FAME MMA 16 kod promocyjny. Bonus i zakład bez ryzyka do 228 PLN!

Fame mma 16 bonus

Przed FAME MMA 16 możesz wykorzystać specjalny kod promocyjny, za który otrzymasz powiększony bonus na obstawianie celebrytów. Jaki kod wpisać, żeby uzyskać zakład bez ryzyka? W tym miejscu poznasz najlepszą promocję na FAME MMA 16. W Betclic możesz odzyskać stawkę pomimo przegranego zakładu.

FAME MMA 16 bonus i promocje

Kod promocyjny FAME MMA 16

W Betclic kod promocyjny przeznaczony jest dla nowych kibiców FAME MMA, którzy wcześniej nie posiadali konta u tego operatora. Przed najbliższą galą, która odbędzie się 5 listopada 2022 roku możesz zarejestrować się na betclic.pl, a następnie wpisać nasz kod: VIPFAME. To specjalnie przygotowane hasło, za które otrzymasz powiększony bonus. Dzięki niemu typy na FAME MMA 16 będziesz mógł zagrać bez ryzyka. Na czym to polega? Jeśli przegrasz – otrzymasz zwrot stawki.

W Betclic kod promocyjny na FAME MMA 16 należy wpisać w trakcie rejestracji u tego bukmachera. Konto możesz otworzyć na stronie betclic.pl, jak i mobilnej aplikacji na iOS/Android. Po uzupełnieniu danych do logowania, a także informacji osobowych na samym końcu formularza możesz wprowadzić hasło: VIPFAME. To gwarantuje udział w specjalnej promocji.

Będziesz oglądał galę, ale nie wiesz jeszcze, co postawić? Sprawdź nasze typy na FAME MMA 16!

Promocje za FAME MMA 16 kod promocyjny

Za kod promocyjny na FAME MMA 16 Betclic oferuje jeden bonus. To bukmacher znany z zakładu bez ryzyka i właśnie, to otrzymasz za rejestrację konta. Istotne jest wykonanie jej z naszego przycisku lub wpisaniu kodu VIPFAME. To pozwoli ci zagrać za 228 złotych kupon bez ryzyka. Co się stanie, jeśli przegrasz? Otrzymasz zwrot stawki do 200 zł.

Bonus od Betclic za wpisanie kodu promocyjnego:

✅ Zakład bez ryzyka ze zwrotem 200 zł

Korzystając z promocji Betclic będziesz mógł postawić kupon na zwycięstwo Tromby, Marcina Dubiela lub innego swojego faworyta, który weźmie udział w na FAME MMA 16. Organizatorzy ponownie zadbali o to, żebyś nie musiał się nudzić, ponieważ karta walk składa się z 10 pojedynków.

FAME MMA 16 kod

FAME MMA 16 zakład bez ryzyka: jak odebrać?

Poniżej pokazujemy krok po kroku, jak możesz aktywować kod na FAME MMA 16, a następnie odebrać w zamian za niego bonus od Betclic:

  1. Przejdź do bukmachera Betclic klikając w nasz link i zacznij rejestrować konto
  2. Wpisz dane dotyczące logowania i swojej osoby, a następnie w wolne miejsce wprowadź kod: VIPFAME
  3. Ukończ rejestrację i zaloguj się do Betclic
  4. Dokonaj pierwszej wpłaty na konto
  5. Postaw swoje typy na FAME MMA 16 – pierwszy zakład zostanie objęty ubezpieczeniem stawki
  6. Jeśli zagrasz za 228 zł, to odbierzesz maksymalny zwrot stawki 200 zł (w razie porażki)

Zakład bez ryzyka FAME MMA 16 – zasady

Jakie są zasady promocji na FAME MMA 16? Musisz przestrzegać tego, aby kupon objęty ubezpieczeniem posiadał kurs minimalny 1.14. Kupony z niższym współczynnikiem nie zostaną objęte zwrotem stawki. Co jeszcze? Warunki bonusu są istotne w momencie, gdy otrzymasz cashback. Tak się stanie, jeśli twój kupon okaże się przegrany. W takiej sytuacji na saldzie bonusowym pojawi się zwrot stawki.

W Betclic to środki, które trzeba obrócić przed wypłatą z konta. Ile razy? Wystarczy zagrać raz za bonus po kursie minimalnym 2.14. To pozwoli przenieść wygrane na konto główne. A stamtąd możesz wypłacić środki na konto w banku – po weryfikacji danych osobowych. Nie musisz zwracać uwagi na czas, bo w tym przypadku możesz to zrobić w dowolnym terminie.

FAME MMA 16 cashback

Jak wykorzystać zakład bez ryzyka na FAME MMA 16?

Na gali FAME MMA 16 dojdzie do 10 walk. Zakład bez ryzyka od Betclic możesz wykorzystać w dowolnym pojedynku. Ba, grając z ubezpieczeniem możesz na kuponie umieścić więcej niż jedną walkę. Zgodnie z regulaminem promocji cashbackiem obęte są kupony pojedyncze i akumulowane.

Rejestracja w Betclic nie zajmuje wiele czasu, dlatego bonus otrzymasz w dniu gali, a nawet w trakcie trwania FAME MMA 16. Po założeniu konta możesz zrealizować przelew online, który jest księgowany błyskawicznie. To pozwoli ci dosłownie po chwili postawić kupon bez ryzyka w ramach promocji Betclic.

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze