FAME MMA 16 gdzie oglądać? Cena, PPV, transmisja TV i stream na żywo!

FAME MMA 16 ppv

Gdzie oglądać FAME MMA 16? Kolejna gala zbliża się wielkimi krokami, a my wiemy, gdzie będziesz ją mógł obejrzeć na żywo. Transmisja z FAME MMA 16 działa na telewizorze, telefonie, a także komputerze. Dzięki temu będziesz mógł obejrzeć chociażby walkę wieczoru pomiędzy Trombą a Dubielem. Ile kosztuje PPV na FAME MMA 16? Wszystkie informacje znajdziesz w tym miejscu!

FAME MMA 16 kod

📺 FAME MMA 16 gdzie oglądać? FAME MMA 16 PPV

Na FAME MMA 16 ponownie będzie co oglądać, bo do oktagonu wejdą influencerzy, jak i influencerki. W walce wieczoru dojdzie do konfrontacji pomiędzy Mateuszem Trąbką a Marcinem Dubielem. To konfrontacja, która gwarantuje wielkie zainteresowanie. Dlatego PPV na FAME MMA 16 ponownie może rozejść się jak ciepłe bułeczki.

Sprawdź nasze typy na FAME MMA 16!

Jeśli chodzi o transmisje z gali, to bukmacherzy nie dysponują prawami do streamu na żywo. Federacja FAME MMA dystrubuuje przekaz live za pośrednictwem własnych platform tj. serwisu famemma.tv i aplikacji mobilnej. Co więcej, listopadową galę obejrzysz też w TV po wykupieniu PPV m.in. w pakiecie Polsat Box Go.

Oglądanie FAME MMA 16 nie jest darmowe, ponieważ, żeby uzyskać dostęp do transmisji należy dokonać odpowiedniej opłaty. W tym przypadku jako użytkownik masz dwa warianty: tańszy i droższy. Ceny wahają się pomiędzy 35 a 40 złotych. Więcej o zakupie kodu PPV na FAME MMA 16 piszemy w dalszej częście artykułu.

FAME MMA 16: PPV. Jak kupić? Ile kosztuje? Cena i kod promocyjny!

Kupienie FAME MMA 16 na opłaceniu specjalnego kodu, który aktywuje transmisje live na twoim odbiorniku. Za PPV możesz dokonać opłaty w formie SMS, a także przelewu online. Wiele zależy od tego, gdzie chcesz oglądać najbliższą galę. Jeśli w serwisie famemma.tv, to pierwsze co musisz zrobić, to zarejestrować konto na tej stronie, a następnie wykonać przelew elektroniczny. Na szczęście środki księgowane są w czasie rzeczywistym, więc bez względu na porę – otrzymasz kod PPV potrzebny do transmisji.

PPV uruchomisz również w urządzeniu mobilnym. FAME MMA oferuje player zgodny z systemami Android i iOS. To aplikacja, w której możesz otworzyć konto, a następnie wykonać opłatę za PPV. Jeśli chodzi o ceny za transmisje, to wszystkie są takie same – nie ma znaczenia czy wybierasz oglądanie na stronie famemma.tv lub aplikacji mobilnej.

Co ważne, przed galą FAME MMA 16 możesz odebrać kod promocyjny Betclic. To oferta dla tych, którzy dodatkowo chcą postawić kupon na walki celebrytów. Jeśli chcesz przewidzieć wynik gali, to możesz otworzyć konto na betclic.pl. To bukmacher blisko współpracujący z FAME MMA. W trakcie rejestracji możesz wpisać kod: VIPFAME, co pozwoli ci uzyskać zakład bez ryzyka do 200 zł. Co to oznacza? W razie porażki odbierzesz zwrot stawki.

FAME MMA 16 transmisja na żywo

FAME MMA 16 odbędzie się 5 listopada, czyli w najbliższą sobotę. Transmisja rozpocznie się około godziny 19:00, a po 20:00 do oktagonu wejdą pierwsi uczestnicy rywalizacji. Po wykupieniu PPV będziesz mógł oglądać m.in. Jacka Murańskiego, Alana Kwiecińskiego, Filipka, Sutonatora, Hejtera czy Patrykosa. Ponownie gala FAME MMA 16 wypełniona jest jak dobry kabanos.

Jak wspominaliśmy wcześniej FAME MMA 16 możesz oglądać:

  • na stronie famemma.tv
  • aplikacji FAME MMA
  • telewizji satelitarnej.

Bez względu na wybór nośnika – jesteś zobligowany do zakupu transmisji. Nie ma opcji darmowego oglądania FAME MMA 16. Co prawda konferencja prasowa, ceremonia ważenia i wywiady są udostępniane za darmo na YouTube, ale sama gala jest kodowana dla posiadaczy PPV.

fame 16

FAME MMA z czasem poszerzyło możliwości oglądania swoich gali. Najbliższe wydarzenie z Areny Gliwice będzie transmitowane przez szeroki strumień. Dla przykładu, jeśli dysponujesz komputerem, to najwygodniejszą opcją jest skorzystanie z serwisu famemma.tv. Natomiast, jeśli masz abonament Polsat Box Go, to na kanale 333 znajdziesz transmisje z gali. Oczywiście do momentu wykupienia PPV będzie ona zablokowana. To jednak pokazuje, że FAME MMA 16 obejrzysz już nie tylko przez internet, ale też tradycyjną TV.

Zwykle bilety na galę FAME MMA są szybko wyprzedawane, dlatego wielu kibiców może śledzić to wydarzenie właśnie przed ekranami. Jak zwykle kupując PPV możesz liczyć na studio przed galą, a także komentarze na gorąco influencerów. Oczywiście wisienką na torcie są walki w oktagonie.

CENA PPV na FAME MMA 16 – ile kosztuje?

Transmisja na żywo możesz być przez ciebie oglądana za pośrednictwem dwóch opcji. Wyróżniamy w tym przypadku tańszy, jak i droższy abonament. Czym się to różni? Ceną, ale też jakością obrazu i czasem, w którym możesz obejrzeć powtórkę. Minimalna kwota, dzięki której obejrzysz FAME MMA 16 wynosi 34.99 złotych. Tyle kosztuje pakiet podstawowy złożony z obrazu o jakości 720p.

Jeśli interesuje cię gala w wyższej rozdzielczości, a dodatkowo chcesz ją sobie odtwararzać przez kolejny tydzień, to możesz kupić droższy abonament PPV. W tym przypadku cena liczy 39.99 złotych. Dzięki temu jakość transmisji będzie wynosić 1080p.

FAME MMA 16 bonus i promocje

PPV na FAME MMA 16 – gdzie kupić? Gdzie oglądać?

Do zakupu PPV na FAME MMA 16 możesz skorzystać m.in. z linków, które są udostępniane przez influencerów biorących udział w wydarzeniu. Jeśli jednak żadnego z nich nie obserwujesz w social media, to kod PPV zakupisz w serwisie famemma.tv. Co więcej, w aplikacji mobilnej, jak i kanale PPV (w telewizji kablowej/satelitarnej) znajdziesz dokładną instrukcję, jak oglądać FAME MMA 16.

Jeśli transmisje z FAME MMA 16 oglądasz przez internet to ważne, żebyś w czasie gali dysponował stałym łączem. Każde przerwanie internetu powoduje zatrzymanie streamu live. Gdy urządzenie ponownie połączy się z internetem, to będziesz mógł wznowić transmisje. Co więcej, istnieje możliwość oglądania FAME MMA 16 na żywo w telewizorze nawet jeśli nie dysponujesz żadnym abonamentem telewizji kablowej lub satelitarnej. Co trzeba zrobić?

Chromecast wysyła sygnał z urządzenia, na którym uruchomisz stream do telewizora. W ten sposób możesz połączyć komputer z TV, a następnie przesłać obraz na telewizor. Ważne jest, żeby chromecast i urządzenie były podpięte do tego samego internetu.

FAQ

Jaka jest cena PPV za FAME MMA 16?

Jeśli chcesz oglądać FAME MMA 16 na żywo to musisz kupić abonament za 34.99 zł lub 39.99 zł.

Gdzie oglądać FAME MMA 16?

Galę obejrzysz na stronie famemma.tv, a także aplikacji mobilnej FAME MMA TV.

Kiedy i gdzie jest FAME MMA 16?

Wydarzenie to zostało zaplanowane na 5 listopada (sobota), godzinę 20:00. Gala odbędzie się w Gliwicach.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze