FAME MMA 20: karta walk. Zawodnicy, turniej, walki, kto walczy?

Gala Fame MMA 18

Już w najbliższą sobotę odbędzie się kolejna i wybornie zapowiadająca się gala Fame MMA! Przy okazji 20. edycji imprezy, organizacja postawiła na wiele znakomitych pojedynków, a w oktagonie wystąpi masa popularnych i lubianych w kraju postaci z różnych dziedzin i środowisk. Jak dokładnie wygląda karta walk na Fame MMA 20 i kto zawalczy podczas najbliższej gali? Zapraszam do sprawdzenia.

Zakład bez ryzyka na FAME MMA 20 do 228 PLN!
Betclic
KOD: VIPFAME
Czytaj recenzję Recenzja ODBIERZ

Masz ochotę zagrać kupon na FAME MMA 20? Ofertę i zakłady znajdziesz wyłącznie u bukmachera Betclic!

Załóż konto z kodem promocyjnym VIPFAME i zgarnij zakład bez ryzyka aż do 200 PLN!

baner na FAME MMA 20

FAME MMA 20 karta walk

Sobotnia gala Fame MMA 20 zapowiada się wybornie i słychać wiele głosów, że może być to najlepsza edycja w historii organizacji! Na karcie walk zdecydowanie nie zabraknie znanych z polskiego podwórka postaci Internetu, byłych sportowców i innych słynnych osobistości! W sumie na karcie walk znalazło się aż 12 pojedynków, a zatem jest to większa ilość zestawień, niż zwykle ma to miejsce przy okazji gal freak-fightowych. Już teraz możecie sprawdzić nasze aktualne typy na Fame MMA 20, a ja pod spodem prezentuję rozpiskę najbliższej gali, którą wrzucił na swoje social-media sam organizator:

karta walk na Fame MMA 20

Pełna karta walk: 

  • Walka wieczoru: Finał turnieju ośmioosobowego
  • Co-main event: Don Kasjo vs Boxdel (K1)
  • Piotr Szeliga vs Natan Marcoń (Boks)
  • Półfinał turnieju ośmioosobowego
  • Półfinał turnieju ośmioosobowego
  • Michał Pasternak vs Norman Parke (MMA)
  • Daro Lew vs Xayoo (K1)
  • Ćwierćfinał turnieju ośmioosobowego: Josef Bratan vs Polak (K1)
  • Ćwierćfinał turnieju ośmioosobowego: Filip (K1)
  • Ćwierćfinał turnieju ośmioosobowego: Josef Bratan vs Polak (K1)
  • Ćwierćfinał turnieju ośmioosobowego: Josef Bratan vs Polak (K1)
  • Jakub Kosecki vs Tuszol (K1)
  • Wronek vs Tomasz Olejnik (Boks)

Walka wieczoru FAME MMA 20

Jeżeli chodzi o walkę wieczoru Fame MMA 20, to tym razem mamy dość specyficzną sytuację. Wiadomo co prawda, że będzie to finałowe starcie wielkiego turnieju, jednak oczywiście nazwiska zawodników, którzy w nim zawalczą poznamy na ostatnią chwilę. Nie można zatem powiedzieć, kto de facto zawalczy w najważniejszym pojedynku Fame MMA 20, jednak mamy pewność, że będą to dwaj zawodnicy z ósemki, która weźmie udział w turnieju, którego nagrodą główną jest kwota 1.5 miliona złotych! Nie ma wątpliwości, że ktokolwiek weźmie udział w walce wieczoru Fame MMA, emocji nie zabraknie i powinno być to doskonałe show!

Co-main FAME MMA 20

Skoro było o walce wieczoru najbliższej gali Fame, to nie może też zabraknąć informacji o tak zwanym co-main evencie, a więc pojedynku, który będzie drugi od końca i w teorii powinien być drugą najważniejszą potyczką na całym wydarzeniu. Tym starciem będzie długo wyczekiwany i rozgrzewający kibiców freak-fightów rewanż. Don Kasjo stanie w nim naprzeciw Boxdela i pomimo, że Życiński w pierwszej walce okazał się lepszy, tym razem nie jest już on tak murowanym faworytem. Wielu kibiców bardziej czeka na wspomniany co-main event Fame MMA 20, aniżeli na samą walkę wieczoru, co tylko oddaje znakomite emocje, jakich powinniśmy być świadkami!

Karta główna FAME MMA 20

Karta główna Fame MMA 20 zapowiada się niezwykle ciekawie i powszechna jest w środowisku opinia, że gala może stać się najlepszą w całej historii freak-fightów w Polsce! Zwykle na rozpiskach jest kilku mniej znanych zawodników, czy postaci, których kibice nie kojarzą. W przypadku karty głównej Fame MMA 20 mamy do czynienia z samymi gwiazdami organizacji, które oczywiście w wielu przypadkach budzą skrajne emocje. W sumie dojdzie aż do 14 pojedynków, z czego niektóre są jeszcze nieznane, bo przecież nie znamy wyników pierwszych walk turnieju. Ostatecznie jednak karta główna prezentuje się znakomicie i myślę, że każdy kibic freak-fightów w tej kwestii się ze mną zgodzi! 

Turniej na FAME MMA 20 – zasady i nagroda

Jak już zdążyłem wspomnieć, na gali Fame MMA 20 odbędzie się długo wyczekiwany turniej, w którym udział weźmie w sumie 8 zawodników! Zasady zmagań będą dosyć proste, ponieważ wpierw odbędą się ćwierćfinały, a zwycięzca każdego z nich przejdzie do półfinału, a wygrany kolejnej rundy zawalczy w wielkim finale! Nagrodą główną dla najlepszego z ośmiu zawodników będzie 1.5 miliona złotych, zaś fighter, który w finale okaże się słabszy otrzyma 500 tysięcy złotych! Warto w tym miejscu dodać, że pojedynki ćwierćfinałowe i półfinałowe odbędą się na dystansie jednej pięciominutowej rundy, zaś finał to 3 odsłony walki po 3 minuty każda. Wszystkie pojedynki objęte są formułą K1.

Drabinka i pary w turnieju

Jak dokładnie wygląda drabinka i pary we wspomnianym turnieju? Wspomniałem już, że wystąpić ma w nim ośmiu zawodników i jestem przekonany, że żadnemu kibicowi freak-fightów w Polsce wspomnianych postaci przedstawiać nie trzeba. Będą to: Ferrari, Polak, Krycha, Dawid Malczyński, Josef Bratan, Filipek Wiewiór i Arkadiusz Tańcula. Jak natomiast prezentuje się drabinka i ewentualne pojedynki półfinałowe, oraz walka finałowa?

rozpiska turnieju Fame MMA

Jeżeli chodzi o drabinkę turnieju, zwycięzca pojedynku Ferrari – Krycha zmierzy się z wygranym starcia Tańcula – Wiewiór. Z kolei po drugiej stronie drabinki mamy zestawienia Josef Bratan – Polak i Filipek – Malczyński. Największe szanse na zwycięstwo w całym wydarzeniu daje się Polakowi, Ferrariemu i Dawidowi Malczyńskiemu. W wolnej chwili zerknijcie również koniecznie jak oglądać Fame MMA!

Zawodnicy FAME MMA 20

Podsumowując zatem cały artykuł, wydaje się, że gala Fame MMA 20 ma realne szanse, by przejść do historii jako jedno z najciekawszych widowisk freak-fightowych! Karta walk jest do prawdy szalenie ciekawa, sam turniej z pulą nagród 2 milionów złotych wzbudza wielkie zainteresowanie, a zawodnicy mający wystąpić na gali są bardzo znani i wzbudzają masę emocji! Wydaje się zatem, że warto będzie spędzić sobotni wieczór z Fame MMA 20 i pozostało mi trzymać kciuki za jak najlepsze widowisko!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze