Fame MMA 19 kod promocyjny. Bonus VIP i zakład bez ryzyka do 228 PLN!

Kod promocyjny Fame MMA 19

Fame MMA 19: kod promocyjny na galę. W najbliższą sobotę fani freakfightów z pewnością nie będą narzekać. Mianowicie w Krakowie odbędzie się kolejna impreza spod szyldu Fama. W karcie walk znalazło się miejsce dla wielu wyśmienitych fighterów, jak chociażby Tańcula, Ferrari, Fabijański, Wrzosek, Simao czy bracia Tyburscy. To także niezła okazja dla typerów, którzy chcieliby obstawić poszczególne pojedynki tej gali. A na co mogą liczyć nowi użytkownicy z okazji Fame MMA 19? Kod promocyjny i bonusy na start czekają na każdego nowo zarejestrowanego użytkownika. Jeżeli chciałbyś poznać więcej szczegółów na ten temat, to zapraszam do lektury.

Zakład bez ryzyka na FAME MMA 19 do 228 PLN!
Betclic
KOD: VIPFAME
Czytaj recenzję Recenzja ODBIERZ

Chcesz obstawiać gale FAME? Załóż konto w Betclic – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny VIPFAME i odbierz zakład bez ryzyka do 200 PLN!

Baner Betclic Fame MMA 19

Kod promocyjny Fame MMA 19

Nie powinno chyba nikogo dziwić, że powstał specjalny kod promocyjny na Fame MMA 19, dzięki któremu nowi gracze mogą otrzymać dostęp do specjalnej oferty powitalnej. Tego właśnie można spodziewać się po większości bukmacherów przy okazji sporych wydarzeń sportowych, którym bez wątpienia jest także nadchodzące Fame MMA 19. Warto także zaznaczyć, że dostęp do oferty będzie możliwy tylko u jednego operatora na polskim rynku. Jeśli więc chciałbyś poznać szczegóły dotyczące akcji promocyjnej, samego bukmacher oferującego zakłady czy w ogóle kodu promocyjnego na Fame MMA 19, to potrzebne informacje znajdziesz w dalszej części tekstu.

Bukmacher na Fame MMA 19

Tak jak w przypadku poprzednich imprez organizowanych przez federację Fame, tak i nadchodzącą sobotnią galę będzie można obstawiać wyłącznie u jednego bukmachera. Oczywiście chodzi o Betclic, który od kilku już lat ściśle współpracuje z organizacją Fame MMA, dzięki czemu posiada ofertę na Fame na wyłączność. Oznacza to więc, że jeśli chciałbyś obstawić zbliżającą się galę freakfightową, to musisz posiadać konto gracza w Betclic. Oczywiście jego założenie jest bardzo proste i trwa tylko kilka minut, jednak warto pamiętać, aby zrobić to nieco wcześniej niż tuż przed galą, aby zdążyć skorzystać ze specjalnej oferty startowej. A co konkretnie wchodzi w jej skład?

fame mma 19 baner

Zanim jednak przejdę do konkretów związanych z bonusem na Fame MMA 19, to warto przyjrzeć się bliżej samej gali. Karta walk – tak jak w przypadku poprzednich imprez tej federacji – wygląda naprawdę solidnie i należy spodziewać się kilku wyśmienitych pojedynków. Do walki stanie łącznie 20 fighterów, a wśród nich zobaczymy starcie kobiet pomiędzy Sheeyą a Dominiką Rybak, kilka potyczek rewanżowych, jak choćby Księżniczka vs Simao czy Wrzosek vs Szeliga, a w walce wieczoru wystąpi Tańcula i Ferrari. Będzie się więc działo, a start imprezy zaplanowany jest na 19:30. Gdybyś chciał natomiast poznać typy na Fame MMA, to oczywiście znajdziesz je na naszej stronie internetowej.

Fame MMA 19 bonusy bukmacherskie

Jak już wspomniałem nieco wyżej, z okazji ciekawie zapowiadającego się Fame MMA 19 nie mogło zabraknąć również interesujących bonusów powitalnych. Na starcie jednak trzeba zaznaczyć, że głównym warunkiem, który należy spełnić jest założenie konta w Betclic z kodem promocyjnym, a także spełnienie kilku podstawowych wymogów tego bukmachera. W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka ze zwrotem do 200 PLN, dzięki któremu nawet w przypadku błędnego typu nie pozostaniesz z niczym, a także dostęp do wielu solidnych promocji stałych, które czekają na wszystkich posiadaczy konta.

Fame MMA 19 zakład bez ryzyka: jak odebrać?

Bez wątpienia zakład bez ryzyka to jeden z najpopularniejszych bonusów powitalnych u bukmacherów. W końcu dzięki niemu każdy z typerów może popełnić błąd podczas obstawiania swojego premierowego kuponu i nawet w takim przypadku nie pozostanie się z niczym. Mianowicie bukmacher zwróci postawioną stawkę. W Betlic po rejestracji z kodem promocyjnym VIPFAME jest szansa na zwrot do 200 PLN. Wystarczy spełnić kilka warunków postawionych przez operatora, wpłacić depozyt i po prostu wnieść zakład. To wystarczy, aby skorzystać z zakładu bez ryzyka na Fame MMA 19.

Warto także wspomnieć o promocjach stałych, bowiem bukmacher ten słynie z wielu ciekawych akcji przygotowanych specjalnie dla stałych typerów. Każdy z nich może liczyć na boosty kursowe przygotowywane na najciekawsze pojedynki z każdego dnia, a także na Multi+, czyli coś dla fanów zakładów AKO, gdzie przy odpowiedniej liczbie zdarzeń na kuponie otrzymasz dodatkowe 120% do ewentualnej wygranej. Betclic posiada również świetnie rozwiniętą zakładkę live z transmisjami, gdzie można liczyć na streamy online z wielu lig piłkarskich, jak chociażby La Liga, Ligue 1 czy Bundesliga. Natomiast gdybyś chciał przyjrzeć się bliżej najciekawszych potyczkom nadchodzącej gali, to zachęcam do zapoznania się z typami na Fame MMA 19, gdzie czekają przewidywania i analizy najlepiej zapowiadających się potyczek.

Baner Betclic Fame MMA 19

Zakład bez ryzyka Fame MMA 19 – zasady

Na sam koniec pozostało jeszcze podać wspominane już wyżej zasady bukmachera, które trzeba spełnić, aby skorzystać z opisywanego zakładu bez ryzyka. Jak więc wyglądają zasady promocji przygotowanej przez Betclic na FAME MMA 19? Tak naprawdę warunki dotyczące wypłaty cashbacku są stosunkowo proste i klarowne. Warto jednak pamiętać o tym, aby założyć konto z kodem promocyjnym Betclic. A co jeszcze należy zrobić, aby otrzymać dostęp do tej akcji promocyjnej? Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Załóż konto w Betclic z kodem VIPFAME. Link do aktywacji promocji na Fame MMA 19
  2. Wpłać dowolny depozyt i postaw kupon z kursem całkowitym minimum 1.14
  3. W przypadku przegranej otrzymasz zwrot na konto bonusowe, maksymalnie do 200 PLN (aby skorzystać z pełnego zwrotu należy obstawić kupon za 228 PLN)
  4. W celu wypłaty środków bonusowych należy dokonać jednokrotnego obrotu przyznaną kwotą po kursie całkowitym przynajmniej 2.14.
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze