Fame MMA 18 gdzie oglądać? Gdzie kupić PPV? Transmisja TV i online

FAME MMA 18 gdzie oglądać

Gdzie oglądać FAME MMA 18? Czas na kolejną galę tej największej federacji freakfightowej w naszym kraju. Już niebawem, bo w sobotnim wieczór czas na ogromne emocje –  w klatce znowu będzie się działo. Jeśli więc chciałbyś dowiedzieć się, gdzie będzie dostępna transmisja FAME MMA 18, to dobrze trafiłeś. Odpowiedź na to, ale i inne pytania dotyczące streamu na żywo FAME MMA 18 znajdziesz w poniższym tekście. Zapraszam do lektury!

Fame MMA zakład bez ryzyka

Gdzie oglądać FAME MMA 18?

Po nieco ponad 3 miesiącach wraca gala FAME MMA 18. Długo wyczekiwana impreza zapowiada się naprawdę ciekawie. W klatce bowiem zobaczymy samą śmietanką zawodników tej organizacji, bowiem w sobotę wystąpi między innymi Amadeusz Ferrari Roślik, który co ciekawe znalazł się w karcie na dwie walki wieczoru, ale też do walki ruszy Pierzasty i Daro Lew, Alan Kwieciński czy Robert Pasut. Do tego walka pań pomiędzy Ewą Brodnicką i Linkimaster – jak widać, FAME MMA 18 zapowiada się bardzo mocno. Standardowo – opis i analizę każdej walki znajdziesz na naszej stronie pośród typów na FAME MMA.

Zatem gdzie oglądać FAME MMA 18? Na początku warto zaznaczyć, że transmisja gali nie będzie dostępna w otwartym kanale i żeby ją zobaczyć, to należy wykupić Pay-per-view, co nie powinno dziwić, bowiem w taki sposób działają największe organizacje sportów walki i to nie tylko w naszym kraju. Żeby więc śledzić całe wydarzenie na żywo potrzebna będzie jednorazowa opłata. W zamian jednak dostaniesz świetnej jakości transmisje, z dostępem do gali w czasie jej trwania, a także po jej zakończeniu. Do wyboru masz kilka możliwości i w zależności od wykupionego pakietu, otrzymasz dostęp do dodatkowych materiałów czy lepszej jakości samej transmisji. Szczegóły na ten temat znajdziesz w dalszej części artykułu. Gdzie szukać transmisji z FAME MMA 18?

Data, miejsce i godzina FAME MMA 18

FAME MMA 18 odbędzie się w już w najbliższą sobotę, czyli 20 maja. Transmisja z tego wydarzenia rozpocznie się standardowo, od 19:30, jednak na same walki będzie trzeba poczekać do 20:00, a potem przez najbliższe 4-5 godzin czeka Cię możliwość obejrzenia aż 10 pojedynków. Federacja zadbała także o świetną lokalizację gali, bowiem odbędzie się ona w Atlas Arenie w Łodzi, która gościła już organizację FAME. Wtedy wyszło to naprawdę nieźle i teraz organizatorzy liczą na powtórkę. FAE MMA 18 zapowiada się wyśmienicie – w końcu w klatce zobaczymy najlepszych z najlepszych fighterów federacji, więc emocji brakować nie będzie. Jeżeli jednak nie udało Ci się kupić miejsca na widowni, bądź zdecydowałeś się obejrzeć wydarzenie w domu, to warto wiedzieć nieco więcej na temat PPV FAME MMA 18.

FAME MMA 18 PPV

Jak już wspomniałem nieco wyżej – żeby zobaczyć tę galę, ale i wszystkie inne organizowane przez różne federacje w naszym kraju – trzeba wykupić PPV, czyli po prostu dostępu do transmisji. Włodarze standardowo już przygotowali dwa rodzaje pakietów dla każdego, kto chce zobaczyć stream na żywo FAME MMA 18. Cena tych dwóch możliwości nie jest diametralnie różna, ale duża różnica jest w udogodnieniach. Będziesz miał bowiem większy bądź mniejszy dostęp do tego, co przygotowała organizacja. Co więc możesz otrzymać po wykupieniu transmisji FAME MMA 18?

Fame MMA zakład bez ryzyka

Gdzie kupić FAME MMA 18?

Jeśli chciałbyś w sobotni wieczór zobaczyć FAME MMA 18, to pozostaje wykupić dostęp do wspomnianego już PPV. W tym wypadku również jest kilka możliwości, aby po prostu wykupić dostęp z legalnego miejsca, aby rzeczywiście zobaczyć galę. I tak, najłatwiej jest wejść na stronę famemma.tv, gdzie po kilku kliknięciach będziesz już posiadał dostęp do imprezy. Oczywiście po zakupie odpowiedniego pakietu, wystarczy odpalić transmisje na swoim komputerze bądź telewizorze i cieszyć się z dostępu do wszystkich 10 pojedynków.

Ile kosztuje PPV na FAME MMA 18?

Przed zakupem jednak warto przyjrzeć się nieco bliżej oferowanym pakietom, bowiem ma to spore znaczenie dla wygody oglądania. Jak oglądać FAME MMA 18? Pierwszy pakiet Basic kosztuje 34.99 PLN i dzięki niemu otrzymasz dostęp do transmisji w rozdzielczości 720 p, a także możliwość oglądania gali przez kolejne 48 godzin po jej zakończeniu. Warto zaznaczyć, że jest to takie minimum. Wykupując PPV na FAME MMA 18 w pakiecie Premium masz sporo więcej możliwości. Mianowicie, otrzymasz dostęp do sobotniego wydarzenia w lepszej rozdzielczości – 1080 p, a także dostęp do gali przez najbliższy tydzień. Poza samym wydarzeniem będziesz mógł również zobaczyć sporo ekskluzywnych materiałów, jak chociażby Training Day czy dostęp do tak zwanej Loży Szyderców, a to wszystko wykupisz za 39.99 PLN, a więc jedynie 5 PLN więcej niż w przypadku podstawowego pakietu. W tym miejscu warto także przypomnieć, że na naszej stronie znajdziesz zbiorczy artykuł, gdzie możesz poznać typy na FAME MMA 18. Jeśli szukasz inspiracji bądź ciekawych zdarzeń do obstawienia, to tam czekają na Ciebie propozycje z większości pojedynków.

FAME MMA 18 transmisja na żywo

Skoro wiesz już gdzie oglądać FAME MMA 18, to warto przyjrzeć się jeszcze samej transmisji z tego nadchodzącego wydarzenia. Tak naprawdę emocji brakować nie będzie – w końcu do tego przyzwyczaiły nas już poprzednie gale tej organizacji. W końcu 10 walk, w których łącznie weźmie udział 19 fighterów, zapowiada emocje, walkę do upadłego oraz kilka godzin show dla fanów freak fightów. Jak już wspomniałem, gala rozpocznie się około 19:30 i z każdą kolejną walką będzie jeszcze ciekawiej. Bez wątpienia warto czekać na pojedynek Amadeusza “Ferrariego” Roślika z Kacprem Błońskim oraz Marcinem Dubielem, a także Ewy Brodnickiej z Linki Master – będzie się działo. Jeżeli natomiast chciałbyś poznać szczegółowe informacje, jak oglądać FAME MMA 18, to znajdziesz je na naszej stronie internetowej.

FAME MMA 18 w TV i online

Na sam koniec warto podkreślić, że transmisja FAME MMA 18 nie będzie dostępna w żadnym innym legalnym źródle. Oznacza to, że próżno szukać walk w telewizji, internecie czy nawet na stronie bukmachera Betclic, który oferuje dostęp do typowania tej, ale i każdej poprzedniej imprezy spod ramienia FAME. Jeśli więc chciałbyś zobaczyć tę galę na żywo, to zachęcam do wejścia na stronę famemma.tv, gdzie w kilkanaście sekund będziesz mógł wykupić PPV, a co za tym idzie – cieszyć się emocjami związanymi z nadchodzącą, sobotnią galą.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze