FAME MMA 20: kod promocyjny. Bonusy VIP, oferta i zakład bez ryzyka 228 PLN!

FAME MMA 20: kod promocyjny. Już w najbliższą sobotę dojdzie do jednej z największych gal w historii freak-fightów w Polsce! Mowa tu oczywiście o evencie Fame MMA 20, który wzbudza masę emocji i zainteresowania. Nie dziwi zatem, że wielu kibiców chce również obstawić najbliższe walki, a przecież przy tym można skorzystać z wielu bonusów bukmacherskich i korzyści z wykorzystaniem naszego kodu promocyjnego na Fame MMA 20! Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły na ten temat.

Zakład bez ryzyka na FAME MMA 20 do 228 PLN!
Betclic
KOD: VIPFAME
Czytaj recenzję Recenzja ODBIERZ

Masz ochotę zagrać kupon na FAME MMA 20? Ofertę i zakłady znajdziesz wyłącznie u bukmachera Betclic!

Załóż konto z kodem promocyjnym VIPFAME i zgarnij zakład bez ryzyka aż do 200 PLN!

baner na FAME MMA 20

Kod promocyjny FAME MMA 20

Podobnie jak miało to miejsce w przypadku poprzednich gal Fame MMA, tak i tym razem organizacja prowadzi ścisłą współpracę z bukmacherem Betclic. Oznacza to, że tylko u niego znajdziecie ofertę zakładów na sobotnie walki i w żadnym innym miejscu nie zdołacie ich obstawić. Bukmacher Betclic dla nowych graczy przygotował specjalną ofertę powitalną, z której skorzystać możecie wykorzystując nasz kod promocyjny na Fame MMA 20. Od lat współpracujemy z powyższym bukmacherem i dzięki temu rejestrując się na jego stronie, odebrać możecie między innymi zakład bez ryzyka w wysokości 200 PLN! Więcej informacji na ten temat przedstawię już za moment!

Bukmacher na FAME MMA 20

Jak już zdążyłem wspomnieć, organizacja Fame MMA wciąż prowadzi współpracę z bukmacherem Betclic. Przy okazji poprzednich gal kibice obstawiali masę zakładów na wybrane walki, a sam operator Betclic cieszył się sporą popularnością i uznaniem! W przypadku gali Fame MMA 20 nie ma odstępstwa od reguły i ponownie wszystkie walki dostępne do obstawienia znajdziemy właśnie w jego ofercie. A warto powiedzieć, że na karcie walk znalazło się w sumie aż 14 pojedynków, a zatem emocji i pomysłów na kupony brakować nie powinno! Jeżeli chcecie zasugerować się naszymi pomysłami, możecie sprawdzić nasze typy na Fame MMA 20

baner pod Fame MMA 20

FAME MMA 20 bonusy bukmacherskie

Przejdźmy zatem do szczegółów bonusów bukmacherskich, z których można skorzystać przy okazji rejestracji u bukmachera Betclic. Kibice, którzy będą chcieli obstawić wybrane walki Fame MMA 20 muszą mieć oczywiście założone konta u wspomnianego operatora. A przy procesie rejestracji warto wykorzystać nasz kod promocyjny Fame MMA 20, by zyskać możliwie najwyższy pakiet powitalny z licznymi bonusami bukmacherskimi! Do najpopularniejszych promocji powitalnych u polskich bukmacherów należą chociażby zakłady bez ryzyka i również Betclic proponuje nowym typerom tego rodzaju profit na start! Myślę, że każdy kibic woli skorzystać z promocji i w wypadku przegranego kuponu odebrać bonus w postaci zwróconej stawki, aniżeli ryzykować własne środki i ewentualnie je stracić. Właśnie taką możliwość daje nasz kod promocyjny na Fame MMA 20, o którym więcej powiem w poniższym nagłówku!

FAME MMA 20 zakład bez ryzyka: jak odebrać?

A zatem, jak dokładnie odebrać wspomniany zakład bez ryzyka do 200 PLN? Wszystko dzieje się podczas procesu rejestrowania konta, kiedy to w formularzu można użyć kodu promocyjnego. I tu polecam nasz, a więc VIPFAME, z którym zgarniecie pełny pakiet powitalny i wspomniany cashback o wartości aż 200 PLN. Za taką stawkę można zagrać swój pierwszy kupon i oczywiście, jeżeli okaże się on trafiony, całość wygranej ląduje na koncie głównym! Z kolei w przypadku, gdy któraś z walk “nie wejdzie”, bukmacher wypłaci całość postawionej stawki (minus podatek) na konto bonusowe gracza. Wówczas za zwrócone środki należy zagrać kolejny kupon i uwolnić środki, by wypłacić je ponownie na rachunek bankowy!

Zakład bez ryzyka FAME MMA 20 – zasady

Pora więc przedstawić instrukcję rejestracji u bukmachera Betclic. Jeżeli podążycie za radami opisanymi pod spodem, będziecie w stanie skorzystać z opisanej w tym tekście promocji i zagrać swój kupon na Fame MMA 20 bez ryzyka aż do 200 PLN! Jak już wspomniałem, najważniejsze jest użycie naszego kodu promocyjnego na Fame MMA 20 podczas rejestracji. Poniżej zapowiadana instrukcja założenia konta w Betclic:

  1. Załóż konto w Betclic z kodem promocyjnym VIPFAME. Link do aktywacji promocji na Fame MMA Reborn
  2. Wpłać pierwsze środki i postaw kupon z kursem całkowitym minimum 1.14
  3. W przypadku przegranej otrzymasz zwrot na konto bonusowe aż do 200 PLN (aby skorzystać z pełnego zwrotu należy obstawić kupon za 228 PLN)
  4. W celu wypłaty środków bonusowych należy dokonać jednokrotnego obrotu przyznaną kwotą po kursie całkowitym przynajmniej 2.14.

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze