającej się gali, to cena Fame MMA 21. Co ciekawe Canal+ również przygotował dla nowych odbiorców dwie opcje pakietowe. Pierwsza z nich kosztuje 49 PLN, a po opłaceniu będziesz mógł obejrzeć tylko tę galę. Będzie to jednorazowa opłata i dostęp tylko do FAME MMA 21. Jeśli jednak zdecydujesz się na miesięczną subskrypcję Canal+ Online, to wtedy cena będzie niższa o 10 PLN, a więc będzie to koszt 39 PLN. Oczywiście subskrypcję w każdym momencie będzie można anulować.

Fame MMA 21 transmisja TV

Co prawda dalej próżno szukać freak fightów w TV, jednak za sprawą współpracy Fame MMA i Canal+ Online, jeżeli tylko posiadasz funkcję Smart TV, będziesz mógł zobaczyć tę galę w naprawdę dobrej jakości u siebie na telewizorze. Wystarczy więc posiadać dostęp do internetu w swoim odbiorniku, a w zamian czekają blisko 4 godziny świetnych pojedynków w oktagonie FAME. A więcej informacji na temat tego jak oglądać Fame MMA znajdziesz standardowo na naszej witrynie.

FAME MMA 21 za darmo online

Oczywiście nie powinno dziwić, że nadchodząca gala Fame MMA 21 nie będzie dostępna za darmo. W końcu żadna z poprzednich imprez spod szyldu Fame, ale nie tylko, nie była pokazywana bez jakiejkolwiek opłaty. W końcu wszystkie gale freak fightowe działają na zasadach PPV i dlatego też są dostępne na żywo jedynie po wykupieniu dostępu. Tak też jest oczywiście w tym wypadku, więc jeśli chcesz zobaczyć galę z Gliwic, to zachęcam do wykupienia jednego z pakietów oferowanych przez Canal+.

Zaloguj się aby dodawać komentarze