FAME MMA 20: gdzie i co obstawiać? Obstawianie FAME 20

Gala Fame MMA

Sobotnia gala Fame MMA 20 zapowiada się szalenie ciekawie i nie brak głosów, że będzie to najlepszy event tej organizacji w całej historii! Nie dziwi zatem, że liczne grono kibiców ma w planach obstawić kupony na najbliższe walki. Jeżeli nie wiecie, gdzie i w jaki sposób obstawić Fame MMA 20, to w poniższym tekście znajdziecie wszystkie informacje na ten temat. Zapraszam do sprawdzenia.

Zakład bez ryzyka na FAME MMA 20 do 228 PLN!
Betclic
KOD: VIPFAME
Czytaj recenzję Recenzja ODBIERZ

Masz ochotę zagrać kupon na FAME MMA 20? Ofertę i zakłady znajdziesz wyłącznie u bukmachera Betclic!

Załóż konto z kodem promocyjnym VIPFAME i zgarnij zakład bez ryzyka aż do 200 PLN!

baner na FAME MMA 20

FAME MMA 20 gdzie obstawiać?

W związku z szalenie ciekawą kartą walk i wieloma znakomicie zapowiadającymi się pojedynkami, gala Fame MMA 20 będzie również bardzo chętnie obstawiana przez graczy, ale i niedzielnych kibiców. Jeżeli do tej pory nie zdarzyło Wam się grać kuponów na tego rodzaju wydarzenia, to musicie wiedzieć, że nie u każdego bukmachera znajdziecie ofertę z zakładami. W większości przypadków, dana organizacja freak-fightowa prowadzi ścisłą współpracę z jednym konkretnym bukmacherem i to on posiada prawo do przyjmowania kuponów na wyłączność. Podobnie jest z organizacją Fame MMA, która od dobrych kilkunastu gal współpracuje z bukmacherem Betclic. W praktyce oznacza to, że jeżeli chcecie obstawić sobotnie pojedynki, to odpowiednią ofertę i zdarzenia znajdziecie tylko i wyłącznie u niego! Przy okazji wykorzystać możecie nasz kod promocyjny Betclic i obstawić pierwszy kupon bez ryzyka aż do 200 PLN!

FAME MMA 20 w Betclic

Jak już zdążyłem wspomnieć, najbliższa gala Fame MMA 20 będzie dostępna do obstawienia tylko i wyłącznie u jednego bukmachera. Jest nim oczywiście Betclic i osoby które interesują się freak-fightami od dłuższego czasu najpewniej przywykli do takiego stanu rzeczy. Sytuacja, w której tylko Betclic posiada ofertę i możliwość przyjmowania kuponów na walki Fame MMA ma swoje plusy i minusy. Wielu graczy ceni sobie jednak tego operatora za bardzo szybkie wpłaty i wypłaty, nieskomplikowany układ i wygląd strony, czy wreszcie bardzo ciekawą ofertę na Fame MMA! Z tego też powodu nie wydaje się, by w najbliższej przyszłości powyższy stan rzeczy miał się zmienić. Na marginesie, polecam sprawdzić innych bukmacherów, którzy umożliwiają obstawianie innych gal, czy dyscyplin sportu!

Co obstawiać na FAME MMA 20?

Bukmacher Betclic umożliwia obstawianie Fame MMA 20 zarówno przed rozpoczęciem konkretnych walk, jak i w trakcie ich trwania! W słowniku bukmacherskim mówi się na to “zakłady pre-match” i “zakłady live”. Jeżeli chodzi o obstawianie Fame MMA 20 przed samą galą, dostępne są zdarzenia na absolutnie wszystkie walki, tak więc przy okazji każdego pojedynku możemy pokusić się o wskazanie zwycięzcy danego starcia. Obstawianie Fame MMA w kierunku lepszego z zawodników w danej walce jest z resztą najbardziej popularne i nowi gracze swoje kupony układają w większości z tego rodzaju zdarzeń. Istnieją również inne linie i oferta Betclic na galę Fame MMA jest nieco bardziej rozbudowana, o czym więcej za moment!

Rodzaje zakładów na FAME MMA 20

Nieco bardziej doświadczeni gracze często nie ograniczają się tylko do obstawiania zwycięzców pojedynków, ale szukają nieco bardziej niestandardowych i nieoczywistych zdarzeń. Przy okazji meczów piłki nożnej bukmacher Betclic oferuje niekiedy nawet po kilkaset różnych możliwości do obstawienia, jednak siłą rzeczy, w przypadku walk MMA, czy K1, będzie ich nieco mniej. Nie zmienia to jednak faktu, że dalej mamy spory wybór w ofercie Betclic, a najważniejsze rodzaje zakładów na Fame MMA 20 wyglądają następująco:

  • zakłady na zwycięzcę pojedynku
  • zakłady na sposób zwycięstwa (poddanie, KO, decyzja itd.)
  • zakłady na liczbę stoczonych rund
  • zakłady na zakończenie walki w 60 sekund
  • zakłady na pełny dystans w walce 
  • inne zakłady

Obstawianie FAME MMA 20

Jak więc widzicie, obstawianie Fame MMA 20 wcale nie jest trudne i polega na kilku najważniejszych rzeczach. Trzeba mieć oczywiście zarejestrowane konto u bukmachera Betclic, bo tylko on ma w ofercie zakłady na najbliższą galę. Przed jej rozpoczęciem warto przeanalizować konkretne pojedynki i szanse zawodników, a następnie wybrać interesujące nas zdarzenia i ułożyć z nich swój kupon! Z pewnością wielu kibiców freak-fightów robiło już tak przy okazji poprzednich eventów organizacji Fame, jednak warto mieć świadomość, że na naszej stronie pojawiły się już typy na Fame MMA 20, a zatem wiedza naszych ekspertów, którą chętnie się z Wami dzielą! Polecam sprawdzić nasze propozycje i życzę powodzenia w obstawieniu Fame MMA 20!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze